Čo pomáha na kašeľ?

zdeno525
12. okt 2023

Zdravim vás, co najlepšie pomáha na kašeľ ? každú chvíľu musím odkašlavať, cítim aj hlieny v hrdle tie má vlastne dusia, žiadny dráždivý kašeľ, iba proste kazdu chvíľu musím odkašlavať, malo kedy že by som vykašlaval hlien, ostáva to v hrdle 🙂 už to trvá od pondelka,

Skúšam niečo s domácich receptov nerád idem do liekov z lekárne , kloktám na večer soľ s vodou, ale zatiaľ nepomáha

miamia04
12. okt 2023

@zdeno525 čaje herbex na hrdlo výborná šalvia, materina dúška a modrý teekane priedušky a pľúca (majú tuším aj na hrdlo).

nikpa
12. okt 2023

@zdeno525 presne toto mám už druhý týždeň. Vybrala som erdomed a sinupret. Inhalujem Vincentku, kloktam slanu vodu a nič. Keď to do konca týždňa neprejde, vzdám to a idem k lekárke.

gaaaa
12. okt 2023

Ja tiež to isté. Už skoro týždeň sa s tým trápim a nič nepomáha.

zdeno525
autor
12. okt 2023

@nikpa tak dajte potom vedieť čo to bolo ak pôjdete k lekárke ?
Tak to je asi dosť rozšírené teraz

zdeno525
autor
12. okt 2023

@miamia04 skúšam Slaviu uvidím

maryanaflaver
12. okt 2023

@zdeno525 pozdravujem, skúste poctivé slovenské bylinkové čaje na suchý a dráždivý kašeľ a podporu vykašliavania. viacerým ľuďom ako podpora liečby v tomto období pomohli. ak by ste mali záujem, ponúkam na mojom profile. všetko dobré! 🙂

tramtada31
12. okt 2023

@nikpa ja som to mala tyzden, išla som k Dr a uz som mala zapálene priedušky. Ak uz je hlien, uz to nie je dobre a treba nasadiť lieky

zdeno525
autor
12. okt 2023

Rano som si dal šalviu a celkom lepšie už tak nekaslem

zdeno525
autor
12. okt 2023

@tramtada31 a čo vám dala za lieky ?

nikpa
12. okt 2023

@tramtada31 no hej, mám zelený husty hlien keď sa mi občas podarí vykašľať. Možno skočím aj zajtra k lekárke.

miamia04
12. okt 2023

@nikpa so zeleným hlienom určite choďte, tam už treba lieky, asi ATB.

zdeno525
autor
12. okt 2023

@nikpa tak dajte vedieť čo vám povedali 🙂

tramtada31
12. okt 2023

@nikpa chod, lebo ja som presne takto minuly piatok zaváhala a v sobotu uz bolo neskoro. Cely tyzden som mimo a to mám od pondelka ATB

tramtada31
12. okt 2023

@zdeno525 atb a sirup na odpuchnutie sliznice. 3 dni mi trvalo, kým sa mi trosku polepšilo, ale stale sa dusim. Ono som si o tom citala, ja uz som mala zapal priedušiek a veľmi lahko si mozes trvalo znicit pľúca, pokial by som nesla k Dr a neriešila to.

cafelatte
12. okt 2023

Morska voda sprej, sinupret kvapky, konvicka na nos, celkom sa mi darí s touto kombináciou udržať sa praceshopna. Plus zazvorovy caj s citronom a vývar s čili, čiernym korením a cesnakom.