Červené fľaky na krku

lienkara
4. mar 2024

Ahojte z večera do rána sa mi spravili na krku také červené fľaky trocha to stipe a svrbí nie veľmi neviete náhodou čo to môže byť ? Ďakujem

melany_y
4. mar 2024

@lienkara ja by som povedala že nejaká alergická reakcia na voňavku, nový prášok, aviváž alebo z jedla.

gramtlika
4. mar 2024

zrejme nejaka alergicka, mozno na jedlo mozno na slnko. mozno sti je vela, ale skus si dat nejake antihistaminikum.

lienkara
autor
4. mar 2024

@gramtlika nikdy som to predtým nemala ,včera večer som zjedla pomaranč po dlhom čase možno to bude aj z toho ... Neviem prášok aviváž používam stále ten istý a voňavky si na krk nedávam ...

falbala132
4. mar 2024

aj ja to mam pravidelne. vacsinou sa vyhadzem z nejakeho alergenu, aj ked nemam alergiu. najnovsie sa mi to stalo dnes rano z kešu masla.

lienkara
autor
4. mar 2024

@falbala132 a čo si na to dávate ?

falbala132
4. mar 2024

@lienkara nic, to odoznie samo. nic vonkajsie nepomoze, kedze je to vnutorny problem. pripadne skuste antihistaminikum.

vakatko
5. mar 2024

Dobrý je na to Vývar z kostí, lieči črevnú výstelku, aby sa zápaly a alergény nedostali do krvi + ozdraviť a posilniť črevnú mikrofloru Probiotikami. Citrusy sú kyslé možno máte príliš kyslé prostredie v črevách, zelenina, zeleninové polievky Alkalizujú črevá.