Driclor

mirkahh
20. máj 2012

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že aké máte skúsenosti s Driclorom . Ja som ho začala používať pred 5. dňami a do rana sa mi spravila bolavá hrča v podpazuší, ktorá dosť bolí .. na sono prsníkov som bola pred necelými dvoma týždňami, takže si nemyslím, žeby to mohol byť nádor alebo niečo pod.

Ďakujem za rady a názory

gabirlle
17. jún 2013

Ja ho používam raz za čas ale počula som že z toho hrozí rakovina a tak radšej to asi obmedzím alebo úplne prestanem používať.. nedávno som si ho dala na ruky a nechala som si strieborný prsteň a ráno keď som sa zobudila, som mala na prsteni (tam kde som si nechtiac natrela aj Driclor) namiesto striebra čierne.. Driclor mi za pár hodín vyžral striebro, tak radšej si ho už nebudem moc dávať.. 😖

hviezda21
17. jún 2013

Pouzivali sme s muzom pred svadbou odvtedy tusim uz nie. okrem palenia spociatku nam nic nebolo.deodoranty nam stacia nateraz - podla mna to moze mat vsetky vedlajsie ucinky kt. tam uvadzaju. a ked je 35 potim sa vsade podpazusie to nezachrani. teraz som si spomenula ze som ho pouzila aj pocas prveho tehu ale to len parkrat,nic sa nikomu nestalo ani v lekarni mi to nezakazali. mozno odporucam botox do potnych zliaz aj ked je to drahsie./

belia7
17. jún 2013

Ahojte,ja driclor používam asi 3 roky,aj manžel a nám pomáha. Zo začiatku aj mňa štípal. Mne pomohlo to,že keď som si ho večer po sprche dala, ležala som v posteli na chrbte s rukami nad hlavou asi 10 minút, a potom ma to už nesvrbelo ani neštípalo .Ak som si ho dala,a nechala ruky normálne pri tele,neskutočne ma to štípalo a svrbelo.

elvira12
18. jún 2013

Ahojte,
ja mam z lekarne proti poteniu tzv. EXCIPIAL DEOFORTE.Je to skvele, 3-5x som v posilovni tyzdenne, pouzivam ho uz takmer rok, a je fajn.... :o)))Doporucujem..

mimi_mimi
19. jún 2013

Takže ja to používam vyše roka, funguje úplne dokonale, môže byť aj 35 stupňov a žiadne potenie. Tie vedľajšie účinky ako svrbenie a pálenie mám zakaždým, ale pravda je že ja si to v pohode 2 hodiny pred tým holím podpazušie:D neviem si predstaviť, že by som si neholila každý deň:D v zime to používam tak raz-dva krát do týždna v lete každý druhý deň

mimi_mimi
19. jún 2013

@elvira12 ten zas mne absolútne nezabral...iba pekne vonia

babullka1
19. jún 2013

ja na driclor nedam dopustit...pouzivam ho uz len 1x tyzdenne ale pravidelne a je to skvely pocit ked sa clovek nepoti ...mna nikdy nestipal,akurat v zaciatkoch pred dvoma rokmi som sa po naneseni dost skrabala...teraz uz ani neviem ze si ho dam 🙂

mikibe
20. jún 2013

Driclor!!!hliník

pre deti už vôbec nie!!!
potom plačete,že cysty,rakovina prsníka a sami si to spôsobujete
sú aj iné prípavky
a prečítal si z Vás
mamičiek niekto zloženie??

