Čo pomôže na čierne bodky na nose?

michaelaaa37
29. máj 2017

Ahojte prpsim vas mam strasne vela ciernych bodiek na nose co vam nato pomaha?

natalienka12
29. máj 2017

Treba navstivit kozmeticku a dat si vycistit pory.

nuci616
29. máj 2017

Najviac by ti asi pomohla tá kozmetička, oni vedia čo na to platí ale teraz veľa báb používa tú takú čiernu masku na čierne bodky. Ale to fakt nie je sranda, čo som videla nejaké videá tak to hrozne bolí keď si to dávaš dole lebo to sa tak silno nalepí na kožu aby to vytiahlo tie čierne bodky ale idú s tým dole aj jemné chĺpky z tváre, no proste všetko. Ale pomáha to no

silvinkakrajcirova
29. máj 2017

Ja mam tu ciernu masku zlupovaciu a vobec to neboli ani nepomaha😃

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libawet
29. máj 2017

@michaelaaa37 no, ťažko sa s č. bodkami/uhrami 🙂 bojuje, lebo keď aj póry vyčistia, onedlho sa objavia zasa. Osvedčila sa mi Bioderma- hydra, zelená - krém, pleťová voda a gél na čistenie. Nezmizlo, ale je to lepšie, menej výrazné a menej sa póry zapchávajú, no používať denne - ráno a aj večer.

nuni11
29. máj 2017

@silvinkakrajcirova Tak to bude tym, ze to neboli :D Ono sa to tam musi doslova uplne nalepit tak, ze fakt to bude boliet ked ju budes davat dole lebo na to sa proste musia aj tie cierne bodky nalepit tak, ze ich to vytiahne preto to tak boli. Skus mozno inu znacku

natushik153
31. máj 2017

soda bikarbona

noemikatka
6. aug 2017

@natushik153 ako často si to šou robiť? Ďakujem

ella024
6. aug 2017

Náplaste z dm drogerie. Používať 2x týždenne. Tiež to trchu bolí, ale sú najlepšie. Iná značka sa neosvedčila.

luciamuzlaiova
6. aug 2017

Pravidelné čistenie ... aj doma, napariť, vytlačiť, dať masku 👍Všetky ich máme, niektoré menej, niektoré viac 😑

natushik153
7. aug 2017

@noemikatka raz za dva týždne asi🙂

noemikatka
7. aug 2017

@ella024 máte foto ktore presne používate?

kvetinka75
7. aug 2017

@libawet mne to nepomohlo, iba pleť vysušilo
ja používam z oriflame takú zlupovaciu ale vytiahne to iba také najväčšie, aj to po naparení pokožky. Ide dolu ťahšie, ale na nose sa to dá vydržať. Skúsila som aj na líca ale to už ma bolelo, ale tam ich mám pár to raz dva vytlačí kozmetička. Inak neviem, tiež privítam rady

kvetinka75
7. aug 2017

@ella024 aj to som skúšala, vytiahla iba niečo ale neviem či mám veľký nos, 😀 neobtiahla ho celý , hlavne okolo nosných dierok nie a kopa uhrov zostala

dai
7. aug 2017

@kvetinka75 ahoj. ja som citala ze tie pasiky skor plet podrazdia a vyvolaju novu tvorbu komedonov... ja som zacala pouzivat ilove masky a mam pocit ze to pomaha ( teda ja nemam cierne bodky uz, akurat rozsirene pory - inak denne si plet cistit nejakym kvalitnym gelom - ja mam rada la rochey possay, a tie masky...)

kvetinka75
7. aug 2017

@dai gel používam z Herbalifu ten mi najviac sadol na pleť. Pre mňa je úžasný. Len je pravda, že v poslednej dobe sa dosť zanedbávam, ale tie bodky som mala vždy. Skúsim aj tú ílovú masku a uvidím. Z masiek mám najradšej tie zlupovacie lebo mi vždy niečo vytiahnu.

dai
7. aug 2017

@kvetinka75 len oni ti to vytiahnu a zaroven do hlbky plet podrazdia tak ze toho tvori este viac☹ aspon tak som to pochopila z toho co tvrdia dermatologovia... neviem☹

kvetinka75
7. aug 2017

@dai ja neviem ale aj keď si ich vytlačím a nič nepoužijem tak sa tvoria, asi skúsim ten citron čo sa všade propaguje, budem si nos natierať každý deň citrónovou šťavou a uvidím. Dúfam, že mi ho zase nevysuší

dai
7. aug 2017

@kvetinka75 co ti nato povedala dermatologicka?

veronka1234
7. aug 2017

Ahoj za mna je super bioderma serum ... je to chemicky peeling na doma... pouziva sa kazdy druhy den tusim 4 tyzdne a potom pauza

dorottka
7. aug 2017

Trvalo nic. Vsetci mame pory, v ktorych sa usadza mazivo, len niektori ludia ich maju vacsie a tym padom je zretelnejsia jeho zoxidovana farba na povrchu poru - cierna. Vytlacanie moc nema cenu, zaplnat sa to zacne v momente, ked skoncis. Cize jedine nieco na stahovanie porov, aby tam bolo maziva menej a cierne body mensie.
Inak suhlasim s nazorom ohladom ilovych masiek - funguju a aj mne zabrali najlepsie. Skus daku od Freeman 🙂

kvetinka75
7. aug 2017

@dorottka tak na sťahovanie mám jednu masku z Herbalife, stiahne, mám tie pory menšie ale chcela som sa ich úplne zbaviť. A to sa mi zatiaľ nepodarilo. Dnes idem okolo DM-ky tak skúsim pozrieť tú ilovú masku. Tá je sťahovacia?

dorottka
7. aug 2017

@kvetinka75 jj stahovacia, maju viacero typov, ale podla mna su dobre vsetky, vyskusaj, fakt su super 🙂 Ja som tiez svojho casu vyskusala vsetko mozne, kozmeticka boli vyhodene peniaze, jednak bodky boli do par dni spat, navyse aj ked to bol mega salon, zakazdym tam mensia infekcia bola, asi rovnako ako ked som si vytlacala sama doma. Ani ziadne drahe vodicky, co mi kozmeticky radili (a samozrejme predavali) atd. Mne to preslo viac menej vekom, ale s tymi maskami sa to podarilo udrziavat na znesitelnej hranici. Cize never, ze sa ich uplne zbavis, ale zmensit ich 'doraz' a vzhlad sa ti podarit urcite moze 🙂 Drzim palce!
PS: aby si sa ich zbavila uplne, to by si si musela prepisat DNA alebo prestat produkovat mazivo, co bud rada, ze produkujes, opakom su dost skarede choroby.

ella024
7. aug 2017
noemikatka
7. aug 2017

@ella024 vyskúšam Ďakujem

noemikatka
7. aug 2017

@dorottka máte niakú foto tej ilovej maský zlupovacej aj ja ju chcem prvý krat vyskúšať A V názvoch som stratená Ďakujem A kde sa ju dá kúpiť

noemikatka
7. aug 2017

Mne sa takto zapalia pory A vznikne stoho akné neviem už čo používať aby som nemala matny pleť aké gél používate poradte aj.mne niaky plis

malinka158
7. aug 2017

@ella024 mne tieto vobec nepomohli. Ale zato peeling od balea mi na to pomaha

dai
7. aug 2017

@kvetinka75 ja ti este mozem poradit radikalnejsie formy - na pory realne zabera laser - ono ale ak mas vacsie tie pory tak treba mozno aj 3-4 sedenia - ja som bola na jedno - plet mi to zjemnilo a na urcity cas aj vypelo - stalo to ale cez 300 euro, cize nie prave nejake lacne riesenie ... plus mnohym pomoze aj chemicky peeling - ale to je opat trosku drahsia zalezitost, ale nie az tak ako laser😉 1 sedenie okolo 25-50 euro, odporuca sa 5-8 sedeni s prestavkami asi 2 tyzdne... oba tieto zakroky sa robia mimo letne obdobie, kedze sa musis vyhybat potom slnku...

lubicamala
5. okt 2017
Používateľ lubicamala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lubicamala.

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na cierne bodky, akne aj jazvy po akne..