Čudné fľaky na tele

24. jún 2022

Ahojte. Prosím baby poradíte mi, čo si myslíte že čo to má priateľ za fľaky na tele? Urobili sa mu len nedávno, nikde sa nebuchol. Vraj ho to ani nesvrbi. Je cukrovkár, pichá si inzulín. Neviete čo to môže byť? Prikladám foto.

viestta
24. jún 2022

To sú hematomy, mal by s tým ísť k doktorovi.

autor
24. jún 2022

@viestta áno , pôjde hneď v pondelok. A to sa z čoho zvykne robiť? Je pravda že je poslednú dobu dosť únaveny aj schudol trochu

rude_baby
24. jún 2022

Ak má modriny, schudol, a je unavený, tak nech v pondelok ide k obvodnemu...

pribinak
24. jún 2022

Má dobre kompenzovaný diabetes?

zdenka11081983
24. jún 2022

Ach, ja by som už nečakala a šla hneď.. na onkológii sme mali toto pri leukémiach..držím palce

autor
24. jún 2022

@zdenka11081983 práveže on bol aj na krvi tento týždeň a niektoré hodnoty mal zvýšené ale našťastie rakovina to nie je. Ale tieto flaky ma dosť vystrašili, on o nich ani nevedel že ho to ani neboli :( ale v pondelok ho hneď pošlem k obchodnému nech to vidí

autor
24. jún 2022

@pribinak ano, teraz máva celkom v poriadku cukor, aj si pravidelne meria. Len ako vravím je dosť unavený, máva aj kŕče do nôh , na to mu obvodný dal magnézium

11mirka22
24. jún 2022

Moja mama mala také prejavy... Schudnutie, únava, kašeľ, pocit choroby a tieto hematomy... Akútna leukémia... Fakt nech ide opäť k lekárovi.. Hneď..

palicka
26. jún 2022

Bol? Verím, že len nedostatok vitamínu C a slabé cievky. Drzim palce