Čo môže znamenať pálenie a štípanie bradavky?

lucia851
14. sep 2019

Pali ma a stipe lava bradavka na prsniku tehotna nie som.Co to moze byt?

bociandy
14. sep 2019

Ja som mala mykozu, ale to v obdobi kojenia, tak neviem ci aj ty mozes mat🤷‍♀️ Skus zbehnut ku koznej nech ti to pozrie.

lucia851
autor
14. sep 2019

Co ma,mykoza spolocne s prsnikom?

veronikaszabova
14. sep 2019

@lucia851 no mykoza moze byt aj na bradavkach - v case kolenia

lucia851
autor
14. sep 2019

Ja nekojim

liliflora
14. sep 2019

@lucia851 moze to byt hocico, pre istotu treba zajst ku gynekologovi, nech vas posle na sono a/ci mamografiu

domisha02
14. sep 2019

Môže byť aj mykoza ale nemusí byť ja som mala aj ekzém tam a nebola som vtedy ešte tehotná určite zájdi ku kožnej .

limetka69
14. sep 2019

@lucia851 v ustach je najviac bacilov ked ti muz pri sexe olizuje bradavky tak ti tam moze zaviest hocico, staci sa neumyt po sexe a natiahnut na seba satenove pyzamo, a bakterie maju raj. mykoza je plesen dari sa jej kde je vlhko a teplo, vela ludi ju ma na jazyku napriklad.

lucia851
autor
15. sep 2019

Ja som to mala asi z menzesu dnes uz ma to nestipe

zzzan
21. júl 2020

@lucia851 ja mám momentálne presne to iste .. už asi 3 dni mám take iste príznaky ... pred mesiacom a pól som bola u gynky koli tomu, že som mala strašne slabú ms a 5 dni po ms krvavy hlien, tlaky a bolesti v podbrušku ..po ňom asi dva dni alebo nepamätám presne som mala hnedý a až úplne hnedý hlien asi 3 dni .. veľa žien mi povedalo, že to môže byt uhniezdovsnie vajíčka... tak som k nej zašla . Prezrela má, urobila mi ultrazvuk, vzala mi moč aj krv a nič mi nezistila .mozno som tam šla skoro aby mi zistila tehotenstvo .. len že my používame ochránu tak o tom pochybujem . Ale pri tom som už 2x zvracala .. volala som jej o týždeň a povedala že mám volať koncom mesiaca aby som prišla na výter .. nevolala som .. pretože mi vtedy mala prísť ms ale neprišla .. prišla až o 10 dni .. tak isto slabá dosť .. chcela som jej volať koli tomu, že som nemohla prísť že som nemala čas ,či má nepreobjedna ale nestíhala som .. nemala som čas do teraz .. ale tohto mesiaca sa mi začali robiť fakt viditeľné žili na prsiach a hlavne okolo bradavky .. hlavne hore okolo bradavky .. strašne som sa zľakla, pretože má bradavky dosť začali aj bolieť .. chvíľu pobolievali a teraz začali stipat alebo neviem ako to nazvať .. a už má začali aj svrbiet a robia sa mi na nich nejaké bulôčky malé .. všimla som si aj to , že sa mi o kusok akokeby zväčšili a na okrajoch zhnedli .. test som si robila keď som čakala na výsledky po tom čo som bola u nej a mala som / čiarku ... čím skôr jej musím volať .. pretože má mala objednať na prehliadku pŕs .. tak uvidíme čo sa deje lebo sa mi to nepáči ... a tak isto má viac stipe a svrbi láva .. skúsim k nej zájsť a zistím čo za tým môže byť a napíšem Vám . ale predsa by bolo lepšie ak by ste tam zašli sama ..každá žena môže mat tie iste príznaky a pri tom niečo iné .. dosť má potešilo, že som našla vas inzerát ohľadom toho pretože momentálne mám skoro to iste .. dúfam, že sa nám všetko skoro potvrdí.. hlavne, nech je to len v dobrom 😊

zzzan
21. júl 2020

@lucia851 ale teraz som si všimla, že asi píšem dosť neskoro .. nepprezrela som dátum .. 😬ospravedlnujem sa .. tak ak by ste vedeli, čo bolo za tým vašim, bola by som veľmi rada aby som vedela aspoň niečo ohľadom toho 😊

xarona
24. aug 2020

@zzzan a ako ste dopadli vy? Co zistili vam?