Citlivý zub

21. jan 2023

Dobrý večer, už mesiac mám problém že každý večer (cez deň nie) mám citlivý zub č. 6 dole. Normálne akoby nebol ten zub môj, keď ho potlačil jazykom cítim tlak akoby sa hýbal alebo čo, je to také zvláštne nie je to bolesť, len cítim tlak v Tom zube ale len večer a skoro každý deň , prosím nemáte s tým skúsenosť? Týka sa to len toho jedného zubu. Samozrejme k zubarke pôjdem lebo už som bezradná. Len skúšam či tým niekto neprešiel ďakujem 🙂

ada_12315
21. jan 2023

Mala som taký problém s poslednou stoličkou jedine co mi pomohlo bol aulin a na druhy den ráno ku zubárke. Umrtvila mi ho objednala ma a vytrhla

zuzap33
21. jan 2023

@ada_12315 vytrhla ? A to je z akych rokov ? Cistenie kanalikov, vybranie nervov, liecenie, korunka, tak nic ?

zuzap33
21. jan 2023

Mas tam zapal. Smer dr, nech ti ho lieci. Vyberie nervy kanaliky precisti. Treba to riesit

kristiii
21. jan 2023

Mala som niečo podobné, spomenula som zubárovi na preventívke, vraj mi tam lietala plomba. Vyvŕtal, spravil nanovo a mám pokoj

ada_12315
21. jan 2023

@zuzap33 pardon zle som sa vyjadrila zub sa mi po pôrode začal krusit odpadlo mi z neho chcela ho opraviť len tým ako som chodila vkuse l nej a bolesťou nerv išiel von aj so zubom

ikonica
30. máj 2023

Ako si prosim dopadla s tym zubom?

autor
30. máj 2023

@ikonica ahoj,zubárka tam nič nevidela že vraj to je v poriadku ale pár krát som to odvtedy ešte mala, ten pocit že nieje ten zub moj