Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

ivka1302
25. mar 2016

@janka_banka vsetko sa pre nieco deje Jani mozno je to tak lepsie ze uz ho neuvidis utriedis si myslienky a casom sa na tom mozno zasmejes mas krasne deticky a aj ked tvoj muz pri tebe nestoji bojuj pre tvoje dve lasocky. Som rada ze si sa zbavila liekov ktore ti brali emocie a pohlad na veci. Ja si myslim ze to urobi vela mne sa v hlave velmi rozjasnilo ked som nechala lieky a aj ked mas teraz ine verim ze ta neutlmia natolko aby si vedela spoznavat pricinu tvojich depresii. Tvoj muz asi nevie ze ked ti povie taku vec velmi ta tym rani a hlavne si neuvedomuje ze to by riesenie vobec nebolo pretoze tym by to pre nikoho neskoncilo. Ako by sa asi citil a co by si tym dosiahla ty. Po smrti nieje koniec🌺😂😂😂😘😚❤️❤️❤️Uvidis moja ze sa ti teraz otvoria oci a zacnes si vazit to co mas. Tvoje problemy by si nevyriesila tym ze by si si ku nim vyrabala este dalsie. Vsetko ide tak ako ma si na spravnej ceste len vydrz drzime palceky a moja modlitba bude tiez pre kazdu z vas🌺☺️😘😊❤️❤️❤️❤️🤗

ivka1302
25. mar 2016

@evak12 nedokazes sa tesit lebo nie si na tom este tak aby si to dokazala ked budes na tom dobre radost ti pride sama neboj nerob si starosti vsetko pride. Doma sa mozno necitis dobre lebo tam zacali vsetky tvoje problemy a v nemocnici sa citis istejsie lebo vies ze sa tam o teba postaraju🌺🌺😘❤️❤️🤗Rozhodla si sa spravne urcite teraz musis mysliet na seba a vsetko ostatne sa dostavi samo. Teraz si aj pod vplyvom liekov tak mas trocha zmiesane pocity alebo resp. mozes byt aj uplne bez emociia pocitov ale to sa vsetko napravi musis sa ukludnit a prestat stale nad niecim premyslat a riesit teraz mas moznost vypnut svoju mysel a odpocinut si. Nezabudaj ze nie si ina ze nie si jedina je nas vela ktore mame taketo problemy a mi co ta tu pozname na teba velmi myslime a drzime palceky a posielame energiu aby sa ti kracalo lahsie na ceste sebapoznavania. Nezabudaj ze si buducnost tvorime sami tak zacni snivat o svojej aku ju chces mat a ona taka bude☺️🌺😘❤️❤️🤗🌺❤️Posielam veeelke objatie a silu. Vsetko bude zase dobre a krasne😘🌺🌺🤗❤️❤️❤️❤️

qidko
25. mar 2016

@evak12 vsetko bude dobre podla mna si na liekoch tak aj emocie su vseliake ale ver mi vsetko sa casom zmeni,myslienky zle zahod musis byt optimistka ....Ked sa vratis z nemocnice nemyslim na priepustku uvidis vsetko inak....ale stare mas deticky....tu je moje cislo kedykolvek budes chciet prezvon zavolam ti a mozeme pokecat0918 527 542 a volam sa Terka len aby si vedela😀.....

qidko
25. mar 2016

@evak12 az dnes som si vsimla ze mas 12 v nicku normalne som sa vratila do minulych prispevkov a naozaj aka som nepozorna 😀

qidko
25. mar 2016

Na znamost sa dava volam sa TERKA nic mam podla mojho psika😀 je to maznacik len aby ste vedeli. XI-XI🙂 🙂 🙂

evak12
25. mar 2016

@qidko moje zlate dievcatka,vies pridem rano domou vsetk tip top pripravene .....a ja taky nasilny usmev,jasne deticky som vystiskala aj mojho muzicka,a zase jak troska ...boli sme sa prejst,ale cim skor som chcela ist domou,a doma som si pospala,a ochvilu idem naspet do nemcocnice .....a rano naspet domou .....nemam si dat zajtra pichnut rano apaurin,aby som sa trosku prebrala?

