Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
2. feb 2009

riamim a kolky den po dobrati D ti dosla mrcha??

riamim
2. feb 2009

Beriem ho už tretí cyklus. Doteraz prišla vždy na 28. deň a teraz naposledy na 32. Takto ma naťahovať... 😀

annavi
2. feb 2009

a mala si pred bratim D ake cykly???

kika333
2. feb 2009

aj ja som brala duphaston a mam s nim vynikajuce skusenosti mrcha prisla vzdy na 28 den...predtym som mala hrozne nepravidelne

riamim
2. feb 2009

Tiež 28 dňové, brala som HAK dlhé roky. D beriem 17 až 25 deň.

veronika297
2. feb 2009

Ahojte.
Ja beriem Dufaston už viac ako rok.Cyklus sa síce ako tak upravil,ale bábo nikde..Mrcha mi vždy prišla tak 3-4 dni po vysadení.Raz sa mi stalo že mi prišla až 11 deň a tento mesiac je to isté 10 deň a mrcha nikde.Dufaston meriem vždy 17 DC ...Už som z toho všetkého fakt jeleň.Ani testovať sa mi nechce ,lebo sa bojím sklamania.
Ale nádej umiera posledná 🙂

annavi
2. feb 2009

babule idem na poradu..ochvilu som naspat

annavi
2. feb 2009

riamim ja beriem D 16-27 DC.....mala som na 28 DC bolesti...tlaky v podbrusku ..som sa uz vytesovala ze mrcha dojde a taaa nikde..no a dnes som 33 DC...bolesti zmizli....len ma trosicku pichalo v podbrusku...budeme dnes snazikovat...............

riamim
2. feb 2009

Annavi, ja by som na tvojom mieste nevydržala a utekala kúpiť test! 🙂

zuzanabb
2. feb 2009

annavi chod hned z porady do lekarne a kup si test!!!!! 😀
a ocakavame vysledok - nemas sa coho bat!!! bud alebo...

annavi
2. feb 2009

baby mam strach z jednej........ale skusime dnes este snazilkovat.................uvidime..no neverim ze by bola ovulka tak neskoro........hmmm.......a to som ani ziadne stresy nemala........klíďo píďo som.... 😀

zuzanabb
2. feb 2009

ale my uz nie sme klido pido z teba 😀

annavi
2. feb 2009

no taak babulky budete musiet..........nemate na výber 😀

zuzanabb
2. feb 2009

ved hej, je to na tebe, ale ja by som necakala a uz minimalne 3 x testovala 😅

annavi
2. feb 2009

zuzi uz som sa viackrat sklamala ked som nasla na teste jednu./...a preto som si povedala ze uz budem kludna.........
jedine co ma čerti je to ze som sklamana z D...dufala som ze mi skrati cykly a budem mat ukazkove.........tym padom bude aj ovulka ukazkova....a tym padom aj mimco by sa zadarilo.........hmmm 😔

veronika297
2. feb 2009

annavi možno Dufaston zabral 🙂 ..a teraz nabližších 9 mesiacov mršky neuvidíš 😵

annavi
2. feb 2009

no kiez by to bola pravdA D....kiezby.......ale ja neviem..no ved uvidime..pockam este tento tyzden..uvidim ako sa budem citit a ak mrcha nedojde tak testnem..al. pojdem k Dr. ak vsak dojde tak aj tak pojdem k Dr....uz som dnes predsa 33 DC..nechapem...........som myslela ze D zaberie a zmestim sa do 30 tky......... ☹

veronika297
2. feb 2009

mne pred bratím D chodili mrchy ako sa im chcelo niekedy na 40 DC niekedy skôr..a ked som začala brať D všetko sa pekne upravilo.Ja mám síce len 23 rokov ale chceli by sme bábo.Teraz tiež čakám na mrchu a som 35DC ,cítim sa ako keby na mna liezla nejaká choroba..som strašne nesvoja..ale všetko to pripisujem tomu že meškajú mrchy..tiež sa nechám prekvapiť čo z toho bude..

annavi
2. feb 2009

veronika a beries teraz D?

veronika297
2. feb 2009

nie dobrala som ho 23.1 a teraz stále čakám mrchu.bojím sa urobiť test.

lenusska
2. feb 2009

veronika - budu s toho // 😵

veronika297
2. feb 2009

Kiež by to tak bolo..už som chcela aj D vysadiť ked sa po viac ako ročnom braní nič neudialo...tak bud pôjdem na buduci týžden predpísat lieky alebo ho skúsim vysadit a uvidim čo sa bude diať dalej.Je pravda že sa tento mesiac cítim uplne inak...ak neprídu mršky test skúsim urobiť koncom týždňa.
lenusska kolko sa vy snažíte? a kolko berieš D ?

annavi
2. feb 2009

veronika a to sa ti uz stalo takto po dobrati??ze meskala???
a ozaj mala si nejake priznaky??mna bolelo brusko ako pred mrskou...hmm..

