Dalacin C - skúsenosti

borihh
2. júl 2021

Ahojte, zubarka mi predpisala dalacin no nakoľko som si prečítala pribalovy leták a tie vedľajšie ucinky, tak vaham, či si ho mám vlastne dať.. mali ste pri užívaní nejaké problémy? Napr tie hnačky s krvou ako tam píšu alebo problémy s dýchaním, atd.. viem, že každé telo reaguje inak no chcela by som vedieť ako to pôsobilo na iných ľudí

tuippo
2. júl 2021

@borihh Ahoj. Ja som ho raz užívala po komplikovanej extrakcii, nemala som nič z toho čo si vyššie napísala

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanizna
2. júl 2021

Tiež som mala od zubára, dvakrát, aj ocko si bral jeden balík, keď išiel na turnus, nikomu z nás vôbec nič nebolo 🙂

nikca_123
3. júl 2021

@borihh pred par dnami som ich dobrala, ziadne vedlajsie ucinky. Uz som ich uzivala aj v minulosti a nic. Ja mam reakciu skor z atb doxyhexal.

borihh
autor
3. júl 2021

Ďakujem, som kludnejsia 😄

vikinka292
3. júl 2021

Tiež som ich brala už dva krát, bez akéhokoľvek vedľajšieho účinku... Všetko ok

jeennyv
3. júl 2021

@borihh mala som dalacin a to som strasna alergicka na lieky a ok…na kazdom je halda ucinkov

pavla013
3. júl 2021

@borihh pri každom lieku môže byť vedľajší účinok. Nikdy nevieš na ktorý ako tvoje telo zareaguje.

monro
3. júl 2021

@borihh ja som brala po extrakcii osmicky minuly rok. K tomu probiotika a veru, mala som hnacky, ale nie krvave. Po par dnoch to preslo.

vera1111
5. máj 2022

@nikca_123 aj ja ich mam brat. Dnes mi ich doktorka predpísala len mam problém ze ich nebudem vedieť prehltnúť, myslíte že ich môžem vysypat do čaju a tak vypiť?

1sally12
6. máj 2022

@vera1111 aj ja som ich včera dostala a mám s tým problém prehltnut, ja som ju rozhrýzla ale neviem či sa to môže😒
Inak je strašne horká😝

vera1111
6. máj 2022

@1sally12 mne dnes povedali ze to musím prehltnúť lebo liečba nebude účinná, musí sa to rozložiť až v tenkom čreve.

1sally12
6. máj 2022

@vera1111 kks toto ja neprehltnem😳 ja mám od mala blok

vera1111
7. máj 2022

@1sally12 tak sme na tom rovnako. Ja mam tiež od malička blok

1sally12
7. máj 2022

@vera1111 ja som to dnes skúšala obaliť si ju do chleba ale aj tak som ju prehrýzla😐 ja proste viem že je tam a môze byť zabalená v hocičom aj v čokoláde, ja to neprehltnem🤐 ja by som hádam ani tic tac neprehltla

pavla013
7. máj 2022

@1sally12 môžeš aj rozhrýzť alebo podrviť v maziariku 🙂

vera1111
8. máj 2022

@1sally12 ja ta viem pochopiť, bojujem s tým rovnako. Môžem sa snažiť ako len chcem no nejde to. Viem ze všetko je to v hlave aj keď sa chcem premôcť nula bodov.

pegy68
18. máj 2022

Po plastickej operacii mi preventivne dali Dalacin.Nič horšie som v živote nezažila.Po dvoch dnoch strasne hnacky, vracanie,brutalne bolesti.Hned som to vysadila, ale peklo uz neprestalo.Myslela som ze zomriem. 5 dni na zachode, uplne dehydrovana , nic nezaberalo skoncila som v nemocnici.Dalacin nikdy v zivote.Bola som uplne zdrava, dalacin ma normalne zabil.

ppdesign
1. jún 2022

@vera1111 ahoj prosim mozem sa opytat ako sa ti vodilo s tymito ATB, ked si ich uzivala, tak, ze si ich vysypala z tobolky? Ja ich tiez neviem prehltnut...prvu davku som si dala do trochy vody...ako si ich uzivala ty? Vdaka za odpoved.m.

sofiadenisko
13. máj 2023

@borihh dobrý deň prosím vás neviete či by som sa mohla vyhadzat s tých liekov? Na prstoch svrbí to a sú to malé vyrážky

pavla013
13. máj 2023

@sofiadenisko prepáč, že odpovedám ja, ale áno ako z hociktorého iného lieku môže to byť z toho

zuska222
24. nov 2023

Ahoj, ja som brala Dalacin 10 dni koli problemom so zubami, mala som tam opuch a na 11ty den, hned ako som ich dobrala som sa cela vyhadzala :/ bola som u obvodnej, dala mi antihistaminika, som zvedava ako zaberu. Trochu to uz zacina svrbiet tak mam nervy :( drzte palce nech to zmizne cim skor

zuska222
11. dec 2023

Update k predoslemu prispevku - asi na 3-4 den bol ten vysyp najhorsi, uz to aj svrbelo a vysyp sa zlial na velke cervene plochy. Postupne mi to z trupu zliezlo aj na ruky, krk a nohy, brala som vyse tyzdna Fixit antihistaminika. Po 10d zhruba uz ten vysyp takmer nevidno. Foto je asi 3 den.
Inak premyslam, ja som uz pocas uzivania tych antibio mala divne stavy, tocila sa mi hlava a bolo mi na odpadnutie, mala som busenie srdca a taku celkovu slabost, ktovie ci to bolo tiez Dalacinom :(