20% hexahydrátu chloridu hlinitého Ph Eur. (185 mg / ml), etanol a čistená voda.

potná žľaza sa nemá v žiadnom prípade upchávať,toxíny ,jedy musia výjsť z tela von treba však zzmedziť pacu...
nádmerné množstvo hliníka v tele-bolestí kostí,psychiatrické poruchy,depresívné stavy,Alzheimer,
Hliník je toxický kov!!Pozor nato a deti už vôbec nie! 😨

danuella
21. jún 2013

prosim vas ten pripravok z DMky predavaju aj na Slovensku?Dnes som ho tam hladala a nemali. vdaka

shindy
27. nov 2013

Zdravím. Podla mńa je driclor vynikajúca vec pretože ozaj ako jediný z vela prípravkov funguje. Pred jeho použivaním som sa potil ako kôň , aj niekoľko tričiek za deň a teraz je to fuč- chvalabohu . Mne osobne ani nedráždi pokožku ani neštípe ale pomáha tak ako má 😉 . Fakt odporúčam každému kto sa nadmerne potí. Nie su to vyhodené peniaze. A osobne si myslím že aj keby to malo štípať je to stále lepšie ako sa dookola vkuse potiť a prezliekať.

beccaa
1. jan 2014

Ahojte ja by som sa len cchela opýtať čitala som tu všetko čo ste písali driclor si dávam už piaty deň prvý deň ma to vôbec neštipalo ani nesvrbelo ale druhý deň to začalo :( strašne to štípe a mňa to taha aby som si to škrábala máám úplne červene podpazušie mala by som ho prestať používať?

19daduska94
4. jan 2014

Ja som dricolor použivala uz pred rokom dala som si ho asi 4x teraz asi pred tyždnom mi to nedalo a zacala som ho použivat zas ale co ja pritom zaživam no hruza...nenasla som nic co by mi tak pomahalo ako dricolor ale ked som si ho dala prvy den bolo pohode no potom uz som citila svrbenie na druhy den to uz štipalo a naposledy som mala az cervenu kozu a take podrazdene ze som mala mierne opuchy bola to velka bolest neviem co mam robit je mi to luto stym prestat ked mi to pomaha ale trpiet nechcem pri tom co mam robit? Neni nieco take ako dricolor? Len bez bolesti? Farebné veci ani nenosim mam všetko cierne uz ma to nebavi

beccaa
4. jan 2014

Daduška aj ja som mala červenú pokožku neboj sa toho ono ťa to po čase prejde 🙂 mňa to už vôbec neštipe občas to trošku svrbí ale už žiadna červrná pokožka 🙂 NEBOJ SA TOHO 🙂) po čase to prejde 🙂)

19daduska94
5. jan 2014

A kolko to použivaš? Ja som si to od vtedy nedala bojim sa mam si to dat dve hodiny po sprchovani?

rakywanda
5. jan 2014

treba si poriadne prečítať návod - základ je neholiť sa 24 hodín pred a 24 hodín po použití, osprchovať sa a dať si ho najskôr o hodinu, najlepšie tesne pred spaním a ráno si to ZMYŤ z podpazušia. Ak si to nezmyješ, potom to svrbí. Ja si ho dám raz za čas /potím sa iba v stresových situáciách/, ale iba raz, a účinkuje mi veľmi dlho. V lete ho nepoužívam vôbec. Inak ak sa po použití nepotíte v podpazuší, musíte sa zákonite potiť na inom mieste...ten pot musí nejako von.

beccaa
5. jan 2014

@19daduska94 no ja ho mám teraz 8 deň ale neozaj to tA prestane štipať a áno dávaj si to neskôr

19daduska94
6. jan 2014

No vcera som si ho dala hodinu po sprchce a fakt to neštipalo moc iba trochu a rano som si to hned umyla vtedy to štipalo ale da sa to vydržať.... No keby to bolo takto tak je to super... A čitala som si aj navod

blue99
21. jún 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

ak obsahuje soli hliníka/aluminiové soli/ tak ho radšej vyhoď...každý onkolog ti povie,že používať ho ani náhodou nesmieš....
veľmi škodí lymfe

prečítaj si tento blog

http://www.ituconsulting.blogspot.sk/2014/05/deodorant-antiperspirant-pozname-rozdiel.html

