Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Cysta v krku

sonicka96
7. jún 2019

Ahojte,dnes som bola na Endokrinologii a robili mi sono krku...štítna žľaza okay len mi našli cystu vo veľkosti 4,5x8x10mm... Zatiaľ mi nedali lieky ale budú ma pozorovať...prosím vás čo ma čaká? Respektívne je to niečo zle?

nusyk
7. jún 2019

cystu na stinej ma.kazdy druhy človek.no panik prosim;) raz rocne kontroly usg+ odbery ak sa nieco bude diat nasadi sa liecba.moze aj sama zaniknut.neries

kahh
7. jún 2019

@sonicka96 ked sa bude zhorsovat daju lieky, inak to moze aj same zmiznut, ak by rastla rychlo vyberu 🙂

lorela
7. jún 2019

@sonicka96 Alebo aj uzlíky zvyknú byť... Budú pozorovať, t. j. každého pól roka sono.

sonicka96
autor
7. jún 2019

Ďakujem každej za odpoveď ❤️

adelakom12
7. jún 2019

@sonicka96 aj ja to mám :( ale ja mám plno malých, chodím na pozorovania :(

nahbia
7. jún 2019

@sonicka96 ahoj, ja chodím takto na kontroli 5 rokov , mám 3 cysty , zatiaľ bez liekov 🙂 a všetko ok

llucciaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
llucciaa
7. jún 2019

@sonicka96 neboj, budeš bez liekov, keď tak neskor s nimi alebo ti to vyberú, ale skôr si myslím, že ta budu len pozorovať 🙂)

ticko
28. jún 2019

@sonicka96 podľa toho kde to máš ja som to mala za štítkua nebolo to dobré

mlpj
17. mar 2021

@nahbia Dobry vecer viem ze je to uz davnejsie vas prispevok, ale ak by som sa mohla spytat ako ste na tom s tymi cystami, mojej dcere dnes oznamil endokrinolog, ze stitnu ma v poriadku, ale na sono jej zistil ze ma v krku cysty 9mm, samozrejme sme sa vydesilii, uz dlhsiu dobu ma pocit akoby cudzieho telesa v krku, bola aj na orl ale tam jej nic nezistila, dcera hovori ze ked prehlta citi akoby hrcu a ma pocit akoby sa jej to hybalo...budeme aj nadalej riesit lekarov, len som chcela poprosit o vase skusenosti...mame dost z toho strach, lebo citam ze cysty ktore zavadzaju musia ist von...dakujem