Cytológia PAP 3

jasminam
17. nov 2016

Ahojte,na preventivke mi vysla cytologia Pap 3,doktorka mi povedala ze to su strasne vysledky,skoro som tam umrela ..pobrala nejake vytery,ci nahodou nesposobuje tam nieco nejaky zapal,potom navrhla liecbu aka bude ked sa najde nieco na vyteroch a aka bude ked sa nenajde a o 5 mesiacov opat ster,ked bude opat 3 tak navrhuje konizaciu..na nete citam ze jeden lekar este 3 riesi len liecbou,iny uz operuje..som zmatena nacisto..pytala som sa gynekologicky ci sa to nemoze zvrhnut na 4 z tej 3 za tych 5 mesiacov takze nie..v juni som bola na kolposkopii a tam vsetko vysledky super,ranku mi osetril,po styku nekrvacam,ja cela stastna ze uz vsetko ok a teraz aha..no bojim sa ..ake mate skusenosti?

adulka07
17. nov 2016

Konizacii sa neboj,. Mne robili pred rokom,. Ráno som prišla,. Uspali a keď som sa zobudila ani som necítila,ze by mi niečo robili,. Slabo som pár dní spinila ,.10 dní som si viac dávala pozor,.

sasa1983
17. nov 2016

Konizacia bez ohladu na dalsiu cytologiu. V korelacii s HPV nalezom.

alchemilkazltozelena
17. nov 2016

@jasminam ja mam od porodu vzdy 3 a nikto ma nicim nestrasil ani mi nic nepovedal..len ze to nie je az take zle

monciciada
17. nov 2016

@jasminam. Aj ja som mala cytologiu 3A. Dala mi lieky, krem a o par mesiacov kontrola a bolo to dobre 🙂 tak ziaden strach.

jasminam
autor
17. nov 2016

@sasa1983 hpv nemam

22111979
17. nov 2016

@jasminam mne to zistili pocas tehu a robili mi knips to som lezala v nemocnici 3 dni, po porode som bola na kontrole a trochu sa to zlepsilo 😊 teraz cakam na vysledky po dalsej polrocnej kontrole 😕 ta doktorka musi byt hrozne necitliva zena, mne to doktor vysvetlil a povedal ze to ma cca 40 az 50 % zien. No strach je vzdy ked idem na kontrolu 😕
A po 5 mesiacoch sa to zvrhnut na vyssie ako pises nemoze mne to doktor povedal. Tiez som bola vyplasena a videla len to zle este aj tehu som bola..

sasa1983
17. nov 2016

@jasminam hpv bezpodmienecne odobrat.

jasminam
autor
17. nov 2016

@monciciada ake lieky ti dali?

zuzka0605
17. nov 2016

to mas len zapalove podla mna..ja som mala najhorsie 2-3, dali mi nieco na vkladanie a po opakovanom 2.

monciciada
17. nov 2016

@jasminam fuha to uz neveim to bolo pred rokom. Ale tabletky teda na vkladanie bola ruzovo biela krabicka? gyna... neviem uz :/ a krem vitagyn C. Ten som si aj teraz kupila. Ale nie som si na 100% ista. Ja som tych cipok pouzila veeeela 🙂

jasminam
autor
17. nov 2016

@monciciada ja som uz mala gynaflor,ialuna,ta mi tu ranku pekne zocelila,a teraz si mam kupit deflagyne..

monciciada
17. nov 2016

@jasminam no myslim ze to bol ten gynaflor. A vitagyn C bol krem co som si davala. POtom som mala znova zle vysledky ale to uz doktorka presne vedela koli comu tak mi dala aj mne aj muzovi ATB. A potom to uz bolo dobre.... Mala som ist teraz na preventivnu prehliadku ale nestihla som volny termin :/ A tou cytologiou som mala problemy uz 4 roky?