Dr. Sandra krémy - skúsenosti

zuzana92101
24. dec 2016

Ahojte, ma niekto skusenosti s kremami, prip. plet. vodou Dr. Sandra? Ake su, pozna niekto zlozenie kremov? Dakujem. 😉

riqueza
24. dec 2016

Aj mňa by to zaujimalo 😊.som zvedava co sú dobre 😊

lumma
24. dec 2016

Krémy sú super, ale treba vyskúšať, nie každej pleti sadnú. Zloženie klasického výživného krému vitamíny, antioxidanty, kolagén, je bez stabilizátorov a konzervačných látok.

zuzana92101
autor
25. dec 2016

@lumma Dakujem za odpoved. 😉 Skusim vyzivny na noc a hydratacny na den. 😉

zuzana92101
autor
18. máj 2017

Ahojte, pripajam fotografie kremov aj so zlozenim, ktore mne pri kupe chybalo. Krem nema parfumaciu, co ja preferujem, co mi vsak vadi je obsah parabenov, aspon v hydratacnom kreme a tiez to, ze sa mi "poti" plet, co mi pred tym moj krem nerobil.

allesandra
6. nov 2018

Ahojte, ozivujem tuto temu. Zvazujem kupu kremov. Ma niekto skúsenosti prosim?

furta
6. nov 2018

@allesandra ahoj pripajam sa aj ja by som mala zaujem uvazujem o kreme na zimu pri hydratacnom sa pise ze je vhodny celorocne a ze nezanechava mastny film vzhladom na to ze mam zmiesamu plet. Skusenosti?

stanka_s
7. nov 2018

To by aj mňa zaujímalo ako sú užívateľky spokojné. Rada by som aj ja vyskúšala, no mám mastnú pleť, tak neviem či by bol vôbec niektorý krém vhodný 🤔.

furta
22. nov 2018

@stanka_s takze kupila som si polomastny krem a musim povedat ze som spokojna. Uzivam ho dva tyzdne. Mam zmiesanu plet a neleskne sa mi. Nemam na tvari ani suche fliacky ako som mavala v zime. K objednavke som si zadarmo objednala vzorky ostatnych produktov takze rovno aj vyskusam

stanka_s
22. nov 2018

@furta ďakujem za info, asi vyskúšam aj ja.

zuzana92101
autor
6. dec 2018

@stanka_s kamaratka ma zmiesanu plet, nie priamo mastnu a pouziva polomastny, je s nim spokojna. Hydratacny by bol podla mna aj pre mastnu plet. Ja mam normalnu az suchsiu plet, no hydratacny mi nestacil, bola som po nom ako susienka.

zuzana92101
autor
6. dec 2018

@allesandra Ja mam skusenosti, no len ako uzivatelka so suchou pletou. 🙂 Su fajn, ako som uz skor pisala. Mne najviac vyhovoval asi vyzivny, nakolko potrebujem plet riadne premastit. Neirituje plet, nestipe. Teraz maju aj nejake nove kremy...ocny a vyzivny elixir, dufam, ze si dobre pamatam. Prave som ho objednala mame, nakolko aj ona trpi suchou pletou. Ked budem mat od nej spatnu vazbu, dam vediet aky je, ale az po Vianociach 🙂.

allesandra
6. dec 2018

Ja som si tiež uz krem objednala, polomastny, smrdi ako mast z lekarne, ale je v pohode, nieje mastny, ani nezanechava mastnu film. Objednala som aj vzorky zdarma. Vyzivny krem skor na noc, ten je dost mastny a hydratacny bol tiez fajn.

zuzana92101
autor
6. dec 2018

@allesandra Ano, vonia ako mast z lekarne, lebo tam nie su pridane parfemy, ktore sice prijemne vonaju, ale skodia pleti. Nepotrebujeme parfemovat plet, naco 😉

beucika77
11. dec 2018

Ahojte, ja mám na predaj vodičku na citlivú pokožku, hydratačný krém s ureou a výživný krém. Používala som cca 6 dní, ale mne akosi nesadli. Cena dohodou.

zuzika
21. jan 2019

@beucika77 Ahoj, mala by som zaujem o ten kremik ak ho ešte máš.

beucika77
22. jan 2019

@zuzika ahoj, už som ich predala 😊

amorko007
17. máj 2019
ivetka300389
28. jan 2020

Ahojte. Používam hydratačný krém cez deň a taktiež ako podklad pod make up a som veľmi spokojná. Vyskúšala som veľa krémov a mne práve tieto sadli.. Mam zmiešanú pleť, viac mastnú a sadne mi viac hydratačný. Kúpila som si teraz aj pleťovú vodu a tvar sa mi zlepšila neporovnateľne. Vyrážky miznú, pleť je oveľa hladsia a krajšia. Na noc používam polomastny.

luckralikova
20. apr 2020

@zuzana92101 prave som si otvorila telovy krem s premastujucim ucinkom, pretoze mam velmi suchu kozu. Premastuje dobre ,no ten smrad ako po .. neviem to definovat ani... proste to cudne pachne. Dalej mam lopuchovy sampon, ten krasne voni. A este pumpickovy hydratacny krem. Je ok