Dobrý čelustný ortopéd v Bratislave

le4
25. apr 2015

ahojte zienky, prosim vas o radu. hladam velmi dobreho celustneho ortopeda v BA, takeho, ktory pripadne skonzultuje /posunie veci aj na celustneho chirurga... jednoducho niekto, kto nielen dava do poriadku krive zuby, ale rozumie sa sirsim suvislostiam - riesi dobry skus, polohu sanky atd... pocula som o Dr Dianiskovej v Petrzalke/Auparku, mate niekto skusenost? vraj je draha...,no za podmienky, ze robi svoju pracu naozaj dobre, to moze stat za to... dakujem velmi pekne!

zanalab
2. mar 2020

@sula21 Prosim Ta a kolko sa plati za strojcek? Dakujem

suzka
14. sep 2020

Dobrý deň, hladam čelustného ortopeda v Bratislave pre 9 rocnu dceru, ktory by mal zmluvu so Všeobecnou ZP - viete mi niekoho poradiť? Samozrejme spolahliveho. Dakujem 🙂

laura4718
6. jan 2021

@nikulka1 pozdravujem 🙂 hodila som si do google ortodoncia recenzie a vyhodilo mi tuto diskusiu. Len je to uz par rokov stare. Chcem sa opytat, ci stale odporucate spominanych doktorov, alebo ci sa od vtedy cosi zmenilo. Velmi pekne dakujem za reakciu

macca1000
20. feb 2021

Ahojte! poradíte kam ísť s dcérkou 9 ročnou k čelustnemu ortopédovi? Bude isto potrebovať strojček. Bratislava. Ďakujem 😊

sedem
21. feb 2021

@macca1000 chodíme s 9rocnou dcérou k Dr Dianiskovej, Aupark, Dentadent, personál je milý, cenovo neviem porovnať, keďže my sme dostali odporúčanie sem a inde sme neskúšali...

christianna_1
18. mar 2021

ak by to bolo ešte pre niekoho aktuálne - ja chodím už 9ty rok k mudr alexandrovej do karlovky 🤗
keďže som mala málo miesta v ústach na všetky zuby, než som dostala strojček, museli ísť zdravé zuby von (asi 3 alebo 4), mala som asi 4 roky fixný strojček aj hore aj dole, postupne mi dali najprv dole horný, potom dolný, na horné zuby som dostala nočný strojček a na spodných mi zozadu priblombovala taký drotik... vtedy bol výsledok dokonalý a normálne som zaslzila, keď som sa videla
vzhľadom na osmičky, ktoré mi vyrástli (vraj netreba ich vytrhnúť, lebo to nijako zuby neovplyvní) sa mi spodné zuby pokryvili, aj napriek tomu, že sú dokopy priblombované... no to je vraj v poriadku...
horné zuby sú príbeh sám o sebe, keďže aj napriek noseniu strojčeka ako mi kážu (po poslednej kontrole som mala nosiť každý večer), sa mi zuby pokryvili, nie výrazne, ale vadí to mne a už aj doktorke
akurát včera som mala kontrolu - dostanem nový nočný strojček, s nejakým drótikom, ktorý mi bude zuby tlačiť aj zvnútra, aj spredu - mudr. alexandrovú som dlho nevidela (tú staršiu), je tam nová pani doktorka, myslím, že jej dcéra - je milá, aj všetko vysvetlí, len už mám pocit, že asi vyhľadám po tých rokoch iného čelustného, lebo myslím, že ja budem tým pacientom, čo hádam do konca života bude nosiť strojček... neviem kde je chyba, niekedy sa mi zdá, že kontroly o každé 4 mesiace nie sú dostatočné, no aj včera mi ledva dali termín, lebo majú úplne plno

suzka
18. mar 2021

@christianna_1 ja chodim k Mudr. Cinzerovi (rovnezuby.sk) a mam s nim len dobre skusenosti. Nosim “neviditelny” strojcek. Teraz som tam bola aj s dcerou. Presne mi vysvetlil kde ma problem a ako planuje postupovat. Navstivila som aj inych celustnych ortopedov a teda nedaju sa s nim vobec porovnat. Drzim palce pri rieseni ...

ciernedievca
23. apr 2021

@suzka prosim ta a ake ma ceny ? co ta stal ten neviditelny strojcek ?

christianna_1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sedem
25. máj 2021