eliska13
25. mar 2016

@evak12 tesim sa, ze si isla do nemocnice.Preco Ti bolo lepsie v nemocnici?lebo ste tam partia a vsetci mate spolocny ciel asi robite aj skupinovu terapiu ze? Ja som chodila na skupinu k psychologicke boli sme suoer parta 14 ludi, ktori sa spolu stretavali raz tyzdenne 4 mesiace.Chlapi zeny studenti a vsetci sme mali uzkosti niektori sa rozvadzali a mali strach z buducnosti aj sme spolu poplakali posmiali posamiali je to uz 13 rokov a casto na nich pomyslim ako sa maju🙂mne to navrhla psychologicka, lebo ze od nej nedostanem v dvojici taku spatnu vazbu ako v skupine a mala pravdu.Boli tam niektori z nas co nechceli o sebe rozpravat a len plakali:( psychologicka povedala, ze nevadi hlavne, ze to dostali von.uvidis nemocnica Ti pomoze.A netesis sa domov, lebo si teraz uplne zmatena ubolena nerob si vycitky to pride casom, ked si budes viac verit a bude Ti lepsie.
@janka_banka chapem, ze musis byt zmatena pomotana z toho kolegu.Vies, ale napisem to takto, ked si bola na materskej boli tvoje dni fadne stereotyp a zrazu ides do prace namalujes sa upravis a pride symptaicky kolega, ktory Ti polichoti vypocuje, ale vies ako to je🙂)keby si ho mala doma o par mesiacov je to po starom.Nerob si vycitky mozno si sa zalubila, alebo zaslo to trocha dalej ako si chcela, ale ruku na srdce odisla by si od muza? Staral sa o vas pokym si bola na materskej mas krasne deti pozerala som fotky take slniecka sibalky🙂
Taketo vzplanutie zazijes este vela x.Minule som citala,,ze 60% rozvodov sa udeje v tzv krize stredneho veku okolo 40 tky, ked ludia rozmyslaju takto som chcela zit, motyle v bruchu su prec, deti podrastli a ludia chcu zazit nieco vzrusujuce.Zacinam to aj ja chapat🙂)bud rada, ze kolega odisiel a asi aj preto Ta to uz v praci nebavi🙂 je to skusenost cas to vyriesi myslim, ze si sa len trocha zahladela a niekedy je to fajn.

qidko
25. mar 2016

@evak12 kludne sa opytaj lekarky na ten apaurin bude dobre musis tomu verit....davaj na seba pozor odychni si pa😀

eliska13
25. mar 2016

@evak12 spytaj sa lekara.Vsetko ma svoj cas a vlastne rozmyslam, ze maloktoru vie pochopit rodina muz...aj evak to pise ako sa rodina bala, ze sa nevrati normalna🙂)jankabanka pise tiez, ze muz nechape moj tiez nechapal, ked som mu pred 2 rokmi povedala, ze nejako som stratila zmysel zivota, ze neviem naco sa mam dalej tesit, ze mam z vela veci strach.On je uplne ina povaha aj, ked ma starosti dobre spi, nerobi si z nicoho zbytocne stresy.On tvrdi, ze sa zamyslam nad hlupostami a vsetko pitvem a ma pravdu co mam robit, ked som taka emocialna🙂)ale zase mozno to, ze Ti muz tak skaredo povie je aj dobre aj, ked si to nemyslis.Moja babka vzdy hovorila vyskocim z okna a bude pokoj a mama bola u psychiatricky, ktora ju cele roky liecila a ta povedala, ze otvorte jej okno a povedzte nech skoci ona to nespravi.Asi to bolo na hrane,,ale moja babka to uz nikdy nepovedala ona moju tak trochu vydierala.Baby ideme natrhat prutie na sibak paaaaa

