Dlhotrvajúca bolesť nad pupkom

gabinka88
3. apr 2016

Pekný večer všetkým 🙂 Potrebujem poradiť. Bolí ma brucho nad pupkom už asi 5.mesiac. Moja všeobecná doktorka ma poslala na vyšetrenie ku chirurgovi, ale nič mi nezistil. Bola som aj u gynekológa a tiež je všetko v poriadku. Už som zúfala, nepomáhajú ani tabletky na bolesť ani nič : 😒 Nebolí to síce každý deň, ale aj tak si myslím, že niečo nemôže byť v poriadku keď to takto bolí. Mali ste niektorá podobný problém? ALebo počuli ste o tom niečo? Keďže som často odcestovaná, tak nemám ani čas teraz behať po doktoroch hore dole. Za každý názor vopred ďakujem.

stepanka274
4. apr 2016

A na sono ta neposlali?

gabinka88
autor
4. apr 2016

Na sone som bola u gynekológa aj u chirurga

ladia
4. apr 2016

chod na gastro mozu to byt creva, pankreas dvanastornik hocico

pankreas zvykne boliet okolo pupka, ale aj creva, dvanastornik boli v strede pod rebrami.
mozno mas nejaku intoleranciu daj si spravit testy laktoza, celiakia

gabinka88
autor
4. apr 2016

@ladia no už asi budem musieť isť na to gastro 😒 a tam vlastne najprv robia testy z krvi že? hadička je až keď sa nič nezisti?

ladia
4. apr 2016

no krv ti mohla zobrat aj vseobecna a poslat ta na gastro ak ta boli brucho tak jedine tam

hadica sa da vydrzat pokial to pomoze neodkladaj to

gabinka88
autor
4. apr 2016

@ladia no len snaď sa už niečo zisti, lebo už ma to fakt nebavia tie bolesti 😒 😒

maminuska
4. apr 2016

@gabinka88 mňa nad pupkom a v okolí bolelo počas tehotenstva a po pôrode , mala som rozostup brušných svalov.

gabinka88
autor
5. apr 2016

@maminuska u mňa tehotenstvo nehrozí, takže už fakt neviem čim to je :/

elenita
5. apr 2016

Ahoj @gabinka88, tiež mi ako prvé napadla potravinová intolerancia... Dcérka sa sťažovala na bolesť v okolí pupka, a máme z krvi zistenu zníženú funkciu enzýmu,čo spracováva histamin... Ale môže to byť čokoľvek. Podľa mňa jednoznačne smer gastro. Ničoho sa neboj, teraz veľa vecí vedia zistiť len z odberu krvi.

evica01
5. apr 2016

Ja si myslim, ze by to mohol byt pankreas a zapcha... nieco s crevami. Kavu mozes?

orchidea123
5. apr 2016

Urcite gastro mna bolelo nad pupkom a nakoniec mi zistili zlcnik a podrazdene zlcove cesty takze som bola na operacii zlcnika a este mi pred operaciou zistili aj pruh popri jednej mi urobili dve a mam pokoj tak neodkladaj a daj sa do poriadku drzim palce nech si cim skor v poriadku...

gabinka88
autor
5. apr 2016

@orchidea123 fuha tak to nie je sranda 😒 som zvedava no, keď budem mať čas určite tam pôjdem

keira
24. jan 2024

@gabinka88 ako si vtedy dopadla?