Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
27. jún 2011

@katarina104 teplomer zmeria do 10 sekuuund... 🙂 kupila som si ho špeci na bazalku.. 😉 hmmmm tak kedy je potom ovu? naj hlien je pred ovu že??? hmm..lenze ja nemam taky ukazkovy...ako poniektore baby...a neni som jedina.. 😝 😝 ja tento cyklus beriem športovo...len som chcela vediet ako to..prebieha u mna...a ci ovu vobec bola..a bola..takze je to okej.. 😀

katarina104
27. jún 2011

@annavi 😉 ten teplomer tam nechaj dlhšie 😉 ovu je do 24hod.po naj hliene, no ten tvoj ešte neberiem vážne, lebo sa veľmi nevyznáš, ale ovu test ak bol pozit. tak ovu nemôže byť skôr a do 36hod. od // čiarok,,,tak budeme sledovať, ako budeš stúpať 😉 pa už musím ísť pekný deň 🙂

annavi
27. jún 2011

@katarina104 no ale ten teplomer ked odmeria tak 6 krat za sebou kraaasne zapíípa...takze uz je koniec merania..je zbytocne ho nechavat "tam" 😀 😀 😀 ked uz domeral.. 😀 😀
no ja vieeem..lenze chyba je ta ze som si ovu test nespravila 20-21.ho...robila som ho 23 a boli tam dve// aj ked ta druha / bola o cosi slabsia...al preto viem ze ovu bola 20-21 na 100%.. 😀 😀 aj dalsie ovu testy tomu nasleduju..lebo čiarka kazdym dnom slabla... 😕
alebo to je anovulak.. 😝 😝 hmm..neviem...ved sa uvidi...pekny dniiik..

sarafortuna
27. jún 2011

@katarina104
ja si hlien spoznám podľa takého sklovitého lesku a bolo ho veru dosť... 🙄 🙄 🙄 🙄
u mna je problém s dorastením a prasknutím foliku, takže možno z toho nebude nič... ale aj tak sme sa posnažili...
teplotu som nemerala, lebo som u rodičov

katarina104
27. jún 2011

@sarafortuna možno praskol, no uvidíš, ten hlienik sa môže objaviť aj pred mrškou..

jania023
27. jún 2011

@katarina104 ahoj naco je dobry lanovy olej?

dur
27. jún 2011

@katarina104 Ahoj tak ovulka pravdepodobne prebehla 🙂 tak doktor nemal pravdu ze z toho nic nebude. Neviem preco to tak tabulkovo beru tí doktori , ked nema zena na 14dc ovulaciu tak uz ju ani nebude mat 😉 Tak uvidime co z toho bude 😉 Pa http://www.fertilityfriend.com/home/343dc3

annavi
28. jún 2011

@katarina104 ahojky... tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec hmm.. ostali mi este dva ovu testy..tak som vcera jeden ocikala...a boli tam dve ...nechapem... to akoze ovulka este len príde alebo???sa cítim ako na mrchu...aj prsiská mam naliate...takze asi uz príde. ci???

denda29
28. jún 2011

@katarina104 ahoj tak dnes mi FF prehodilo ovu na 15DC ako si vravela.....aj tak nechapem z coho ma bolia teda prsia tak skoro 😒

denda29
28. jún 2011

@annavi ahoj ja som uz tiez po ovu a vcera ovu test znova pozitivny tiez nechapem 😨

annavi
28. jún 2011

@denda29 ahojky..no ja tento cyklus beriem tak ze skusam porozumiet mojum telu..co to za javy stváára.. 😀 😀 😀 ....dnes skusim ovu test..aj zajtra..budem meriat teplotku a uvidim ako bude..smerodajna je teraz ale teplotka..len ta moja je akasi skakava.. 😒 hmm...netusim preco... 😨 😕 ty merias?

