Čo na rast vlasov?

nikita606nns
18. aug 2021

Takže moje vlásky sú veľmi zničené od minulého roku odkedy mi ich kaderníčka spálila na peroxidovu bielu blond 🤢🤢. Pritom som chcela teplejší odtieň. Potom som ich ostrihala nad plecia a zas začala žehliť za rok mi skoro vôbec nenarastli medzitým som mala aj predlzene vlasy keratinom.. 3 mes cca. Teraz mam hnedú farbu dala som si na ne keratin ale stále sú vlnité tak nosím vlasy v cope užívám vitamíny zinok masky na ne zábaly a tak. Trosku sa mi zlepšili aj vyrástli pod plecia. Ale snívam o dlhých vlasoch pretože som vysoká a nepáčia sa mi na mne krátke. Ako by ste to riešili? A zas do budúcna keď si budem chcieť vyzehlit lebo nebaví ma stále nosiť vlasy v cope. A keď rozpustí každý je do inej strany iný tvar ma každý. Také vlasy mam od mala 😒

merynka33
18. aug 2021

napriklad tuto je vela overenych pripravkov na vlasy, rast, zlepsenie kvality.... https://guruzdravia.sk/?s=rast+vlasov&post_type... mozno by ti pomohol dobry pripravok v kombinacii so zinkom a dalsimi vitaminmi, mozno pravidelna jemna masaz hlavy, vlasy nezatazovat castym umyvanim a cesanim

polodrahokam
18. aug 2021

.

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modramacicka
18. aug 2021

ked si budes zehlit vlasy tak sa ti vzdy znicia a odlomia, takisto hocijaka chemia ich nici, ak si nebudes farbit, zehlit, fenovat a pouzivat prirodne sampony a spravne jest, brat vitaminy, tak by sa to malo napravit

lelluska
19. aug 2021

Ahojky, ak chces ozdraviť vlasky musíš ubrať na stylingu. Žehliť len ozaj vo výnimočných prípadoch. Ja osobne to riešim rôznymi priceskami. Super sú copy od easilocks. Čo sa vitamínov tyka, kúp si v lekarni oddelene biotin/selen/zinok v najvyšších koncentráciách a nevyhadzuj zbytočne peniažky na IG gumíkov;) Najdi si kozmetiku s keratinom, tato zložka tvorí vlas, takze tým sa prirodzene uhladia.

damiana1992
19. aug 2021

@nikita606nns tiež mam taky nejaký problém 😀🤭 akurát že ja som si ich dojebala sama 😀lebo sama som si dávala peroxid a pomerne často 😀 ja si vlasy nefenujem a tak raz za 2 mesiace vyzehlim, ale aj tak mam zničené konce ktoré nerada, ale musím strihať. Nepoužívam žiadne masky ani zábaly, akurát nejaký čas používam organické vody na vlasy od ina essentials. A samozrejme už pár rokov nefarbim a z vlasov mierne pod plecami mam vlasy takmer po kríže 😀 ale aj tak ma to sere, lebo chcem dlhé vlasy 😀😀😀😀