veronika297
2. feb 2009

stalo sa mi to len raz vtedy mi prišli na 11 deň po dobrati v ten deň som chcela ist už na gyndu a ráno prišli.
Doktor mi povedal že sem tam sa to stane že sa zblbnú hormony.Teraz mi je tak divno,asi pred dvoma týždnami som bola hrozne nafuknuta,strašne ma pichalo na lavej strane v podbrušku...potom to začalo ustupovať,ale stále som nafúknutá,to pichanie už nie je až také ale vadia mi určite polohy ked ležím.Najskôr ma začali bolieť len bradavky,ale teraz sú to už celé prsia.Je to úplne iné ako pred mrchami.Včera ked som si išla lahnuť ma začali bolieť kríže tak som si myslela že hádam idu mrchy ale tie nikde...Zatial si moc tehotenstvo nepripisujem,lebo beriem aj lieky na štítnu tak možno sa búria hormony..ešte počkám do konca týždňa.a čo je fakt zvláštne že mi nechutí jesť,ako nie je mi zle len nie som hladná..

annavi
2. feb 2009

veronika nooo ja si myslim ze tehu som neni...........neviem..snazilkoali sme aale...uz neveriiim ze by sa to hned podarilo...
takze sa u mna zbláznili hormony a uz byt len v klude a cakat na mrchanu..no co uz..snad ten buduci cyklus bude oki......
mne zle nebyva....vlastne ma dvakrat naplo....ale to som bola uz treti dnik po dobrati D..............
len ma hneva to ze som mala min.l tyzden tie predmrchovske bolesti....hmm..ty si ich nemala...........???

veronika297
2. feb 2009

nie práve to sa mi nezdalo že ma nebolelo bruško..ale zase ani minuly mesiac ma nebolelo to mi prišli načas presne dva dni pred Silvestrom 😀 ..som myslela že ma klepne,vtedy sa im meškať nechcelo..ale zase prvy krát sme sa snažili aj cez mrchy lebo sme mali zajednaný silvester aj z ubytovaním tak sme si to chceli užiť..preto si moc tehot.nepripisujem lebo tento mesiac sme sa moc nesnažili...a to som si ešte cez víkend hovorila že ked sa mi už po sexe mrchy nerozbehnu a nerozbehli sa ---

annavi
2. feb 2009

no ja som mala od min. stredy bolesti jak slak..som si musela tabletku od bolesti dat...aj zensky cajik...som bola stastna ze mi dojde mrcha n a28 dnik...potom som mala mensie bolesti do konca tyzdna...v stredu rano ma z nicoho nic naplo...utekačka na WCko...ale kedze som nic neranajkovala tak ma len tak napínalo ...potom to samoska ze preslo....a zle mi bolo aj v sobotu....bola som u svokry....a citila kyslu kapustu...no a tiez ma straaasne naplo........cely week som prelezala v posteli.........hmm....baby kt. brali D pisali ze im byvalo zle pri Duphiku ale po dobrati?no neviem.......asi sa mi to vsetko teraz dava do poriadku...hormony blaznia...........a ja s lnimi 😀 😀 😀

martina05
2. feb 2009

Annavi, to máš skoro ako tehu príznaky....s TýM TESTOVANíM ťA ALE CHáPEM, JA som vždy sklamaná z / a to sa snažíme len od septembra 2008 !!! a tak radšej netestujem a čakám čo bude...Ja mám dnes 17DC, tak sa ešte budeme snažiť intenzívnejšie ako inokedy a uvidíme ako to dopadne tento mesiac.....

veronika297
2. feb 2009

Ja by som povedal že si tehotná 😵 😵 😵
Mne tak prišlo zle ked sme boli v sobotu v meste a cítila som smažené mäso..
Mne bolo len na začiatku niekedy zle ked som brala D.ale po dobratí nie.
Ja by som na tvojom mieste skúsila test..Verím že tam budú krásne // 😵 😵 😵

annavi
2. feb 2009

ved to matka..........aj ja budem radsej cakat co a ako..a dufat ze nech to dopadne ako to dopadne, asi to tak malo dopadnut.... 😔 ak dojde mrcha....tak sa budem tesit ze dosla a pojdeme dalej....budeme poctivo snazilkovat...a dufat ze D zaberie na druhy cyklus...
ak vsak mrcha nedojde a ono to bude tehu...tak jaaa neviem...sa zblaaaznim potom.... 😀 😀
uvidime...hlavne musim byt kludna..a moc sa nesledovat..vlastne sa ani moc nesledujem.......teplotu si uz nemeriam..len si rano skontrolujem krcok zo zvedavosti......brusko mam nafuknute uz druhy tyzden ale to asi od tej prichadzajucej mrchy...rada by som ale vedela co sa tam vo vnutri v mojom brusku deje...... 😕