@vlcik1 žiaľ, s týmto veľmi neporadim, my sme riešili iný strojček, nie kvôli narovnaniu zúbkov, ale malej nerástla horná jednotka, tak jej operatívne dávali takú retiazku na zub na Kramaroch a tu jej dali taký špeciálny strojček na podnebie, o ktorý sa retiazka pripevnila a ťahal sa zúbok postupne von...ale skús si tam zavolať a opýtať sa, prípadne pozri stránku, aj tam majú nejaký cenník...

chestity
6. aug 2021

@nikulka1 viem, ze neskoro, ale ja sa pridávam, som v Modre a chodim k Dr. Koskovej a je UZASNA. Perfektny pristup a robota este lepsia. Mam vysledky uz po roku vyborne. Ocividne sa fakt rozumie svojmu remeslu. Uz len premyslam, ci robi aj klasicku stomatológiu, lebo zháňam Dobru zubarku. Hadam som niekomu pomohla.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chestity
7. aug 2021

@vlcik1 Hej, zelezny s gumickami. Ale vyborne sedi, vobec ma neoskiera, mam ho uz rok a hadam pojde coskoro dole. Vies co, netusim, co je damon, ale teraz v Auguste tam mam ist na kontrolu, tak ak nezabudnem, spytam sa jej, ak chces.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chestity
27. sep 2021

@vlcik1 Ach zabudla som sa spytat, prepac, ale potom som jej pisala, ale neodpisali. Opytam sa nabuduce ak to bude este aktualne?

evicka383
25. nov 2021

@maminecka2
@maminecka2 ahoj, takze si nepotrebovala strojcek, iba cvicit jazykom? Co to boli za cviky na posilnenie jazyka?

matusrr
2. máj 2022

Určite by som išiel k pani doktorke Paľovčikovej do ambulancie https://orthokeepsmiling.sk/.

Odporúčam, ja aj moje deti sme u nej boli a všetko bolo maximálne v poriadku.

olivka_zlatko
11. aug 2022

@chestity Ahoj, mozem sa opýtať koľko ťa zhruba vyšiel ten strojček u p.doktorky?Dakujem

chestity
12. aug 2022

@olivka_zlatko ahoj, no nasadenie 450 tusim, potom skoro 2r mesačne 25E prehliadky a potom danie dole tusim 120E. Ale pozor! ☝🏻 Ja som mala len horný. Cize ak chces oba, tak x 2 (okrem tych mesačných poplatkov, toe budu tiez 25E podla mna tak ci tam). Takze dokopy za hornú čeľusť CCA 450+120+(počítala som 18 mes. po 25E) = 1020E.
Hadam som pomohla.

ebbi
28. aug 2022

@veja1 Dala si si nakoniec strojcek u Gogu? Ak ano, mozes mi napisat skusenosti? Dakujem.

korenicka87
7. nov 2022

@matusrr môžem sa opýtať,čo ste s ňou riešili? Vybavovala vás sestrička alebo lekárka?

chestity
9. nov 2022

@korenicka87 Neviem, to je otazka na mna, ci? 🙂

korenicka87
9. nov 2022

@chestity To bola skor otazka na matusrr, ale aj ty mas skusenost s lekarkou Palovcikovou Štecovou, kludne je otazka aj pre teba 🙂

chestity
9. nov 2022

@korenicka87 ajaj tak s tou nie. Ja mam s Dr. Koskovú zo Senkvic 😇. Tak drzim palec.

korenicka87
9. nov 2022

@chestity a tá je aká,prosím? Mám u nej konzultáciu o 2ttzdne. Ja len dúfam,že kvôli hlbokému zhryzu nebudem musieť trhať zdravé zuby 😟😟

chestity
10. nov 2022

@korenicka87 Ta je skvela. Profesionalna a precizna. Chodim tam aj s dcerou aj so synom. Ja ju rozhodne doporucujem. A ci Ti bude trhat zuby, to musi rozhodnut ona, ale urcite sa tomu bude chciet vyhnut ak to bude len trochu mozne. 😉

gabika2908
6. apr 2023

@chestity Dobrý deň, prosím Vás pani Kosková je v Senkviciach? Ak áno viete mi odpovedat na sukromne otazky v sprave? Ďakujem krásne

chestity
7. apr 2023

@gabika2908 Ano, je, kludne mi napiste spravu.

sedmokraska11
18. feb 2024

@le4 prosim vas nam teraz logopedicka povedala, ze dcerka 8r. ma asi tento problem? Kde mame zacat, u celustneho ortopeda?