evak12
25. mar 2016

@eliska13 moj manzelik,je ten najlepsi muz na svete,praveze on sa o vsetko doma stale postara,navari,prichista ....veelmi ma podporuje a ja?........preto som aj pokojna ked som v nemocnici,lebo viem ze,je o vsetko postarane a hlavne o moje deticky ....ostatna rodina to chape,ale ako to neviem a uz to ani nechcem vediet .....ale viem,ze ma maju radi dievcata dakujem vam a pekne sviatky

evak12
25. mar 2016

@qidko moja ja tomu chcem verit,len sa bojim,aby to nebolo stale take .....ja mam narok na ten apaaurin podla potreby dakujem a dufam ak chces ze na buduci tyzden mi zavolas

qidko
25. mar 2016

@evak12 to si pis ze ti zavolam len mi posli cislo alebo prezvon😀.....vsetko sa zmeni bude lepsie musis tomu verit...a ja ti verim ze to das a nakopes tu hnusnu chorobu😀....myslim na teba pa

3009
25. mar 2016

@evak12 Ahoj. Ak sa zastabilizuješ všetko sa zmení. V nemocnici si oslobodená od vonkajších vplyvov, čo je fajn na to, aby si sa z toho dostala. Všetko chce len svoj čas. V tejto chorobe sa ponáhľať nedá. Je super, že zvládaš návštevy doma. Vôbec nerozoberaj, že nepociťuješ žiadne city. Tie prídu ak ti lieky zaberú. Je super, že ťa manžel podrží, lebo v mnoho prípadoch muži to vôbec nechápu, čo je pre ženu ešte záťaž. Držím ti palce a píš sem ak budeš môcť.

qidko
25. mar 2016

Dievcata moje ja uz idem spat som velmi unavena......pekny zvysok vecera......vsimla som si ze od kedy mam dlhsie prechadzky viac spim a to bez liekov.....mozno dohanam co som zameskala dobru noc😀

ivka1302
25. mar 2016

Babulky ja som teraz prisla z prace a zajtra je moj posledny den musim si naplnit dni niecim co ma bude tesit aby som nespadla do stereotipu. Dnes v praci som premyslala nad kazdou z vas myslela som na evak na janku banku na ametist na qidko na tsobika na elisku na majinulku na staninku na junovu na aronnu na babulku aj bambulku a skratka od prvej stranky kedy som sem zacala prispievat sa tu objavilo strasne vela mien vela podobnych osudov🌺☺️❤️😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Kazda z nas ma svoj problem a predsa mame spolocny jeden velky. Spaja nas zranena dusa spaja nas bolest spaja nas hladanie tej spravnej cesty aby sme znovu mohli v sebe objavit zmysel zivota povolanie ktore mame v tomto zivote vykonat aby sme boli znovu naplnene radostou a mohli sa tesit z malych i velkych veci ktore nam tento zivot ponuka. Kazda mame svoj problem svoju bolest ale ❤️🌺🌺ciel mame spolocny🌺❤️❤️☺️😘Dokazeme rozumiet jedna druhej pretoze vieme presne cim kazda z nas prechadza vieme presne ako to boli ked to niektora z nas opisuje vieme presne ako to bolelo nas co vtedy pomohlo a naopak co uskodilo. Viem ze v tomto fore su dievcata ktore su mlade velmi mlade a napriek tomu mam vzdy ked mi niektora napise na IP pocit ze je to skusena zena ktora si toho velmi vela prezila🌺😊❤️😘🌺❤️Je to nasa dusa ktora je tak skusana a ranena ze si aspon ja obcas myslim ze mam 100 rokov🌺☺️❤️❤️😘😘Dnes ma napadla jedna myslienka a verim ze bola od Boha😘🤗❤️❤️🌺Myslela som na to cele odpoludnie. 😘😊❤️🌺Dievcatka uz viem ze qidko sa modli modli sa aj janka banka viem ze sa modli ametist a modlim sa aj ja🌺☺️❤️❤️Chodi ku mne jedna moja velmi zlata kamaradka ktora mi davala nadej a chut do zivota ked som mala zle obdobie modlime sa spolu pretoze boh povedal kde sa stretnu dvaja a viac je sila motlidby silnejsia a ked prosite o jednotnu vec vasa motlitba je vyslisana skor ako o to poziadate🌺🤗❤️😘🌺❤️🤗Babulky chcem aby sme sa spolu modlili chcem aby sme nasu prosbu uzdravenia vyslovovali spolocne a aby nas bolo co najviac verim ze Boh nas pocuje verim ze kazda z nas moze byt znovu zdrava lebo Jezis svojou krvou zmyl vsetky nase hriechy vsetky nase neduhy a vsetky nase choroby. Podme sa modlit kazdy vecer kazda z nas je niekde inde sme daleko jedna od druhej nepozname sa ale mozme prosit za jeden ciel za nase uzdravenie🌺☺️❤️❤️❤️Zjednotme nase myslienky potreby a zelania do jednej prosby v rovnakom case a verim ze Boh nas vypocuje. Babulky ja by som chcela aby sme si kazda z nas nasli vecer chvilku cas v stanovenu hodinku a modlili sa spolocne toto ma dnes napadlo ked som citala prispevok od evak ktora je v nemocnici.Kocky ak suhlasite mozme to zrealizovatVsetky ktore sa chcete zucastnit ste vitane tie ktore prispievate aj tie ktore len citate a mozno aj tie ktore nemate taketo problemy a chcete pomoct mozete vsetci ludia s otvorenym srdcom. ❤️❤️❤️🌺😊🌺😘😘🤗Dufam a verim ze mi potvrdite prstikom vsetky ktore sa chcete zucastnit cim viac nas bude tym vacsia sanca je ze sa zacneme uzdravovat 😘🌺☺️❤️Boh je bohom zazrakov. Ak mate skutocne zaujem babulky zajtra vam napisem motlidbu za uzdravenie a dohodneme si cas modlenia ktory bude kazdej z nas vyhovovat. Za nas vsetky za nas plnohodnotny zivot a za vsetkych ludi ktori potrbuju pomoc🌺😘🌺😊❤️❤️❤️❤️❤️