kiko31415
8. mar 2015

Dobrý deň má ten driclor svrbieť? 😲 😠 :/

lucianakoniku
18. mar 2015

...moja otazka bude zniet trochu bizarne ale fakt to nie je vtip: ti co pouzivate Driclor, nemate na trickach resp. pyzamach s ktorymi pride Driclor do styku flaky a diery?
Moj manzel pouziva Driclor cca 3 roky, nevie si ho vynachvalit, lebo sa uplne prestal potit v podpazusi, teraz ho nanasa uz len raz za niekolko dni, vzdy vecer, ale vsetky tricka co nosi na noc maju postupne pod pazuchami bud flaky alebo diery. Derave tricka zacal mat az ked zacal pouzivat Driclor, pochybujem ze je to kvalitou latky, podobne alebo tie iste bavlnene tricka nosi aj cez den a tie su v pohode. Preto podozrievam z dier a flakov prave Driclor.
Mate niekto podobnu skusenost?

ivivaiveta
18. mar 2015

@lucianakoniku to je ukazka toho, ako nam ten prípravok derie aj kozu,len to este nevidime 😉 ..

lajlilinka
18. mar 2015

@lucianakoniku áno, aj mne to urobilo na niektorých pyzamach, že mi to vytiahlo farbu....ale keďže sa po nejakom čase používa menej často, tak to až také zlé nebolo... Mne keď zaucinkuje , tak ho používam cca raz zamesiac...

lucianakoniku
18. mar 2015

@ivivaiveta no ved prave, preto mam z toho dricloru fakt divny pocit. ked to dokaze narusit strukturu latky tak ze sa potrha, co to potom asi narobi v ludskom tele. najhorsie na tom je, ze manzel ani nechce pocut o tom ze by sa mal dricloru vzdat, co sa tyka potenia, tak fakt pomaha, akurat ja by som bola radsej keby uprednostnil svoje zdravie.
@lajlinka vdaka za odpoved. on ho pouziva cca 2 krat do tyzdna, mozno aj preto su tie nocne tricka o hodne opotrebovanejsie

enya00
18. mar 2015

ja som to tiez skusala a rozskrabala som si cele podpazusie,co ma to svrbelo no hnus ...ja odporucam proti poteniu vichy http://www.najnakup.sk/Porovnaj_antiperspiranty... tento je na 72 hodin...je super a teraz mam tieto,aj krajsie vonaju ako ten oranzovy no su len na 48hod.a su o nieco slabsie ale v pohode aj tie,ale zasa sa vratim k tomu oranzovemu 😀 http://www.parfums.sk/vichy/deodorant-gulickovy... http://www.parfums.sk/vichy/deodorant-dezodoran... ja som cely zivot mala mapy pod pazuchami a konecne nieco co mi pomohlo 🙂

enya00
18. mar 2015

@kiko31415 mna svrbel,aj sestru...prestali sme pouzivat,podla mna by to nemalo svrbiet...ja som si rozskrabala kozu ☹

lucianakoniku
18. mar 2015

@enya00 super, vdaka za typy, ponuknut manzelovi nahradu za driclor bude asi jedina cesta ako sa dricloru zbavit. ten prvy 72 hodinovy antiperspirant je unisex?

enya00
18. mar 2015

@lucianakoniku je to fajn vona aj pre chlapa,aj moj si to daval,aj by som povedala,ze je to taka viac muzska vona 😀 chcem vyskusat vsetky,no zatial naj ten oranzovy

enya00
18. mar 2015

@lucianakoniku no v lekarniach su drahsie,treba popozerat vo viacerych..pomohlo to aj mojej sestre,no suseda vravela,ze jej nezabral,tak neviem,ale mne fakt nikdy nic nepomohlo iba toto a segra mi raz dala take male ako keby ampulky, v nich bol taky gel a tie boli tiez super,len ja som na ne nikde nenatrafila,jedna stala 0.80 centov

kiko31415
19. mar 2015

@enya00 dakujem ..ale ked ono to fakt pomáha ..neviem potom co mám namiesto toho dricloru pouzit a pomohlo by to ako driclor

enya00
19. mar 2015

@kiko31415 baby tu pisali,ze ich to prestalo svrbiet po par dnoch,tak skusit pockat?ja som si to prestala davat a odporucam vichy oranzovy,vyssie som dala aj link 🙂