Čo pomôže na čierne bodky na nose?

zarka2020
18. júl 2020

Baby mate nejaký overený recept domáci alebo co ma čierne bodky na nose?

punka24
18. júl 2020

@zarka2020 aj zlupovacie masky z obchodu postačia tie čierne ale trik je v tom že musíš odmastiť pleť a nasledne nad parou postáť... to teplo ti rozšíri pory a potom naniesť masku... keď poriadne vyschce tak zlupes a umyješ... bez toho naparenia to nemá efekt pomaly...

diewcatqoo
18. júl 2020

Mne pomohol zeleny il. Skusala som zlupovacie masky, taktiez aj tie nalepky na nos, rozne peelingy a pod a az zeleny il mi fakt pomohol.

sparkling
18. júl 2020

Ja mam taku palicku so sluckou na vytlacanie tych bodiek. Kupis to v drogerke. Natiahnes nos a druhou rukou pritlas tu slucku a tahas. Pekne to povytlaca a nezanesies si tam spinu, nebude to to hnisat. To iste sa da urobit aj napr. S obaycajnym prstienkom, len ho vydezinfikuj predtym. No a pravidelne cistenie. Gel, tonizacna voda, potom nejaky lahky krem, obcas zlupovacia maska. Ja osobne pouzivam aj prirodny enzymaticky piling od havlika, tusim porcelanova babika sa to vola, tym prkne odstranis odumrete bunky. Obcas pouzijem zrnkovu kavu s cukrom, alebo kavoby piling od Marka.

rene2
18. júl 2020

@sparkling nevieš poslať fotku tej paličky čo máš?

77kacena
18. júl 2020

Mne skvele zaberá čierna maska s aktívnym uhlím a po nej na dočistenie biela, som veľmi spokojná koľko vytiahnu obe

sparkling
18. júl 2020

@rene2 toto je ono
@77kacena mozes prosim pridat aj ty foto produktu, pripadne tip, kde to kupujes?

rene2
18. júl 2020

@sparkling ďakujem

mirabelia
18. júl 2020

Ja si robím domáci recept, ktorý som videla na internete 🙂 hneď uvidíš výsledok 🙂 akurát si ma svojím príspevkom naladila opäť si to pripraviť a už mi to pôsobí na pleti 🙂 zaberá to 🙂 https://prezenu.joj.sk/top-trendy/160257-najuci...

aimee77
18. júl 2020

@77kacena Dobry den, biela ma aky nazov?Dorucuju aj na SK?

77kacena
18. júl 2020

@aimee77 https://tiande.eu/~7EU9r to je rada master herb kľudne vám poradím ako na to

iinuska
18. júl 2020

Ísť ku kozmeticke

ajsha123
18. júl 2020

@mirabelia ja som to dávala dcére, ale ten bielok nielenže nevytiahol čierne z porov, on ani nezaschol... Dlho to mala na nose a nič. Možno sme niekde robili chybu. Naparenu tvár mala...

mirabelia
18. júl 2020

@ajsha123 ja som nemala naparenú tvár, iba vyčistenú 🙂 a čistú pleť som si potrela bielkom a potom som na pleť dala servítku a tú servítku potrela zvyškom bielka 🙂 a potom to pekne stvrdlo a vyťahalo nečistoty, ostali na tej servítke...čiže bielok-servítka-bielok 🙂 a nechať pôsobiť cca pol hodinu 🙂 ale už aj skôr je to suché a tvrdé ako sádra 🙂

ajsha123
18. júl 2020

@mirabelia Ďakujem, vyskúšame bez naparenia ☺️

vikterinka
18. júl 2020

@zarka2020 jediné co realne pomoze ako prevencia je produkt s kyselinou salicylovou. Pozri blog smartbeauty.sk

fiorka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunny8
18. júl 2020

Dermacol black magic ... Na nos aj na bradu si dávam ale na líca a čelo nie lebo to mám pocit že mi sťahuje aj kožu dole 😁 ale pomáha

veronikanikka
19. júl 2020

@mirabelia ahoj vdaka za inspiraciu dnes to aj vyskusam 😉

marcellka32
19. júl 2020

@sparkling prosím ťa ako sa presne použiva ťa palička so sluckou na akné? Čítala som čo si písala ale akosi nerozumiem 🙂

sparkling
19. júl 2020

@marcellka32 no. Ja to robim tak, ze nirmalne natiahnem nos alebo kozu a taham tu palicku a pritlacam tsk aby to nebolelo samozrejme. Akoze keby to nebolo nechutne, tak ti aj video natocim. 🤣 mne pomohlo vlastne to s tym prstienkom, co spominam vyssie, to ma este babka naucila. Proste tahas hrani tej tycinky alebo prstienka po pokozke. Trosku sily je treba do toho dat, no joe tak aby to bolelo. Samozrejme predtym plet normal vycistit a aj “naradie” vydezinfikovat.

sparkling
19. júl 2020

@vikterinka aj the ordinary ma celkom dobre veci. Ono tieto produkty bezne pouzivaju aj v kozmetickych salonoch (nemam na mysli teraz konkretnu znacku, lebo kazdy salon ma svoje a ine) a pytaju za to neskutocne prachy a tvaria sa, ze ake speci veci maju. No ked sa tomu clovek povenuje zisti, ze bezne sa to da aj kupit, len to nie je tak propagovane tieto kyselinky. A v tych kremikoch a hovadinach v drogeriach su zas zanedbatelne koncentracie, tak to vela krat prd pomoze. Lepsie si objednat tie veci zvlast, vide to ako jedno kozmeticke osetrenie pleti a vydrzi ten produkt ovela dlhsie. Ja som volakedy platila u kozmeticky 50-70 eur mesacne a jak si sama tie veci objednavam, tak aj usetrim a efekt je ten isty. Lenze nie kazdy hned vie, co mu zrovna vyhovuje a co sa na co pouziva... ja mam plet taku istu ako ked som chodila na kozmetiku kazdy mesiac, len za menej penazi.

veronika_demekova
20. jan 2021

@77kacena ako sa volá tá maska?

miriam_s
20. jan 2021

Kyselina salicylová rozpúšťa obsah póru, zlupovacie, strhovacie masky toto reálne neriešia. Niekto má tak.otvorene póry že sa mu podarí niečo "vytiahnuť" ale to je viac náhoda ako pravidlo. Čistiaci gél na tvár ktorý salicylku obsahuje a netreba potom strhovacie masky. Problém je že vo väčšine prípadov takáto maska iba strhne ten "špinavý uzáver" póru. Ale nerieši podstatu. Takže to je také jalové riešenie.

77kacena
21. jan 2021

@veronika_demekova https://tiande.eu/~7EU9r tu si ju viete pozrieť teraz dokonca v akcii ako darček k rade master herb proti akné, na FB som Katarína Gorasová Halászová viem ukázať aj výsledky

pamut
Odpoveď bola odstránená
Zobraz