Duolife - recenzia

3boba3
18. mar 2021

Ahojte, hladam nejake skusenosti s touto znackou pri vaznej diagnoze. Konkretne ma zaujima uzivanie pri onkologickom ochoreni. V kazdom pripade som zvedava aj na ine vazne ochorenia a ich vysledky. (Nezaujima ma pouzivanie tychto vyrobkov pre zlepsenie vlasov, alergii a pod.)

Dakujem za zverejnenie kazdej osobnej skusenosti.

acer11
18. mar 2021

@3boba3 ale to nemyslíš vážne....

zuzula507
30. mar 2021

@3boba3 odporúčam čaga sibírska ( na intagrame viete nájsť a si precitat,je tam mnoho recenzii) ma skvelé ohlasy najma pri onkologických ochoreniach, ja ju akurat užívam pre posilnenie imunity ale sledujem tie ohlasy aj pri važnych zdravotných problemoch a chystám sa ju nasadiť aj ocovi ktorý ma nádor. Duolife ma vraj tiez dobre vysledky ale tu som sa nedostala az ku tak konkretnym verejnym ohlasom ako pri cage ale mozem sa vam popytat mam znamu ktora vie prezistit robi s duolife

Odpoveď bola odstránená
29. máj 2021

@alicka6366 dobry den,viete mi poradit ohladom toho produktu?potrebujem posilnit imunitu,mam strasny ekzem plus zle vysledky cytologicke uz vyse roka,caka ma konizacia a podobne,dakujem

Odpoveď bola odstránená
30. máj 2021

@3boba3 my máme takúto skúsenosť...

30. máj 2021

@alzbetkacicka napísala som vám správu. Máme skúsenosti s užívaním produktov. Viem vám poradiť, čo môžete urobiť pre svoje zdravie vy sama. Produkty neponúkam. 🥰

4. jún 2021

@alicka6366 a s akymi produktami mate skusenosti?

4. jún 2021

@alzbetkacicka Dobrý deň, s produktami Doulife.

4. jún 2021

@alzbetkacicka písala som vám správu, ale admin - nom bola vymazaná. Neviem prečo.... nič som neponukala, chcela som iba poradiť, čo môžete sama urobiť pre svoje zdravie. 🥰

@alicka6366 napiste mi spravu

4. jún 2021

@3boba3 skusili ste nakoniec ten duolife?

4. jún 2021

@alicka6366 napisete mi sukromnu spravu?

3boba3
5. jún 2021

@alzbetkacicka ano vyskusali, zial neskoro

Autor odpoveď zmazal
Autor odpoveď zmazal
5. jún 2021

@alzbetkacicka áno... užívame ho vyše roka.

6. jún 2021

@3boba3 to mi je strasne luto😥

6. jún 2021

@alicka6366 kombinaciu viacerych produktov?ja som zatial objednala mne aj manzelovi duolife chlorofil a potom este rozmyslam nad duolife vita c
Keby mam peniaze kupim vsetky ale bohuzial sa neda

7. jún 2021

@alzbetkacicka áno áno mali sme kombináciu... každý produkt podporuje ten ďalší, pracujú v synergii. My sme nemali na výber, kvôli diagnóze, ktorú sme riešili a ak sme chceli dosiahnuť výsledok, nechceli sme nič zanedbať. A oplatilo sa.🙏 Neľutujem ani cent, ktorý som za ne dala...naozaj... som za ne úprimne vďačná.V čase keď sme riešili našu diagnózu užíval produkty iba manžel, lebo ich bral vo zvýšených dávkach. Teraz berieme preventívne obaja a produkty striedame, neberieme všetky naraz. Ale dva sú málo podľa mňa. Chlorofyl je výborný na detoxikáciu organizmu, zbaví telo kovov, toxínov a pod., ale dôležité je telo aj doplniť výživou. Je tam viac produktov, ktoré by boli pre vás dobré. Ale ako som vám už písala, veľa sa dá urobiť aj zmenou životného štýlu, pitného režimu a sú aj iné skvelé možnosti, ktoré pomôžu telu na jeho ceste k uzdraveniu.

7. jún 2021

@alicka6366 chlorofil vyskusam a cca 3mesiace minimalne treba uzivat ,rozmyslala som este nas vita c ,na imunitu ale napr den a noc si nemozem dovolit bohuzial,zdravie na prvom mieste ale poziciavat si na to urcite nebudem,dakujem za radu a pekny den,ja som nemala nejak extra obchodacku lebo mi radila chlorofil potom k tomu aloe potom den a noc potom vita c,uz mi to prislo ze len zarobit chce,tak asi tak,ale chlorofil aj samotny mudi nieco pomoct,uz len to precistenie organizmu je super podla mna,vseliaky pirdel v tele mame z tych uzasnych potravin co predavaju v obchodoch

zelvi
10. aug 2021

@alzbetkacicka mne to pomohlo veľmi, už som sa chytala slamky, som bola veľmi prekvapená zlepšením zdr.stavu

10. aug 2021

@alzbetkacicka áno máte pravdu, tiež som toho názoru, že v obchodoch nám neponúkajú kvalitné potraviny. A mnohí sa stravujú veľmi zle. Záleží od organizmu koľko toho unesie. Čo sa týka produktov, sú postavené tak, že jeden podporuje ten ďalší. Každá fľaša obsahuje zloženie byliniek, ktoré navzájom spolupracujú. Vtedy bude účinok výraznejší. My sme to takto tiež užívali.Ak sa rozhodnete užívať jednu fľašu, prípadne dve budete mať tiež výsledky, ale bude to trvať dlhšie.

martinastaj
11. sep 2021

Ahojte, sú produkty duolife vhodné aj pre deti na podporu imunity ???

11. sep 2021

@martinastaj áno sú. Duolife má pre deti samostatný produkt. Ale môžu aj ostatné produkty určené pre dospelých, iba v iných množstvách.😊

zuzula507

@martinastaj sirup sun vital

boldomi
13. sep 2021

@alicka6366 môžem poprosiť aj ja info ohľadom produktov

19. sep 2021

@boldomi ja som uzivala chlorofil 2 mesiace spolu s tabletkami proselect a ziadna zmena ani nic,kvoli financiam nemozem pokracovat,odporuca sa 3 mesiace ale slo to do penazi

19. sep 2021

@boldomi produkty sú výnimočné. Vďaka nim sa môj manžel uzdravil. Nedám na ne dopustiť. Jeden produkt podporuje ten ďalší. A preto je fajn ich užívať viacej naraz. A že nie sú lacné. Ich cena je primeraná ich skvelej kvalite. Výnimočným spôsobom vyživujú telo. My ich užívame už vyše roka. Manžel mal výsledky už po mesiaci. Každý organizmus je iný a každý reaguje inak. Záleží ako je kto zanesený.

stanka26
30. okt 2021

Ahojte ak potrebujete poradiť ohľadom týchto produktov alebo by ste chceli aj recenzie rada poskytnem .