Chodíte niekto ku Mudr. Horváthovej v Bratislave?

vrbik
25. mar 2020

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či náhodou nenavštevujete túto gynekologičku. Vôbec sa jej totižto neviem dovolať a pred týždňom a pol mi zrušila návšetevu, nakoľko mala do včera dovolenku. Som momentálne v 24. týždni a na Kramároch mi taktiež zrušili vyšetrenia, kvôli momentálnej situácii. Ďakujem

lusittagi
25. mar 2020

ahoj, ja som včera volala o výsledky a dovolala som sa asi až na 6.krát, a to 3 minúty pred koncom pracovnej doby. Asi majú po dovolenke toho veľa. Na poradni som bola 13.3. a normálne mi dali termín o mesiac. Treba skúšať viackrát

vrbik
autor
25. mar 2020

ďakujem pekne, dnes som sa tam nakoniec teda zastavila, lebo mi to vôbec nezdvihli :/

lucia7933
8. jún 2020

neviete, ci Mudr.Horvatova bere nove pacientky? 🙂 tiez sa tam nemôzem dovolat :(

weweronka
12. jún 2020

@lucia7933 ahoj ano bralanove pac. ja som bola cca pred dvoma tyzdnami a sedela tam pani co sa k nej prehodila

vrbik
autor
14. jún 2020

ahojte, to úplne neviem, ale mňa bez problémov vzala... asi pred 3-4 mesiacmi 🙂

niza
2. nov 2020

mamina je tu niektorá z vás tehotná a chodí k dr horvathovej?

weweronka
2. nov 2020

@niza ja chodim som tehotna

niza
3. nov 2020

@weweronka neviete mi prosím povedať, ci potrebuje test o absolvovaní testovania?cele týždne mi vraveli do telefónu ked som volala ze nie.potom mi dosla minulý týždeň piatok sms ze bez testu ma nevysetria a následne za tri hodiny nato ze vyšetria. Nesla som na ten test z viacerých dôvodov to je jedno teraz. Ale ze ci teda neviete ako to funguje.dakujrm

weweronka
3. nov 2020

@niza tak to neviem mne nikto nedal vediet ci test treba alebo nie. Treba zavolat do ambulancie.

niza
4. nov 2020

@weweronka viete ,najväčšia sranda je ta,ze od kedy sa hovorí o testovani su uz aj dva týždne...vyše.od vtedy som im volala trinkrst ci to bude treba.vraveli ze nie....minulý týždeň piatok mi napísali sms(ale tiež na základe mojej sms)ze test treba....a o tri hodiny dosla správa ze netreba.tak som na test nesla ,mam na to aj svoje dôvody. Tak budem volať zajtra a uvidím xo zas pomenili

weweronka
4. nov 2020

@niza ja som mala mat termin ale nikto nedal vediet ci mam doniest vysledok z testovania alebo nie. Pre mna je to ale bezpredmetne lebo som aj tak v karantene (nebola som pozitivna).

weweronka
10. feb 2021

Dievcata co chodite k mudr horvathovej neviem sa dovolat tento tyzden neviete ci maju dovolenku alebo nieco ine?😊