annavi
28. jún 2011

ja si ale myslim ze je to asi anovulák..mi to tak pripada...neviem...aj ked ovu priznaky boli..co ja viem..som tatár z toho už.. 😀 😀

denda29
28. jún 2011

@annavi ked sa ti zvysila teplota tak asi ovu musela byt aspon ja si myslimm 🙂
hej meriam ja vyzeram asi takto dnes my FF posunul ovu na 15dc http://www.fertilityfriend.com/home/deni

katarina104
28. jún 2011

@jania023 na hlien, a kopec iných vecí 😉

katarina104
28. jún 2011

@dur tak to som rada,no dlhý cyklus, tak sa hádam podarilo mali ste styk? 🙂

katarina104
28. jún 2011

@annavi ja to vidím skôr tak,že ovulka už bola, ak teploty neklamú, ale ak by sa ti objavil ten číry hlien tak styk pre istotu, ináč nemusíte 😉 LH tam ešte mohlo byť, ja tým ovu testom nerozumiem...

katarina104
28. jún 2011

@denda29 ak si dobre merala, tak bola 15DC, lebo teplota po ovulke musí stúpnuť, to robí progesterón, ktorý vyplavuje žlté teliesko, tie grafy si prehadzujú teplotu ako sa im páči, mám stým skúsenosť 😉 🙂 a prsia ťa mohli bolieť aj z estrogénu,to z vnútra a z progesterónu bolia z vonku...

denda29
28. jún 2011

@katarina104 a ten estrogen je zly???

annavi
28. jún 2011

@katarina104 no ja tu už nerozumiem nicomu moja...dnes mam take bolesti ako na mrchu...a hlien je taky krémovy...klzký krémovy..žeby už mrcha isla???tie ovu testy su pre mna novinka...hmm...

annavi
28. jún 2011

@katarina104 moja a neni to anovulak?? 😕 😕 ako sa vlastne taky anovulak prejavuje?myslim bolesti?meskajuca mrcha?? 😕 😕

katarina104
28. jún 2011

@denda29 ak si mala ovulku tak je v poriadku 😉

katarina104
28. jún 2011

@annavi tie bolesti sú ok v druhej polovici cyklu, anovulák asi nie, lebo ti stúpla teplota, ale ak by klesla na ovu teploty čo je 36,5, tak to bude anovulák 😉 ale hádam nie, hlien je poovulkový, je to zatiaľ ok 🙂 mrcha nepríde LF musí byť 12-16 dní

annavi
28. jún 2011

@katarina104 jaaaaj... 😝 dakujem za vysvetlenie...no ale ja vzd ypred mrchou mavam take stavy...prsiska naliate, citlive ...jaaaj ci ich maam.. 😀 je mi nejako tak "ťažko" od zaludka...stravujem sa normalne si myslim...hmm...a mam take tlaky, skoro bolesti na mrchu..tak rada by som vedela co sa to tam deje... 😅 😅
no ved uvidime..oki...kedy dojde mrcha...

annavi
28. jún 2011

@katarina104 moja ti poviem teda... som riadne vysla z cviku, z merania, pozorovania oavu priznakov..koks..riadna makacka...a to je len prvy cyklus...kt. sa snazim brat s veeelkym nadhladom.. 😅 😅

denda29
28. jún 2011

@katarina104 aha tak teda dakujem za radu...uz len cakat musim a to je to najhorsie 😉

katarina104
28. jún 2011

@denda29 🙂 to preletí ako nič 😉

katarina104
28. jún 2011

@annavi zvládaš to veľmi dobre, nato,že je to prvý cyklus, nie je to také strašné, zvykneš si a keď budeš poznať svoje teplo, tak už nebudeš ani musieť merať celý cyklus 😉 ako vravím berme to s nadhľadom,aj tie teploty, takže všetko čo píšem nie je na 100% 🙂

annavi
28. jún 2011

@katarina104 ja viem moja..a dakujem ze si tu ..a že nas takto pekne usmernujes, radíš nám... 😉 😉 😉
kedysi som tomu meraniu, snazeniu az chorobne podlahla..k nicomu to neviedlo, a bolo to zléé..preto to už beriem inak... 🙂 🙂 s nadhladom... 🙂

katarina104
28. jún 2011

@annavi meranie je super, lepšie ako hak, alebo preruš, styk,, a to dieťatko príde, ak to bude Božia vôľa, On vie prečo to tak je ako to je,,,ja som len nástroj v Božích rukách 🙂

annavi
28. jún 2011

@katarina104 ano je to super... 😉 my sme mali dlhsie pauzicku..ale uz som chcela zacat s meranim ...chcem vediet ci "vsetko" pracuje tak ako ma... 😉 😉