Cvičenie po operácií slepáku

miushka13
15. jan 2015

Ahojte, 1.1 som bola na operácií slepáku a chcem sa spýtať či mi neviete poradiť ako je to s cvičením po takejto operácií. Či už môžem alebo je to priskoro. ?

jaya47
15. jan 2015

@miushka13 Najlepsie je samozrejme sa pytat lekara.
Urcite ale zavisi od toho, ci ti operovali chirurgicky alebo laparoskopicky. Mne operovali chirurgicky, po 2 tyzdnoch som pomaly zacala chodit na turistiku. Zavisi ale tiez od cloveka, ak zacnes mat bolesti, tak oddychuj.

miushka13
autor
15. jan 2015

@jaya47 operovana som bola chirurgicky a bolesti skoro uz nemam ziadne len pri kychnuti sem tam zaboli :D ... rada by som chodila behat a cviky len take kde sa velmi brucho nenamaha... myslis ze mozem zacat?

jaya47
15. jan 2015

Hmm, ja by som na tvojom mieste este tyzden iba chodila rychlejsou chodzou a tak o tyzden by som zacala uz aj behat a cvicit.
Ale prave sa bojim, ze ti tu radim neodborne, len podla toho, co si ja spominam.

miushka13
autor
16. jan 2015

Asi to necham na neskor aj doktorka mi radila aspon mesiac pockat. Tak ostanem pri tej chodzi. Ved aj prechadzky prospievaju zdraviu 🙂

matamarkus
16. jan 2015

ahoj ja som operacii cvicila hned vo fitku ale samozrejme take cviky pri ktorých som nezatazovala brucho, bola som v priprave na fitness sutaz 🙂

miushka13
autor
20. jan 2015

@matamarkus. ano? po slepaku? a myslis ze take plavanie by bolo skodne? a fitko by som pridala neskor

matamarkus
21. jan 2015

uff plavanie neviem ??? myslim ze dost sa tam zapája brusne svalstvo