Čo pomôže na suchý dráždivý kašeľ?

14. feb 2021

Poradte mi prosim nieco pre muza na suchy drazdivy kasel. Dusi ho pri kaslani sem tam pocujem aj take jak keby tam mal hlieny. Je pozitivny na covid

ema32
14. feb 2021

Skúste natrieť Jazveciu mast na hrudník , poprípade niečo od alergie vziať. Skore uzdravenie prajem🙂

emuemu
14. feb 2021

Babské recepty - zvlhcit vzduch v miestnosti, ak máte inhalator, inhalovať Vincentku, naparit sa so slanou vodou, teple mlieko s maslom vypiť...môže skúsiť Stoptussin alebo kodein, ale mne nezabrali

autor
14. feb 2021

dakujem

perlaa
14. feb 2021

Nam pomohli produkty z TianDe, prešli sme tým celá rodina.viac info v správe.

matejmravec
14. feb 2021

dobry den, sucitim s Vami pretoze viem si predstavit asi ako sa obavate o svojho manzela... no podla mojho nazoru otazku ktoru by sme sa mali pytat je, ze co je pricina? Z coho ten kasel vznika? a odpoved moze byt dehydratacia, zla zivotosprava a znecistenie tela toxinmi, chemikaliami a tazkymi kovmi... ak budete na ten kasel davat nejake syrupe, cajiky, tabletky a pod. tak ano, pocitite zlepsenie no mozno na 1-2 mesiace a potom sa znovu problem vrati... preto je dolezite vyriesit pricinu a zbavit sa toho raz a navzdy... odporucam sa ocistit prirodnymi bylinami a zmenit zivotospravu... aby som vam vedel konkretnejsie poradit, musel by som vediet viac...

autor
14. feb 2021

@matejmravec neviem no pred tym nekaslal a nezil ani nejak nezdravo len od kedy je pozitivny sa to objavilo ale uz sme to poriesili snad mu to pomoze