Donna hair - skúsenosti

23. feb 2023

Mám doma 4 mesačné bábätko. Kojím. Pred mesiacom mi začali brutálne padať vlasy 🙄 Tak som si objednala Donna hair. Píše tam že je to vhodné aj pre dojčiace aj pre tehotné ženy. Začala som užívať poobede. Včera som začala pociťovať silné nutkanie na močenie tak som si rýchlo dala na nohy papuče a obliekla ďalšie tepláky, že asi som prechladnuta. Najhoršie to bolo práve poobede asi od tretej do siedmej. Vypila som teda urologicky čaj a večer ešte jeden. Večer som sa už cítila dobre a aj v noci. Ráno to bolo tiež o.k., aj doobeda. Poobede to však prišlo zas. Tak som premýšľala že čo som jedla. A mala som polievku so zeleru a karfiolu. Hľadala som na nete a obidva sú močopudné. Tak reku že či nie z toho. A potom ma napadlo že pozriem zloženie Donna hair a obsahuje to sušený extrakt z praslicky rolnej, čo je silné močopudné. No poviem vám že za posledné 2 hodiny som sa už tak strapila že až. Aj 20 krát na WC za hodinu. Už aj moč som mala ružový... Ale zas jedla som k obedu cviklu.... Tak ja neviem že či som si až tak podrazdila mechúr alebo čo.... A ešte beriem ráno aj železo.....

kitycat
23. feb 2023

Ja to beriem zatial 2 dni, tiez mi zacali nrjako padat vlasy, tiez mame 4m a kojim.

Ak zbtoho budem chodit castejsie na wc tak sa snad nic nedeje, ci co ti vadi? Bud si prechladnuta alebo na teba posobi mocopudne

Ja hlavne dufam v zlepsenie vlasov

autor
23. feb 2023

@kitycat no vadí mi to príšerné nutkanie na močenie. Idem na WC, vyjde zo mňa možno pol deci a vzápätí mi treba zas močiť. Proste ako keď má človek zápal močových ciest. Okrem pálenia a rezanie zatiaľ. Tak uvidím čo bude dozajtra. Možno je to u mňa kombinácia viac vecí a tá praslička ma len dorazila. Aj preto sa pýtam na skúsenosti iných žien.

nique
23. feb 2023

Brala som všetko možné. Dlhé roky. Nič mi nepomohlo. Takže za mňa nie.. Po 2 tehotenstvách mám však opäť vlasy husté a pevne. Na jeseň používam len tonikum kerastase.