Cysta v maternici

fantagiro30
13. jún 2014

Ahojte, prosim, ak mate niektora s tymto skusenost, napiste mi, co o tom viete. Vcera na rutinnej prehliadke si gynekolog vsimol, ze sa mi vytvorila cysta ☹ V marci tam este nebola. Vraj pockame, ci nepraskne sama a mam prist po menstruacii na kontrolu. Zaujima ma najme, ako si mozem sama podporit liecbu. Co to som uz nacitala, no budem vdacna za kazdu radu. Dakujem

luciapribulova
14. jún 2014

Ahoj, mna trapili cysty minuly rok, vysadila som antikoncepciu a hormony boli zblbnute. Niektory mesiac som mala aj tri cysty naraz. U mojho statneho lekara som "cakala kym prasknu" alebo som dostala vyvolavacku menštruácie, kazdy mesiac po dobu pol roka to iste ☹ tak som ho zmenila: u sukromneho mi spravili hormonalny profil, dostala som tabletky, cysty zmizli a do mesiaca sa mi podarilo otehotnieť. Takze skus zmenit gynekologa, mne to pomohlo 🙂

fantagiro30
autor
1. feb 2015

@luciapribulova: Az teraz som si vsimla, ze som ti zabudla odpisat. Mne nastastie skutocne praskla sama, nidky predtym som cystu nemala. Moj lekar je sukromny a velmi precizny vo svojej praci, takze mu 100% doverujem. Aj vdaka nemu sa mi podarilo donosit nase dievcatko do 38tt napriek rizikovemu tehu 😉 V nom pproblem nebol 🙂