Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Collarium (kolarium) - kolagénová terapia

hajanka
20. mar 2016

Mate skusenosti?
Zaujima ma, ake pripravky pred/po pouzivate? Co je vhodne, resp. co je naj.

Dakujem

hajanka
autor
20. mar 2016

oprava - kolagenova terapia (neda sa mi upravit prispevok)

evitka83
20. mar 2016

@hajanka tam nepotrebujes ziadne pripravky, nie je to ziarenie ako v solarku, len to stimuluje tvorbu kolagenu v pokozke a v hlbsich strukturach.

hajanka
autor
20. mar 2016

@evitka83 viem 😉 ale prave preto, pripravky idu do hlbky pokozky, len nvm co je pre pokozku dobre, do nej dostat

katherine82
7. máj 2016

@hajanka bola si v kolarku?je v nom tiaz horuco ako v solarku?

hajanka
autor
7. máj 2016

@katherine82 bola ano a este stale chodim, nie je horuco ako v solarku, ale vydava aj teplo,, ma tiez ventilator, chodim na 20min a teplo je, ale nie horuco

katherine82
7. máj 2016

@hajanka a si spokojna?vidis nejake zmeny?

hajanka
autor
8. máj 2016

@katherine82 pravdu povediac neviem to posudit. Kedze som zacala s viacerymi zmenami naraz a to presla som kompletnr na prirodnu kozmetiku, ziadne parabeny, silikony atd., aj co sa tyka vlasov aj pletovej kozm., aj dekorativnej. Chodim zaroven aj do solarka a zacala som opat cvicit, vyradila sladke, zminimalizovala pecivo. Plet sa mi krasne vycistila, no prisiel prvy cyklus a bum hroza 😒 tvar otrasna, sama vyrazka ale tak velmi ze az... pokracujem vo vsetkom a upenlivo cakam na dalsi zazrak 😁 ze sa to da do poriadku. Majitelka tvrdi ze terapia je super a ponaha a zeny si chvalia, asi tak.

katherine82
8. máj 2016

@hajanka ja chodim k nim do solarka bola som zatial 3 krat po 8 minut ale zatial ziadny naznak opalenia🙂

mirulka167
8. máj 2016

Ahojte dievcata🙂 tiez som uz o tejto terapii co to precitala... ale priznam sa, mam velku paniku z takych stiesnenych priestorov ☹ Ale planujem zacat uzivat taky kolagenovy napoj Rejuvenated na krasnu plet, tak snad pocitim efekt aj bez takejto ,,truhle" 😝 😀 😀 Od tejto znacky uz pouzivam pripravky a su velmi ucinne...tak idem aj na ten kolagenovy napoj. 😀 Dam vam vediet ako to dopadlo 😎 papa

hajanka
autor
8. máj 2016

@katherine82 nvm o aky typ pristroja ide, tam kde chodim je jedno sedenie 20min a odporuca najmenej 5, optimalne 10 intenzivnych kazdy druhy den a potom udrziavat raz tyzdenne
@mirulka167 da ss to, je to prijrmny telax

rudkocam
2. mar 2017

Dosiahnete v kolariu aj opalenie?

zuzka117
30. jún 2017

@mirulka167 bola si spokojná s rejuvenated? Odporúčaš ho? Rozmýšľam nad ním a neviem či do toho ísť, predsa cena je dosť vysoká...

mirulka167
30. mar 2018

@zuzka117 ahoj, áno bola som spokojná. Pleť sa mi super zlepšila, nebola sucha(mala som az tske suche mapy) a tym sa mi aj ,,vypla/vzpružila", vyrazky minimalne a aj vlasy prestasli tak vypadavat. Zamna urcite odporucam. Teraz uz neuzivam, lebo cakam babatko a nechcem do seba davat ,,zbytocnosti" koli krase🙂 Urcite vyhladam znova,ak bude treba. Pekný deň🙂

zuzka117
6. apr 2018

@mirulka167 dakujem za info

Tu začni písať odpoveď...

Odošli