Čierny výtok

citta
29. sep 2014

Ahojte baby, uz zase som tu.. Na 14 dc (piatok) som dostala spinenie, najprv normmalne, postupne zosilnelo... No dnes je uz je taky skoro cierny.. Vyzera to akoby tam bolu kusky, alebo je to len taky zafarbeny hlien ... Nestretli ste sa stym niektora ?? Dakujeeeem za odpovede

junovka
29. sep 2014

ja tiez sem-tam mavam , ale ja mam dlhodoby problem s cystami,ktore liecim antikoncepciou 😒
@citta

lauricka
29. sep 2014

brnkni gynovi, v polke cyklu by to asi nemalo byt....nemohla si byt na zaciatku tehu alebo co? Radsej, nech Ta pozrie.

citta
autor
29. sep 2014

@junovka hmmm.. zeby to bola cysta ?? ja som mala cystu este pred rokom a nieco... teraz ked som bola naposledy tak v poho... tak nwm co to je... poslednu dobu mi to stale blbne... dakujem

citta
autor
29. sep 2014

@lauricka Dnes som volala nik mi to nebral skusim zase zajtra.. Ako nesnazili sme sa, ale nikdy nevies... Neviem co by to mohlo byt ... dnes to je uz dost silne...

lauricka
29. sep 2014

@citta ja len, ze ci to nemohol byt daky skory potrat. Niektore zeny maju aj nepravidelny menzes, ale to asi nie je Tvoj pripad. Keby si sa citila aj inak zle, radsej chod na pohotovost. A co najskor ku gynovi.

citta
autor
29. sep 2014

@lauricka no ja mam neprav.cyklus...robi si co chcee.. Inak mi nic nie je citim sa ok... Zajtra volam k dr a hned tam skocim

citta
autor
29. sep 2014

@lauricka co som mala ms bola taka ista ako inokedy len trvala 4 dni a potom este 3 dni spinenie... Ale to spinenie mavam vzdy na konci ms

citta
autor
2. okt 2014

Baby, ten vytok vobec neslabne.... Teraz je aj sem tam cerveny.. dr ma objednala az za 2 tyzdne... co teraz ??

erickatt
2. okt 2014

Za dva tyzdne? Kua sak toto je akutne, ic tam zajtra skoro rano s tym, cierna je zrazena krv ci?

sarlota1986
2. okt 2014

@citta zavolaj este ra a povedz,ze chces dojst dnes alebo zajtra,to moze byt hocico.

citta
autor
2. okt 2014

@sarlota1986 mi povedala aj keby to to bolo surne ze ma tolko lusi ze skor ako za 2 tyzdne to nepojde... asi pojdem na pohotovost... ako nic ma neboli len to uz trva skoro tyzden a vobec to neslabne

citta
autor
2. okt 2014

@erickatt pojdem asi na pohotovost.. no raz to je hnede, raz cervene a raz take tamve ako cierne ....

erickatt
2. okt 2014

@citta chod a kludne povedz ze ta tvoj dr objednal az o dva tyzdne,

lucinkab
2. okt 2014

@citta a tvoja gyn neberie ráno akutnych ? moj ma ze od 7mej do 8mej bere akutne pacientky no vsak maximalne 8 zien. ak to ma aj ona sla by som ráno ako akutna

citta
autor
3. okt 2014

@lucinkab Mi povedala ze ak je aj nejaky problem nezarucuje mi ze ma hned zobere...

erickatt
3. okt 2014

@citta supr ze ak zacned krvacat jak svina mozno ts zobere? Mozno?

lucinkab
3. okt 2014

@citta ak robi akutnych musi ta vziat.

citta
autor
3. okt 2014

@erickatt nie je to take silne, staci mi intimka, len uz to trva dlhsie a vobec to neslabne

citta
autor
3. okt 2014

@lucinkab teraz som volala... maju vela objednanych ... musm ist k inej

lucinkab
3. okt 2014

@citta ale objednany nie je akutny . ako taku doktorku by som hned menila!!!!