Čo vám pomohlo na silné závrate?

nikolca
20. dec 2022

Prosim vas viete mi poradiť čo vam pomohlo na zavrate?zavrate mam snad už 10rokov nič mi nepomaha mam všetky možne vyšetrenia očne,ušne ,magneticku,ct,eeg akurat tam mi zistili že mam v mozgu epilepticke vyboje beriem psychiatricke lieky ani tie mi nepomahaju aj chrbticu mam vyšetrenu a tiež v poriadku mam take silne zavrate spojene so silnymi bolesťami hlavi keď ma chytia silne zavrate nie som schopna mať hore hlavu musim ju mať sklonenu a niekedy aj zvraciavam som už zufala,nepracujem som na invalidnom dochodku pracu by som ani nezvladla

bloger
20. dec 2022

@nikolca Je mi ľúto, že takto trpíš. To zvracanie je bežné pri bolesti a závratoch. Nemohol by ti to robiť tlak? Prípadne, že či máš dostatok horčíka. Môžeš aj magnezko šumivé skúsiť.

nikolca
autor
20. dec 2022

@bloger ahoj magnezium beriem a tlak mam 120/80 dobry no som už z toho na nervy keby to nebolo aspon každy den

bloger
20. dec 2022

@nikolca písala si, že musíš mať sklonenú hlavu. Možno práve to by ti mohlo pomôcť Dobré je si ľahnúť alebo sadnúť si a dať si hlavu medzi kolená. Rozhodne by ťa mali lepšie vyšetriť. Nepodceňovať to ak ťa to už toľko trápi. Skoré uzdravenie prajem.

miamia04
24. júl 2023

@nikolca ahoj, viem, že staršia diskusia, len ci si skúšala kinedryl, keď prídu tie závrate, mávam to tiež, a pomáha ten závrat aj zvracanie upokojiť.

nikolca
autor
24. júl 2023

@miamia04 ahoj to som veru neskušala dcera ten liek berie ale ona mava nevolnosti pri cestovani no veru vyskušam mam ho doma a nevieš prosim či ho .môžem užiť aj každy den?ďakujem

miamia04
24. júl 2023

@nikolca ja keď cítim, že začína závrat, už si dám, a stane sa, že ten závrat neprejde až do toho strašného stavu so zvracaním, keď mám už silný závrat, beriem 1-2tbl opakovane počas dna, kým sa neulavi, brala som aj zopár dní po sebe, kým sa upokojilo. Uvidíš či pomôže (niekedy treba aj 2tablety a opakovane, píšu v letáku) . Dlhodobo si myslím, že je možné užívať, v prívalovom letáku pri menierovej chorobe píšu max.8tbl. denne, ale ono to väčšinou pomôže a utíši a potom netreba stále, beriem ho ako pomoc v núdzi. Jediné čo z tých liekov pomáha. držím palce, nech pomôže.❤️.❤️

miamia04
24. júl 2023

@nikolca ak by ti pomáhal, tak na každodenné užívanie by som sa spýtala asi v lekárni, alebo lekára či je možné a v akej dávke, pre tvoju istotu.

nikolca
autor
24. júl 2023

@miamia04 ďakujem ti velmi pekne za radu no ja som niekedy z t tychto stavov už zufala keby to nebolo aspoň tak často😘

miamia04
24. júl 2023

@nikolca niet za čo, možno pomôže, či aspoň zmierni, tiež to mám roky...a kinedryl stále so sebou nosím...😌 🌼

miamia04
28. júl 2023

@nikolca pomohol ten kinedryl aspoň trošku?

jojo1976
15. mar 2024

@nikolca sipkovy caj