junova
25. mar 2016

@ivka1302 Krásne si to napísala, aj ja sa modlievam za uzdravenie všetkých. Keď to budeme robiť v rovnakom čase, bude to mať ešte vyšší účinok. Musíme tomu veriť, pekný večer. Všetkým nám prajem veľa radosti a duševnej pohody 🙂

ametyst123
25. mar 2016

@evak12 Ahoj Evak, aj ja som sa cítila podobne, ked som si pobudla v nemocnici, a ešte vtedy nevedeli, čo mi je.... a po 5 dnoch, som prišla domov.... a tiež ma nič netešilo.... ani deti... skôr naopak, dalo by sa povedať, že som sa toho dosť desila.... neviem, či je to ten správny výraz... ale v nemocnici som mala v podstate kľud.... a doma...?..... krikot, vreskot, naťahovačky medzi deťmi.... a práca, a z práce domov upratať, navariť, prichystať veci na další den, a tak dookola.... vôbec som sa na nič netešila.... ale vieš čo,... trvalo to... síce dlhšie.... ale sa teším z detí.... a veľmi ich ľubim... a aj ked kričia, a som z nich nervozna... som šťastná, že ich mám.... a sú mi oni oporou, aj spolu s manželom.... hoci majú iba 4 a 5 rokov.... Predtým som to vôbec nevedela precítiť... neviem prečo.... ale zmenilo sa to.... a ja som naozaj rada, lebo nechcem na deti prenášať svoje problémy.... ale oni aj tak vedia, že je niečo inak, že niečo nie je ok.....boja sa o mna.... a ja nechcem, aby boli zo mna traumatizovaní..... preto sa snažím dať dokopy.... a neboj, aj Ty sa dáš dokopy.... ak sa citiš dobre, ok.... ak však máš ešte pocit, že by si mala ísť do nemocnice, tak chod.... oddýchneš si, začneš vnímať veci aj z inej stránky.... nielen v jednom kole dokola....

bambulka05
26. mar 2016

@janka_banka ahoj jani. Som rada ze je ti uz lepsie. K tomu kolegovi: nerob este unahlene zavery. Teraz si emocionalne rozhadzana. Staci ti ze ti niekto prejavi naklonost a myslis si ze je bozsky. Vies ale doma mas zazemie spominaj na vsetko krasne co ste s manzelom preskakali. Vzdy stoji pri tebe. Nejake nezhody k tomu patria tym sa buduje vztah. Viem ze teraz by si potrebovala viac lasky ale vies v manzelstve niekedy sa na to zabuda. Na zaciatku je vsetko krasne srdiecka v ociach ale realita je o niecom inom. O zvladani kazdodennych povinnosti. To ze ti manzel neprejavjje lasku este neznamena ze ta nemiluje. Mne ked bolo strasne manzel trpel so mnou. Ale boli chvile ked aj zdvihol hlas aby som sa schopila a donutil ma vstat a nieco robit. Vtedy som sa strasne hnevala a bolo mi luto ze je ku mne taky hnusny. Potom som to rozoberala so psychologickou a ta mi povedala ze mam uzasneho manzela ze to robil spravne. Ze keby ma zacal lutovat tak by som uz uplne rezignovala a skoncila este horsiem
Vies chlapi inak citia a inak davaju svoje pocity najavo. A my sa praveze trapime preto ze to nerobia tak ako by chceli my.
Janka neries teraz vztahy. Mysli hlavne na seba a svoje zdravie. Daj sa dokopy. A uvidis potom sa budes na veci pozerat uplne inak.
Nech uz sa rozhodnes akokolvek mas moju podporu.

qidko
26. mar 2016

@ivka1302 ahoj tak krasne si to napisala.....vysli mi slzy a mam husiu kozu pohladila si mi dusu.....DAKUJEM.....

Dnes rano stres jak " svina" manzel siel na dvor vencit polovnickych psov a toho mensieho napadli cudzie psi☹... kym sa mu podarilo odelit ich velmi ho dokusali isli s nim na veterinu verim ze bude v poriadku☹ ....je to moje zbozne prianie.....syn plakal bol rozklepany je to jeho pol.psik a ma ho uz 5 r.manzel bol roztraseny ties dufam ze v poriadku dojdu a vsetko sa v dobre obrati......neviem pochopit ludi co maju psov velkych a pustaju ich na volno ......nech si ma nepraje ten chalan Ked za nim pojdem minule som bola na prechadzke a vybehla namna jeho doga Qida som mala na vocke ale aj tak som sa zlakla schmatla som ho na ruky a nedokazala som sa pohnut Ked prisiel jeho pan tak mi povedal ze co sa bojim stenata? No ja mam vysku 180 cm a psa som mala pri pase takze satena☹ .....ale nenecham to tak nech sa stara o psa Ked ho ma Ked nasi maju voliery a nikoho neobtazuju tak nech si zabezpeci aj on svojich psov no az sa mi ulavilo a teras idem nieco robit aby som zahnala pochmurne myslienky....pekny den

@evak12 pred spanim som na teba myslela ....si silna zena vyborna mamicka a verim ze milujuca manzelka preto to zvladnes a vsetko bude dobre....drz sa🙂

evak12
26. mar 2016

@ametyst123 moja,ale ja som uz v nemocnici od16steho,len teraz cez sviatky som si dala 4 dni vychadzky od rana do vecera .....len ma trapi,ze vobec ma nic netesi doma,ze mi je lepsie v nemocnici ....uz len kvoli detom chodim domou,velmi sa premaham .......

ivka1302
26. mar 2016

Ahojte babulky tak som tu a pisem prosim Boha aby mi dal tie spravne slova ktore nam vsetkym pomozu😘🌺☺️❤️❤️❤️Vecer o osmej sa spojme nasimi myslienkami a vyznajme Bohu co nas trapi chvalme ho a uctievajme🌺❤️😊😘😘😘JEZIS MILUJEM TA PATRIM TI A DAKUJEM TI PANE ZE MOJE MENO JE ZAPISANE V NEBI. UCTIEVAM TA JEZIS SI UZASNY BOZE UCTIEVAM TA. NEEXISTUJU ZIADNY INI BOHOVIA OKREM TEBA JEZIS. A JA TI CHCEM LEN DAKOVAT JEZIS PRETOZE SI MOJ SPASITEL A LEKAR. ❤️❤️❤️❤️🌺🌺DAKUJEM TI PANE ZA TVOJU NADPRIRODZENU UZDRAVUJUCU MOC. O DRAHY JEZIS TVOJA UZDRAVUJUCA MOC TECIE TERAZ CEZ MOJE TELO A VYTLACA KAZDE MOJE TRAPENIE V JEZISOVOM MENE. ZIADNE TRAPENIE NEMOZE ZOSTAT V MOJOM TELE. PATRIM TI JEZIS A DAKUJEM TI🌺❤️🤗❤️❤️Marek 11:23-24AMEN VRAVIM VAM KEBY NIEKTO PRIKAZAL TOMUTO VRCHU: zdvihni sa a hod sa do mora a nezapochyboval by v srdci ale uveril by ze co vyslovil sa stane splni sa mu to. Preto vam hovorim : vsetko o co v modlitbe prosite a v co verite ze ste dostali splni sa vam. TAK BUDE MOJE SLOVO, KTORE VYCHADZA Z MOJICH UST: NENAVRATI SA KU MNE PRAZDNE ALE ALE VYKONA CO SA MNE PACI USPESNE SPRAVI NA CO HO POSIELAM🌺☺️❤️❤️
Babulky takto sa ja modlim lebo mame zobrat bozie slovo do nasich ust a vyslat ho k bohu pretoze to co on povedal sa stane ktore mate bibliu tak si ju citajte. A este jedna mala na uzdravenie🌺❤️😘❤️❤️❤️CVALIM TA PANE A DAKUJEM TI ZE POZEHNAVAS MOJ CHLIEB MOJU VODU A ODSTRANUJES ODOMNA NEMOC. DAKUJEM TI PANE ZE BDIES NAD SVOJIM SLOVOM ABY SI HO SPLNIL. CHOROBA A NEDUHY, JEZIS ZOBRAL MOJE SLABOSTI A NIESOL MOJE NEMOCI JEHO KRVAVE RANY MA UZDRAVILI. CHOROBA ODID NEDUHY OPUSTITE MA V JEZISOVOM MENE NIET TU PRE VAS MIESTO😘🌺❤️❤️❤️😊
Tesim sa ze sa vecer zjednotime a dakujem kazdemu kto sa chce pridat🌺☺️❤️❤️😘😘

anina63
26. mar 2016

Milé žienky,aj keď tu neprispievam,chcem Vám všetkým popriať pokojné,požehnané Veľkonočné sviatky prežité v pohode,radosti v kruhu svojich blízkych. Nech zmŕtvychvstalý Ježiš Kristus požehná a vyslyší všetko o čo Ho prosíte.
P.S. Pred nejakým rokom som si na tejto stránke tiež písala so žienkami ktoré mali podobné problémy. Verte,že pri modlitbe stále prosím za všetkých,ktorí sa trápia s týmito stavmi.

qidko
26. mar 2016

Ahojte dievcata moje po ranom zazitku je mi na figu uz mam druhy Lexaurin a cakam co bude dalej.Psika po 4 h.operacii dali ako tak do kopy najhorsich bude 48 h.ak to zvladne tak ma nadej....a ta neskutocna palka zatial 350e len skade dalsia dilema....nechcite vediet aka je u nas nalada manzel s detmi lezia ori Dinkovi hladkaju ho a on chudatko ledva dycha o Boze pomoz nam....

anina63
26. mar 2016

@qidko ☹ ☹ ☹ je mi to ľúto....dala by som to preplatiť tomu pánovi,ktorého pes ho dohryzol. Držím palce,nech sa chúďa z toho dostane.

janka_banka
26. mar 2016

@bambulka05 Bambulka moja ďakujem za krásne slová, veľmi ma povzbudili...máš pravdu, bola som toľko na materskej a teraz naletím asi každému, kto mi prejaví náklonnosť ... ale ja takto verím každému, či už žene alebo mužovi a potom dostanem poväčšine do nosa 🙂 ... kolega dal výpoved a musím napísať, že mi je smutno a aj teraz mi je dosť naprd ... ani neviem prečo ... všetko som si logicky prešla, vyjasnila si to v hlave, porozprávala sa s manželom a vidím, že on sa snaží ... ale ten smútok si musím asi pretrpieť, preplakať a ísť zase ďalej ... najhoršie je to, že sa mi nič nechce a len sa premáham ... a naozaj máš pravdu, že nie je dobré, aby sme všetci doma upadali do depky a manžel buchol po stole a ja aby som sa spamätala a to mu hovorí i lekárka, že aby mal poriadnu chlapskú ruku ... síce citlivú, ale takú, že budem cítiť oporu ... a Ty sa bambuľka ako dnes máš???

bambulka05
26. mar 2016

@janka_banka ahoj no ja som vcera aj dnes bola celkom v pohode. To mravcenie je take miernejsie a prejavuje sa hlavne ked som v klude. Ked som niecim zamestnana ani ma ti nenapadne. Dnes sme boli gratulovat neterke k 18tke. Tak nas tam bolo vela a dost som sa aj zabavila. Oni i mojom trapeni nevedia a ani svokra a tak je to dobre. Nechcem aby ma lutovali a potom sa ma pri kazdom stretnuti vypytovali ako mi je. Ku koncu oslavy moja nalada nejako poklesla. Zacala som byt vnutorne nervozna pocitila som unava a myslienky sa mi upriamovali na moju chorobu. A zase dookola ta ista peanicka. Preco ja. Kde som urobila chybu. Vyliecim sa. A ved to poznas. Tak son trosku v depke zase. Alebuz aspon pei tom nemam ataky. Tak myslim ze aspon v tomo mi tie lieky zabrali. A ty si ako na tom?

bambulka05
26. mar 2016

@qidko juj drzim palceky a budem aa modlit nech vsetko dobre dopadne. Aj my mame psika yorkshira lilly. A keby sa jej nieco stalo velmi by sme to zle prezivali. Lebo je to dalsi clen rodiny. Tak urcite viem ako to teraz pocitujes. Ale treba verit ze vsetko dobre dopadne.

3009
26. mar 2016

@qidko neboj bude so psíkom dobre. Viem aké to je my máme tiež psíka z útulku aj dcéra. Je to ako člen rodiny. Takéto vypäté situácie samozrejme vplývajú na našu psychiku.

qidko
26. mar 2016

@bambulka05 dakujem vam dievcata ani si neviete predstavit ako to tu vyzera,kazdy place ja som psychicky v prdeli sorry za vyraz manzel z detmi lezia pri nom a hladkaju ho verim ze to zvladne musi....je mi na zvracanie boli ma hlava proste des a hroza prajem pekny vecer
@3009

ivka1302
26. mar 2016

@qidko vsetko bude dobre neboj psickovia su velky bojovnici on to zvladne len ty si to nepripustaj v poslednych dnoch ti bolo tak dobre bola si plna energie a vyrovnana tesila si sa z kazdeho noveho dna. Nevracaj sa spat nedopust aby si tam znovu spadla Boh nam pomaha pomoze aj tebe aj tvojho psika znovu vylieci😘🌺🤗❤️❤️❤️Dnes sme sa modlili za kazdu z nas dnes sme otvorili nase srdcia vsetky spolocne. Dnes zacalo nase uzdravovanie a pojdeme len dopredu uz sa niktora z nas nechce vratit spat uz stacilo. Sme posilnene a odhodlane my prenesieme tu horu lebo verime🌺😘❤️❤️❤️❤️🌺🤗