Čo vám zabralo na padanie vlasov po pôrode?

zuzanka1707
14. aug 2019

Ahojte prosim chcela by som sa spytat ci ma niektora z vas skusenosti s padanim vlasov rok po porode... syna stale dojcim ale uz je to take sporadicke pomaly ho odstavujem... pocas tehotenstva klasika vlasky nepadali asi 3 mesiace po porode zacali brutal padat po dcerke sa mi to dalo do poriadku do 4 mesiacov ale teraz to proste nechce prestat uz som zufala na hlave mam pomaly polovicu vlasov 🙈 brqla som forcapil 2 balenia ale nic...zelezo beriem tiez kvoli chudokrvnosti...Na stitnej zlaze som bola pred aj pocas tehu a bolo vsetko ok este ma napadol hormonalny profil len neviem ci to nie je nejako skreslene ked este dojcim... baby nemate niektora skusenosti co zabralo lebo lekari aj lekarnici ma odpalkuju vkuse kvoli dojceniu ze je to z toho 🤷🏻‍♀️

arcticcode
14. aug 2019

Ja ti sice neporadim, ale moja zena ma tiez podobne skusenosti. Cokolvek jej je, je jedno, ci ma nadchu, alebo zlomene ruky, za vsetko podla nasich zdravotnikov moze automaticky dojcenie

deni97
14. aug 2019

Ahoj, mne začali neskutočne vypadávať vlasy potom čo som prestala kojiť. Veľmi mi zredli vlasy, keď som sa mala ísť cesat tak až mi bolo zle aj pri umývaní vlasov veľké chumače vlasov... Len som čakala kedy sa zobudím holohlavá. Veľa som toho vyskúšala a jediné čo mi pomohlo bol cesnakovy šampón + kondicionér. Po prvom použití mi skoro úplne prestali padať vlasy a ani takú kvalitu vlasov som nemala doteraz

nickpick
14. aug 2019

@zuzanka1707 mne vzdy pomohlo dlhodobe uzivanie zinku/selenu, potierat pokozku hlavy lopuchovou vodou (predavaju v lekarni), odvar zo zihlavy (oplachovat po umyti vlasov) a kofeinovy sampon Alpecin

ikaxxx
15. aug 2019

S pohľadu kaderníčky je to normálne ,ženy sa vždy zľaknú keď im po pôrode začnú rapídne padať vlásky ale za 9 mesiacov tehotenstva žene nevypadne ani jeden vlas to znamená ze vlasy po pôrode vypadavaju rapídnejšie 🙂 nejaký výživový doplnok by to trošku spomalil 🙂

zuzanka1707
autor
15. aug 2019

@deni97 fiha to ani nepoznam das mi prosim link na konkretny vyrobok? vdaka

zuzanka1707
autor
15. aug 2019

dakujem vsetkym za odpovede 🙂

deni97
15. aug 2019

http://shop.huncalife.sk/nature-maska-na-vlasy-...
http://shop.huncalife.sk/nature-sampon-s-cesnak...
najlepšie je to vraj používať spolu...majú to aj v akcii teraz 🙂

smile31
15. aug 2019

@zuzanka1707 ahoj akurát tento týždeň som riešila rovnaký problém...mala som vlasy vyše po pás a dnes mám zarovno ramena som 11 mes.poporode a padali mi neskutočne tak som sa dala ostrihať ...dočítala som sa o zmyvani hlavy vyluhom zo žihľavy tak to skúšam ...uvidím aký bude výsledok plus ryžový vylih mi baby poradili

neluskas
15. aug 2019

@zuzanka1707 ahoj, ja som tento problém riesila s kamarátkou. vyskusala po porode všetko mozne na vlasy, nic nezaberalo. dostala sa k prirodnym produktom a teraz je vsetko v poriadku. samozrejme, ze to riesila nielen zmenou samponu, ale aj vnutorna vyziva je veľmi dolezita. su to prirodne produkty, ktore mozes aj ked kojis

jana621
15. aug 2019

Ja presne to isté. Bola som už aj u kožnej s tým a vraj sa to nerieši pri ženách po pôrode. Ale ja som už 15 mes. po pôrode a vlasy mi začali padať 4 mes. po pôrode. Padajú mi už 11 mesiacov ☹ Skúšala som už toľko produktov , že už odmietam vrazat ďalšie peniaze do ďalších. Už len čakať. Aj keď plačem pri každom zmyvani ☹

elena111
15. aug 2019

@zuzanka1707 ahoj na vlasy je dobrý biotin ten ti určite pomôže ale musíš byť trošku trpezlivá kúpiš v lekárni precitaj si o biotine na nete. je to dosť významny minerál ohľadom rastu vlasov obnovuje vlasové folikuly snáď ti pomôže
Ja užívam aj kremelinu, ktorá obsahuje prírodný kremík objednávam si ju z netu lekáreň Dr. Max je to dobre na vlasy, pleť a nechty a je to prírodný čistič čriev no precitaj si o kremelina na nete ale dojčiace a tehotné ženy to asi nemôžu
Takže kremík zinok biotin selen to sú minerály pre zdravú pleť, vlasy
Ale začni biotinom ten je dobrý nestojí veľa a zihlavovy čajík popíjaj ten má aj veľa železa a ešte ma napadol zinkosel na vlasy ten je tiež dobrý a cena v pohode cca3eura

jana621
15. aug 2019

@elena111 po akom čase podľa teba zaberie? Ja ho beriem už mesiac a pol a nič :-/

elena111
15. aug 2019

@jana621 to neviem.... Musíš skúšať nie každému všetko sedí co skúša iný a aj stres a hormóny na to vplývajú

blackcat8885
15. aug 2019

Mne padali veľmi vlasy po pôrode a žiadne šampony nepomohli. Pomohol mi biotin z lekárne brať 3mesiace

mery2019
15. aug 2019

Ahojte mne jednoznačne pomohol natur min od Forever living products!! Nadšená som, predtým mi Vlasy veľmi padali, radšej som ich dávala strihať a teraz mi za mesiac užívania dokonca výrazne podrastli. Ja son k tomu pila aj aloe vera gel, aj to mi určite pomohlo. Ja nedám dopustiť nato. https://421007028801.fbo.foreverliving.com/page...

nini1010
15. aug 2019

@deni97 Ktory tonjenkonkretne sampon?ziadny cesnakovy nepoznam...

deni97
15. aug 2019

@nini1010 vyššie keď pozrieš tak som davala linky na konkrétny šampón aj masku...

katrin21
15. aug 2019

Milva chininovy sampom Forte... po porode mi zachranil.vlasy, kup.si aj vlasovu vodu k nemu. Po 2mes uvidis male vlasky nove.

mery2019
16. aug 2019

Ahojte z vlastnej skúsenosti viem, ze šampón nestačí. Treba sa dozivit, veľa minerálov odišlo pri tehotenstve a kojeni, toto šamponom nevyriešiš. Daj telu minerály a pridaj dobrý prírodný šampón. Jednoznačne natur min pomôže https://421007028801.fbo.foreverliving.com/page...

zuzanka1707
autor
16. aug 2019

@jana621 som na tom velmi podobne sama sa cudujem ze na tej hlave este nieco mam ked vidim dennodenne tie chumace co vycesem 😢