Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

kikusa100
2. sep 2008

ahojte baby. skusali ste agnucaston. je to vytazok z vitexu jahnacieho. podporuje ovulaciu, reguluje prolaktin a progesteron, pomaha k otehotneniu. ja ho bereim prvy mesiac a uvidim. dost bab co ho bralo otehotnelo. skuste.ja dam vediet ci sa podarilo.

mirka93
2. sep 2008

Ahoj Kikus, a je to na predpis, alebo volne dostupne?

kikusa100
2. sep 2008

ahoj mirka..ja som si to kupila volne v lekarni..nie je to na predpis.."testujem"to zatial len prvy cyklus tak uvidim co to so mnou urobi..

evina0
2. sep 2008

kikusa a mozem to kombinovat aj ked beriem duphaston? nepobije sa to v tele??mne zatial dupik pomohol s 5ý dni skratit na 39 a budem vidiet ako pomoze teraz tento cyklus upravit.dnazim sa byt trpezliva.

kikusa100
2. sep 2008

nie je asi velmi dobre kombinovat duphaston s agnucasonom aby sa ucinky duphastonu neznizili.ja som teiz brala duphaston ale tento mesiac osm sa rozhodla ze nebudem uzivat a skusim agnucaston len. okrem toho som spinila a kvoli tomu som zacala brat duphaston. ale na spinenie som si kupila ascorutin. to mi odporucili baby z ceskeho konika.tak uvidime co a ako . tento mesiac je taky poskusny. ja dam vediet ako to dopadlo. alebo napis mi do IP ze ako som dopadla.

evina0
3. sep 2008

kikusa tak potom napis.ja nemavam spinenie dupik mam na upravu cyklu.dnes som volala lekarovi ze po prvom baleni mi to skratilo na 39 dni a on bol prekvapeni ze aj tak je to dlhy cyklus mam uzit zase jedno balenie a ked sa este menej neskrati mam mu vloat,snad zacne aj dake testy robit lebo som s toho dost nesvoja,stale taketo prblemy .vcera som dostala dostala radu nezaoberat sa silou mocou mat babo .nehat to tzv. plavat a skor sa zadari cim viac budem merat telpotu.sledovat sa denne tym budem viac nestastna.tak dam na nich ale tazko prehovorit moje podvedomie no posnazim sa.. 😒

bocianka
3. sep 2008

ahojtee, caka z vas niektora tento tyzden ms? ja by som mala v piatok, snad nepride 😀

kikusa100
3. sep 2008

evina0:fakt psychika robi vela.. netreba sa velmi sledovat, treba sa snazit zit kazdym dnom naplno, lebo clovek sa potom z toho ze sa nedari zblbne skus si pozriet temu recepty na uspesnu plodnost.myslim ze tak sa vola ta tema.maju tam celkom dobre rady. uvidim co s tym agnucastonom.teraz som asi 18 DC cize mrchu mam dostat az o osem az desat dni. tak uvidim.pa.

evina0
3. sep 2008

kikusa ved ja som zase az taka neni zeby som bola zufala alebo sa stale trapila koli tomu az sa to stane budem stastna aj tak sme teraz zacali riesit byvanie tak mam hlavu plnu inych veci .pa

bocianka
4. sep 2008

pekny den prajem vsetkym. evina mas pravdu, ale ked sa blizi prichod ms, je strasne tazke na to nemysliet. ja som teraz strasne zvedava, lebo mam vseljake pocity, ze by to mohlo vyjst teraz, ale mozno vsugeracia. zajtra sa konecne dozviem 🙂

mirka93
4. sep 2008

Ahoj Bocianka, urcite daj potom vediet!!!! Drzim palce!

evina0
4. sep 2008

bocianka tak daj vediet a ty ako dlho sa uz snazite? hm?drzim palceky .a mas pravdu az sa to vlizi tak je clovek cely nesvoj ja v sobotu zacinam opet druhe balenie dupika.ja ho beriem na 17 den cyklu.ktory je zatial ako sa mu zachce.denne skusam merat bazalnu teplotu tak uvidim ci budem mudrejsia po tpmto mesiaci.

bocianka
5. sep 2008

bre ranko dufinky 🙂 miri a evi urcite dam vediet, dakujem za podporu 😀 dnes rano stale nic, sa normalne bojim ist na wc 😀
evi tento mesiac to bude rok, co sa nechranime, dufik beriem 5 mesiacov. sak uvidime...

evina0
5. sep 2008

bocianka drzim peste az nepide ta mrcha a napises sem ze uz ju ani 9 mesiacov neuvidis.ja nic neberiem od januara ale vzhladom nato ze sme nesli hned naostro a potom som bola vazne chora tak sa pokusame asi od 3mesiace a dupik beriem teraz druhe balenie.pa

bodzlomu
5. sep 2008

bocianka moja 🙂
ja drzim palceky, nech nepride ta hnusna mrcha 😠 😠 😠
a nech najdes hadam uz v pondelok rano // 😉 😵

a aj ostatnym prajem aby sa zadarilo.... 😉 😵

prettybaby
5. sep 2008

holky, tak ja som uz dopapala co mam vsetok duphaston doma.

