Covid - prvé príznaky po stretnutí s nakazeným

20. jan 2024

Ahojte, včera som strávila niekoľko hodín s pozitívnym na covid, dnes sa cítim horšie, mam zvýšenú teplotu 37,5 a bolesť hlavy aj hrdla. Môžem mať covid priznaky už tak skoro, že hneď na druhý deň? Alebo skôr iná choroba?

zuzkaa1991
20. jan 2024

Mohli ste niekde inkde dostať covid plus moze byt covid moze byt. Nieco ine...moj muz nedostal covid od nas(odomna aj od.malej ).a to.si omylom umyl.zuby s mojou kefkou.....švagrina minuly týždeň pozitívna nevedela.ceky víkend u svokry kde bola aj nasa mala a nik nedostal a oni (svagrina jej maly a muz všetci pozitívni) takže vela zalezi od imunity asi bud prepukne. Alebo nie

egonsk
20. jan 2024

zalezi aku mas imunitu, moze aj nemusi.

dadka1997
20. jan 2024

Preco prave hned covid a nie chrípka ?

vanilkovazmrzka
20. jan 2024

Sprav si zazvorovy caj, a vyuzi vikend na oddych. do pondelka si fit.

autor
20. jan 2024

Popravde, aj dúfam, že covid... Totiž, prišla som z týždennej lyžovačky rovno k rodine, s ktorými som strávila viac ako pol dna. Boli chori, tak som okolo behala. Večer mali viacerí pozitívny test... Ráno som už cítila slabosť, únavu, teraz už mám 38,4 a bolesť hrdla aj tela (to môže byť aj z lyžovačky). Asi by som nechcela miešať covid s chrípkou... Aj som sa izolovala, ale načo. Neviem, test mam negatívny, tak dúfam, že ich ešte k tomu nenakazim ja niečím iným...

autor
20. jan 2024

Len teda neviem, či by som mala tak rýchlo priznaky, keby som sa nakazila vcera...