Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo vám pomohlo na stratu hlasu?

bbroskynka
8. máj 2016
Ahojte, stratila som hlas a tak ma zaujíma, čo vám pomohlo a ako rýchlo sa vám hlas vrátil. Ďakujem.
timea7
8. máj 2016
kalcium, najlepšie injekcie
eve26
8. máj 2016
kalciovy sirup,asi na treti den som uz bola ok
jankastubka
8. máj 2016
Jani vitaj v klube aj moj muz nema hlas. Drzim palce nech cim skor prejde.
monikq
8. máj 2016
pit kalciove injekcie, 1 denne a cmulat panthenol 3xdenne. uz za den je poculena zmena, "nabehne" zvuk 😃 ale hlasivky treba vyliecit, aspon 5 dni dodrzat tento postup, inak budes o chvilu tam kde si bola. skore uzdravenie prajem 😉
siska53
8. máj 2016
Pitie kalciovych injekcii.
rabikjana
8. máj 2016
kloktať šumivé kalcium alebo šumivý acylpirín, potom polknúť
cokii
8. máj 2016
Akurát upozorním na najčastejšiu chybu pri strate hlasu - NEŠEPKAŤ! Vtedy sa hlasivky namáhajú ešte viac, treba naozaj hlasový kľud. Mne pomohli bylinky (šalvia, repík) a mala som homeopatiká na cmúľanie.
zuzanaete
8. máj 2016
Kalcium. Najlepsie inekcie, ale zabera aj sumivy.
koniarova
8. máj 2016
Panthenol tabety.
gabona1
9. máj 2016
Mne pomohol homeovox a calcium. Mávam to vždy na jar. Keď je moc zle calcium injekcie sú výborné.
nikita1269
9. máj 2016
piť kalciové injekcie ale lepšie zaberá kalcium do žily, no a samozrejme hlasový kľud 🙂
krystofkal
9. máj 2016
Písať na papier a nerozprávať 🙂
katka1981
9. máj 2016
kalciove injekcie, pila som ich, zabrali hned
volavka4
9. máj 2016
kalcium je dolezite pri takomto probleme 🙂
andreadca
9. máj 2016
Kolega si nevedel vynachváliť čaj z cesnaku medvedieho...
katy318
9. máj 2016
kalciovy sirup 😉
shia
9. máj 2016
ajja som práve už asi 4tý deň bez hlasu....dávam si Homeovox, kalciovy sirup som teraz vymenila za ciste kalcium (v injekciach som kupila,ale ja ich pijem), teple caje, ..a lepsi sa to 😉
katrin21
9. máj 2016
kalciove injekcie, ale staci ich pit... 🙂 a tiez calcium chloratum a Homeovox
jeennyv
9. máj 2016
kalcium sirup aj ked mne je z neho mega zle pomaha najlepsie....
borka82
9. máj 2016
ja casto stracam hlas a najviac mi pomaha prevarene pivo s medom. Nepit horuce, musi to byt teple aby sa neobrailli este viac hlasivky, ale nesmie to byt ani studene lebo to zas nepomaha. Je to horke, ale med tu chut trosku vylepsi. Davam si aj kalcium, ale toto zabera rychlejsie 😉 Drzim palce

Tu začni písať odpoveď...

Odošli