Čo všetko ste skúšali, aby ste sa zbavili depresie?

24. okt 2023

Ja samozrejme kopu liekov, regresnu terapiu, psychoterapie, cistenie cakier, vyklad kariet, energeticke cistenie, knaza. Absolutne nic nepomaha nic !

dadka128
24. okt 2023

Ahoj. Naucit sa poznat sameho seba, slusne pozdravit a poziadat o radu 😏

Ani jedno z toho ti nepomôže pokym nenajdeš v sebe človeka, chapem, je to zúfalosť, ale treba skusit od zaciatku, zamysliet sa, najst nejaky konicek, zmysel života, a hlavne chciet sa zmenit a zmeniť svoj životný štýl, zmenit stravu..
Nepises ake konkretne problémy mas, taktiez neviem, v akom prostredi si, ktore taktiez ta moze stresovat, tazko poradit, keď neviem, co ta trapi, to ako zijes..

letmebe8
24. okt 2023

cvičenie, strava, koníčky.... toto mne pomohlo, ale stale beriem aj AD. Strava aj pohyb veľmi ovplyvňujú priebeh depresie. Niečo nájdeš aj tu - https://biotechusa.sk/ako-cvicenie-a-strava-ovp...

ivangeline
24. okt 2023

Mozno si len taky typ cloveka. Ze miernu depresiu proste mat budes. Naj je zmierit sa so sebou a svojimi limitami. potom sa vela x zazracne človek vie viac prekonat.

ivangeline
24. okt 2023

A byt fyzicky aktivnym je velke plus!

autor
24. okt 2023

@ivangeline mam taku pracu kde som teda dost aktivna. A ano snazim sa prekonavat a to velmi. A depresiu teda nemam miernu ale tazky stupen 😢

autor
24. okt 2023

@dadka128 mam rodinu, mam deti, pracujem aspon sa snazim. Mam tazku depresiu, hlasy, vidiny. Nemam ani 30 rokov

jennky13
24. okt 2023

no, ked pleties jedno cez druhe, tak to naozaj nepomaha. Cistenie cakier, vyklad kariet, energeticke cistenie ti tak narusi psychiku, ze ti knaz nepomoze. Musis si vybrat.

autor
24. okt 2023

@jennky13 to nie vsetko naraz nie jedno cez druhe. To som len vymenovala co som za 3.5 roka vsetko skusala

sona272
24. okt 2023

Počuť hlasy a mať vidiny sú depresie ?

freedoom23
24. okt 2023

Údajne na depresiu pomaha aj pôst. A takisto zbavit sa jedenia mäsa (jedenia mŕtvych zvierat ktoré za svoj život len trpeli) prejdenie na rastlinnú stravu. Ale nemám to odskúšané. Ale za skúšku nič nedáš🙂 veľa šťastia prajem

sona272
24. okt 2023

Vraj nálada človeka a všetko s tým spojené majú za následok črevá ....
odpurúčajú užívať zelený jačmeň a chlorellu

tundra
24. okt 2023

Skus behat a este mi pomohla akupunktura,3- mesiace raz tyzdenne.Stalo to kopu penazi,ale po 3 mesiacoch som sa citil ako vymeneny.Robim na smeny,myslel som,ze musim zmenit pracu,ale dalo sa to do poriadku.Teraz chodim preventivne raz za tri mesiace.

jennky13
24. okt 2023

to verim, ale stale tvrdim, ze ak chces zivot riesit s Bohom, tak nemozes sa musis vzdat inych duchovnych ciest.

autor
24. okt 2023

@tundra ano aj to mi uz bolo doporucene

autor
24. okt 2023

@jennky13 absolutne nechcem riesit uz svoj zivot s bohom. Pisem o knazovi on je ako psycholog a priatel. Ked sa rozpravame netaha do toho boha. Vie aky mam nato nazor. On mi len pomaha ked sa potrebujem vyrozpravat. Len ma proste povolanie knaz

autor
24. okt 2023

@sona272 ano. Tazka depresia +hlasy+ vidiny... Moja doktorka to skatulkuje ako tazku depresiu

rebrambora
24. okt 2023

@freedoom23 Toto odskusane mam. Neodporucam.

tundra
24. okt 2023

Tu v CH stoji jedna terapia 120Chfr,ale aktualne dostat termin je skoro nemozne.Ja som na tato neveril,ale manzelka tam chodi pravidelne a presvedcila ma nech skusim.Nechapal som,co dokaze spravit terapia.Uz po troch terminoch viditelne zlepsenie.Udajne mi oblicky neprodukovali daky hormon,ktory dodava telu energiu.Ked sa rovnavaha rozbije,potom ma clovek problem.Vyskusaj,za to nic nedas...Prajem skore zlepsenie a posielam energiu😊

autor
24. okt 2023

@tundra dakujem

seag
24. okt 2023

Mne pomáha adrenalín... vždy sa k niečomu dokopem a aj keď mám strach, potom ako to zvládnem asi sa objavia endorfíny a chvíľku je dobre :D rozptyľujem sa ako to len ide... a je toho naozaj veľa čo môžeš robiť a skúsiť pri nových činnostiach budeš mať hlavu inde jak v depkách

caroline_
24. okt 2023

@freedoom23 ja mam a musím uznať že niečo to robí, ale to by bolo nadlho :D

fantaghiro21
24. okt 2023

Knaz mozno netaha do rozhovoru Boha.
Ale ty do svojho zivota otvaras pristupove cesty pre magiu,diabla...v tonto smere by ti pomohlo olutovanie,spoved,vzdat sa zleho.
Kedze vsak nechces,zbavit sa posobenia magie ,depresie atd nezbavis kym razne neurobis hrubu ciaru a nevyspovedas sa z toho...
Samozrejmw samotna spoved nie je ako carovnym prutikom a budr vsetko ok.
Tam treba spolupracu dobrych psychologov,psychiatrov,terapii ,tvojej snahy...

ivangeline
24. okt 2023

Podla mna to depresia nie je.

complyc
24. okt 2023

Trávenie máš v poriadku ? 70 % serotonín vzniká v črevach.

januska12323
24. okt 2023

Nájdi si iného psychiatra. Hlasy a vidiny sú skôr schizofrénia.

rock7
24. okt 2023

@tundra to hoviríte o akupunkture?

tundra
24. okt 2023

@rock7 ano,dlhorocne skusenosti,nie len na depresiu...

zmrzlinka2021
24. okt 2023

Riešenie čakier, energií, kariet a podobných okultných praktík otvára v tvojom zivote a myslení dvere akurát tak satanom, ktorí ťa v podstate majú v hrsti.

Zaklad pri liecbe depresie je okrem uzivania dobre nastavených liekov (antidepresív) začať pracovať so svojou myslou, zivotom a riešiť príčiny týchto stavov. Ideálne kvalitné psychoterapie s fundovaným psychoterapeutom. A pravdaze zdravá strava, pohyb, sport, čas s blízkymi. Viera v Boha je velkým bonusom.

morusha
24. okt 2023

@fantaghiro21 Plus by som doplnila modlitba za oslobodenie a preťatie všetkých tých väzieb s mágiou

katka700
24. okt 2023

Uvedomiť si že depresie sa nezbavís bude tu stále s tebou len sa s ňou musíš naučiť fungovať rovnako ako musia fungovať ľudia s artritídou, kronom, migrénami...
Môžeš zlepšiť ako sa cítiš, prísť na to ako prejavy zmieriť ale že sa depresie úplne zbavis nečakaj.