bocianka
5. sep 2008

zlate moje dakujem za drzanie pasti 🙂 urobila som si uz test a je negativny, tak neviem, co sa deje, preco mi zrazu meska 😕 nevadi, len aby to nebola nejaka infekcia alebo co..
nech sa uz ten duphaston pochlapi u nas vsetkych 😀

evina0
5. sep 2008

ahojke holky mne je od rana blbo.bolia ma akosi divno vajecniky a rano som mala znizenu bazalnu telotu a mam taky ciri hlien .Podla toho vsetkeho sudim ze asi to je ovulacia.Som sice laik sledujem sa takto prvy mesiac a meriem teplotu prvy mesiac.ale snad som sa odhadla.zajtra zacinam brat balenie dupika ako minuly mesiac na 17 den.esz´te skor nez s drahym zaspime tak sa posnazilkujeme i ked sme obaja po tyzni a dni neskutocne unaveny.drzim aj vam palceky a prajem dobru nocku .papa

evina0
5. sep 2008

a inak bocianka vcera som sa bavila so segrou a ona mi povedala ze ona az po 5 tyznoch zistila ze je tehotna dovtedy jej test ukazoval ze je negativny az lekar zistil ze tam ma uz male mimi a nemala ziadne priznaky skor take akokeby mala dostat mrchu,teraz ma uz 5 rocneho synceka.papa

jusinka
5. sep 2008

Holky, kolik se na Duphaston doplácí? V pondělí mi ho mudr předepéše na srovnání cyklu, tak chci vědět, kolik si mám připravit korunek 😠 . Díky moc a všem nám držím pěsti 😉 !

dankakk
6. sep 2008

ahoj jusinka.... no u nas sa dolpaca 64 korun, teda aspon ja.... a bez doplacania stoji 280... tak neviem, ale vy to mate asi lacnejsie 😉

evina0
6. sep 2008

ahojte babenky tak ako boianka potesis nas spravickou? ja som rano nacala nove balenie dupika a teraz sa citim ako na kolotoci a cestou do prace mi prislo tak zle ze som sa skoro poracala,a vcera mi nic nebolo.minule mesiac ked som brala prve balenie sa mi tiez toto stalo ale nevela som ze to moze byt s neho,az ako tak tuna citam vase prispevky.som myslela ze mi bolo zle s vycerpania.inak ako som vcera pisala ze podla priznakov som budem mat ovulku tak dnes uz mam v tom chaoz vcera mi telpota klesla na 36.4 a beznych 36,7 ale dnes rano som namerala opet 36.6 nie vyssiu ako ma byt pri ovulacii.ale s coho ma tak priserne boleli potom vajecniky a mala som taky ciri hlien? ma s tym niekto skusenosti?a dnes mi je ako tak v pohode az nato te mi je nedobre po tom dupiku,papa

komisakpd
6. sep 2008

baby ja beriem duphastom v tehu..chcem sa opytat ci nemate z toho nejake zapchy alebo ciernu stolicu? 🤐 sorry ale....

dankakk
6. sep 2008

komi, tak z toho to je? 😀 😀 😀 a to ani tehu nie som! ale tmava stolica je aj ked beries zelezo...

dankakk
6. sep 2008

a este cosi som chcela... beriem teraz 3 balenie a pribrala som uz 4,5 kg... takze ak by ste zacali priberat, tak je to z toho 😠 😠 😠 😠

evina0
6. sep 2008

ahojky komisakpd ja nemam so stolicou nic a ani zapchu a to beriem aj zelezo maltofer fol koli tomu ze ho v tele skoro vobec nemam a aj napriek tomu nemam problemy.ale denne pijem acidko a zistila som ze keby to nepijem tak s toho zeleza ma zapeka. len tmavu stolicu mam ale ta je po tom zeleze. a odkaz pre dankakk aj ja som zistila ze po dupiku priberam lebo mi velmi chuti najskor som nevedela ze to s toho ale teraz som si ista ze je to tym.

bay
7. sep 2008

Danka, no neviem. Ja som zjedla uz tri balenia a schudla som pol kila.... Alebo by som schudla viac a D ma zachranil pred stratou mnohych kil??? 😀 😀 😀 njn. Ja furt len chudnem a nepriberem nic ☹

bocianka
7. sep 2008

ahojcek, tak mne sa rozbehla ms tuto noc ach jo co uz 🙂 a ze zena ma dobru intuiciu, ja k nim asi nepatrim 😖
s tym priberanim tiez potvrdzujem, ze uz vyse 3 kg nosim navyse, minule mi doktor povedal, ze D sam o sebe nezapricinuje priberanie, ale povzbudzuje chut do jedla, ako evinka tiez pisala.

evina0
7. sep 2008

ahoj bocianka hlavu hore aj ked ms dosla.raz urcite napses s velkym nadsenim ze budete traja.ja od vcera beriem dalsie balenie dupika a zakazdym ked ho spapam je mi vselijak len nie fajn.ale tak do hodinky mi to prejde ,no pocas dna mam neskutocnu chut do jedla.ale uz si davam pozor aby som toklo nejedla kedze uz viem s coho je ta chut.Som zvedava kedy mi zase dojde mrcha ako mi tento mesiac dupik skraty cyklus 😒

snazivazuzi
7. sep 2008

komisakpd, ahoj

je to tvoje prvé tehu? Ja beriem duphaston od 5tt, teraz som 8t1d. Pri prvom tehotenstve som dufika nebrala, ale napriek tomu som mala zápchu a ciernu stolicu. to je asi kvoli tomu ze viac dni na záchod nevies ist, a to vsetko sa v tebe zadrziava 🙂 Je to nechutné, ja viem... ale pytala si sa 😝. Inak na dufika reaguje kazdá zena inak. Jedna priberá, druhá nie.... jedná má zápchu, druhá hnacku...