Členok občas bolí a pichne

melany_y
6. júl 2023

Ahojte pozerám že členky sú vďačná téma. Máte niektorá skúsenosti? Viem že mi napíšete možno že nie ste doktorky a nech idem na pohotovosť, momentálne nemôžem preto si idem k vám po radu 🙂 v pondelok som si vyvrtla členok, nejak v pohode už na neho dostupavam, ešte krivam ale je to lepšie, občas bolí a nepríjemné pichne. Len od včera sa mi začala tvoriť modrina. Chcem len názor či si myslíte že to môže byť zlomené alebo len vyvrtnute. Ďakujem za odpovede. Ladujem , mám ho zaviazaný a dávam octanovu masť

janetinka27
6. júl 2023

@melany_y ahoj, mne sa stalo podobne, bola som na chirurgii, rtg,2 tyzdne barly, cez den obvaz plus voltaren. Vraj do 2 tyzdnov ma vyvrtnutie prejst. Bolelo to aj po 2 tyzdnoch, znova rtg a k tomu sono a az na sone bol zapal slachy. Bola to poistna udalost, ak mas poistku a celkovo ak chces,aby ta nohy uspesne nosili do konca zivota, tak si to daj pozriet u dr.

julca777
13. feb 2024

@melany_y tú nohu som mala rovnakú, doteraz neviem, či ísť k lekárovi.... Je to len 3. deň prvé 2 som chodiť moc nemohla, no teraz už áno.... Tak neviem ako

julca777
13. feb 2024

@melany_y ale vždy je lepšie si to dať skontrolovať

melany_y
autor
13. feb 2024

@julca777 ahoj ja som tiež nakoniec bola na chirurgii s ňou urobili rengen a chvalabohu bolo len silno buchnute ,nič zlomené. Takže áno pre istotu lepšie skontrolovať. Ja som pre istotu išla lebo som mala pocit že to bolí čím ďalej tým viac

julca777
13. feb 2024

@melany_y ja som si ju vyslovene podvrtla a mám opuchnutý ten členok, ale zajtra si to idem dať skontrolovať... Ďakujem za radu 🙂

melany_y
autor
13. feb 2024

@julca777 áno radšej choď 🙂 držím palce nech ťa bolesť čím skôr prejde je to hrozne nepríjemné :/

julca777
14. feb 2024

@melany_y nakoniec je to prasknuté

melany_y
autor
14. feb 2024

@julca777 och skóre zotavenie prajem, ale super že si išla radšej

julca777
14. feb 2024

@melany_y ďakujem pekne 😇

krasnyden
6. máj 2024

@melany_y dobry den. Viem ze je to stare forum ale citam ze mate ten isty problem ako ja. Chcem sa vas opytat ako dlho ste sa liecili a ci ste len cele dni lezali z vylozenymi nohami alebo ako. Lebo ja som uz v koncoch. Bola som na rtg a tam mi povedali ze mam na clenku hematom po udere do nohy. Lenze mne uz presli 2 tyzdne a stale nic. Davam si na to heparin a studeny obklad.

julca777
21. máj 2024

Tiež som si vytkla členok vo februári a bolo to prasknuté a to som na ňom ešte 3 dni chodila...