Dá sa ovplyvniť elasticita kože?

15. dec 2022

Rada by som sa opýtala či máte nejaký tip na to ,ako si pomôcť v istých partiách.. hlavne poprsie.. aby nepadalo. Mám pocit že u mňa hra rolu aj genetika a elasticita kože. Som už aj po operácii a prsia cítim že sa vracajú kde boli. Do môžem robiť? Cvičenie? Krém ? Nosiť nonstop podprsenku?
Ďakujem.

leniel
15. dec 2022

nosiť nonstop podprsenku. Nič iné to nezabrzdí, žiaľ...

autor
15. dec 2022

@mamamasama teraz fakt neviem. Podstúpila som operáciu kde mi ich zdvihli a odvtedy viac menej nenosím a už je to rok a mám pocit že idú tam kde boli

janinka007
16. dec 2022

@leniel nenosit! Svalstvo zlenivie a ochabne este viac, ked ho bude stale nieco podopierat.

natalala
16. dec 2022

Mozem sa opytat? Implantat maz vlozeny pod sval, ci iba pod kozu? Za mna je to viac menej genetika, elasticitu moze ovplyvnit aj hydratacia (dobry pitny rezim) a urcite je aj viacero procedur, kt to slubuju, ale neviem no 🤷🏼‍♀️ dalsia vec je proste gravitacia, ak raz mas velke prsia, tak je pravdepodobnejsie, ze zacnu skor ovisat.

leniel
16. dec 2022

@janinka007 to plati pri prirodzenych prsiach u mladych zien co nedojcili. . ked ma raz zena polkilovy implantat v prsniku, moze sa to svalstvo z toho aj pototo a zakonite to bude casom klesat...

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz