Depresie z opakovaných zápalov močových ciest

23. máj 2022

Ahojte, raz som už písala, potrebujem to dostať zo seba von, nemám sa velmi komu zdoverit, nechcem, aby doma vedeli, ze sa trapim. Milujem svojho priatela, sme spolu 3 roky, ale posledne 2 roky sa trapim s opakovanymi zapalmi mocovych. Spociatku som mala zapal 3-4 krat do roka(vzdy ecoli, pomohol mi urovaxom). Teraz mam zapal kazdy mesiac, kazde 2 tyzdne vzdy po styku. Nemozme mat styk, lebo hned po nom dostanem zapal mocovej rury, moc je vzdy cisty, pali ma len trubica a tam sa najde vacsinou enterokok feacalis. Cize mozme mat styk 1 do mesiaca, dalsi mesiac beriem atb a liecim to. Psychicky to uz vobec nezvladam. Kultivacie na mykoplazmy, ureopplazmy, chlamydie atd mame obaja negativne, partner na urologii vysledky. Ja na gyn vytery tiez v poriadku. Uzivam cca 3 mes tinktiru z kapucinky, beriem probiotika, aj normalne aj vaginalne, nic, nic nezabera🙁🙁🙁 je tu niekto kto sa trapil rovnako ? Dostali ste sa z toho ? Urolog mi naplanoval este cytoskopiu, ci nebude problem v zuzenej trubici. Dakujem vam za rady, ak ste niektora prezili nieco podobne 🙏🙏🙏💚

ivet1908
17. mar 2023

@sunshine_18 ležíš ako na gynde, zaviazu nohy. Trošku zabolí len to vsunutie, pár sekund a potom už keď je v mechure tak nič. Robili mi to 3x. Len potom štipe po cikaní, treba sa naliať vodou. Nič to nie je.

sunshine_18
17. mar 2023

@ivet1908 to sa nerobí v narkóze? 😳

ivet1908
18. mar 2023

@sunshine_18 nie. Veď to trvá max 5 minút. To je ako keď berú cievkovaný moč.