Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
23. feb 2012

@katarina104 no ale preco sa zvysila ked test negativny???vcerajsi..hm???ved utros uz neberiem tak by mala klesnut nie???juuuj..toto cakanie je na nervy...a testit uz nejdem... 😠

annavi
23. feb 2012

@katarina104 len dufam ze neolutujem ze som vysadila utroš... 😖 ak by ..nieco nááhodou.. 😒

katarina104
23. feb 2012

@annavi teplota je pekná,takže utros netreba, niekedy testík neukáže je tu veľa takých prípadov, no mohla si zahniezdiť neskôr,,teplota môže klesnúť a nemusí,,je to individuálne,,po vysadení by mala prísť do 7 dní, takže musíš počkať nič iné neostáva,,,

matula028
23. feb 2012

@annavi juj čo ked to predsa vyšlo.... 🙂 🙂 mne pri synovy tiež test nič neukazal až na 33DC vyšiel pozitivny aj to slabo a tiež som mala pociti jak na mrchu mala som pocit že každu chvilu sa spusti a ona meškala 9mesiacov 😀 tak ešte počkaj a uvidiš.....držim palece aby 🙂 to si bola tehulka... 🙂

annavi
23. feb 2012

@matula028 jeeej dakujem moja..ja si myslim ze to nevyslo...ale tak uz pockam....co uz...sme nastavení s drahým uz n a druhe IUI.. 😅 😝

matula028
23. feb 2012

@annavi 🙂 🙂

annavi
23. feb 2012

@matula028 len to cakanie ma čertí...PMS mavam...jak hovado niekedy...ale tak si dam magne a prejde to..ak tam nic nieje tak nech sa uz spusti mrcha a to bude ulava... 😉 lebo mi uz aj sibe...som nervna.pazrava.ubolena.. 😖

ktore
23. feb 2012

@nativanativa cauko kocka kde si?v akom forume?

kukucg
23. feb 2012

@annavi Ja som vysadila minulu stredu a este v pondelok som mala teplotu vysoko, aj ked som spinila, vcera sa mi az rozbehla mrcha poriadne, tak mi to tiez bolo cudne no ale co uz 😒 😒

annavi
23. feb 2012

@kukucg no moja moja teplotka klesla...po vysadeni utrosa..a potom opat stupala...som zvedava ako zajtra...ale ved pohoda..ide sa dalej no nie? 😉 😉 😉

kukucg
23. feb 2012

@annavi No ja neviem ci mi klesla a stupla alebo ako presne, nemarala som kazdy den boli sme na dovolenke... no ale nic z toho nebolo 😝 tak veru ideme dalej 😉 😉 😉

katarina104
26. feb 2012

@annavi ahoj, no pozerám,že mrška došla LF 16 je to ok moja,,,,

nativanativa
26. feb 2012

helooouuu babiky , co noveho tu ?? 😕 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
@katarina104 je to normalne ze sa vobec necitim na tehotnu ?? zacinam mat z toho normalne haluze , okrem velkych a bolavych prs mi chuti len jest ...

matula028
27. feb 2012

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... ahoj Kati tak ja zatial takto nevieš kedy by mohla byť ovulka?

annavi
27. feb 2012

@katarina104 ahojky moja...ano mrška dosla..uz papame aj clostil tak na bud. tyzden v stredu folikuška...a ak to vyjde tak 9. 3. dalsie IUI...uz som ale nejako vytriezvela...hmm...akurat som sa vratila od Dr..bude mi opakovat HP ..kvoli tomu prolaktínu zvysenenu..tak som zvedava ake budu vysledky...hadam dobre.. 😉 vy ako tehulkujete???

katarina104
27. feb 2012

@nativanativa ahoj, je to normálne, niekto nemá príznaky ako zle mi je a pod....ak ťa bolia prsia je to v poriadku, ale ak by si si nebola vždy istá, tak si zopakuj testík, či čiaročka neslabne 😉

katarina104
27. feb 2012

@annavi tak ty si už pod kontrolou,no ...na ten prolaktín B6 čiže befoli,, 😉 zatiaľ sme v poriadku dnes máme poradňu, tak uvidíme ako dopadol test na cukor 🙂

katarina104
27. feb 2012

@matula028 mojko štrajkuje mi net, otvorím to neskôr,,,a poviem ti 😉

katarina104
27. feb 2012

@matula028 no mohla byť ale to musíme ešte počkať,ak si mala pekný číry hlienik tak mohla byť, ak nie tak asi nebola,,ak teplota pôjde na úroveň predovul.tak nebola,,styk ak je dobrý hlien, ak nie je zbytočný 😉

annavi
27. feb 2012

@katarina104 no ved mi ukiazoval vysledky prolaktínu a boli az na 200 😨 myslím tá hodnota..hmm...tak preto opakovat...HPčko...uvidime ake budu vysledky...ano ano.B6 papam... 😉

kukucg
27. feb 2012

@annavi Aj ja som bola na prolaktin lebo ked si stlacim prsia vydu mi kvapocky a vraj ho mam v poriadku, no len nechapem potom ze z coho to je 🙄 🙄 🙄
inak na znizenie prolaktinu je dobry agnucaston 😉 😉

annavi
27. feb 2012

@kukucg nio moja ja praveze taketo "príznaky" zvyseneho prolaktínu nemam..len ma vzdy trapia silné PMS a to su aj pre ten prolaktín asi..enviem..no uvidíme ako to dopadne tentokrat...

angelika_2
6. mar 2012

žienky čo robiť?! Avsak na internete som sa docitala, ze duphaston sa ma zacat uzivat az po ovulacii, inak ju zabrzdi. Mam teda pokracovat v uzivani Duphastonu, alebo mam pockat, ci ta ovulacia pride, a potom nasadit Duphaston (pripadne nenasadit, a pockat? ... 😖

angelika_2
6. mar 2012

teda moze to skomlikovat sancu na pocatie ...

kukucg
7. mar 2012

@angelika_2 Najlepsie je sledovat si ovulku a dufik nasadit az po tom, ako ti stupne teplota, teda vies ze ovu prebehla

pipek
9. mar 2012

ahoj holky take jsem zacala brat duhaston a take musim říct že mě bolej prsa a jeste mě čekají 3 dny braní tech praškuch a jsem zvědavá jestli přijde do tech 5 dnu menzes jak v diskuzích povidáte ja mam take nepravidelnou menzes a z manzelem se také snažíme o mimi už rok a v unoru jsme začali jezdit dokliniky iscare do prahy no snad nám tam pomuzou když jsem tam byla 12 den po menues tak my řekla že mam folokuli 14 a 19 mm tak jsem mislala že přijde ovlace a nic se nedělo tak snad to výde tetkon po těch praškach jinak před tím jsem brala proveru a poní jsem to i nikdy nedostala a musela jsem jit na iněkci no tak snad po tom duhasionu to bude lepsí a to mam ješte cistu na pravé strane

annavi
12. mar 2012

@katarina104 @kukucg čaute žienky...ako moje??co máte nove??my sme uz po druhom IUI dnes 3 DPO tak čakame ako sa to vyvinie tentokrat... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
tak vam prajem krasny marcovný dník...sem tam sem nakuknem ci ste nieco popísali...
😉 akosi to tu viazne v poslednej dobe..

kukucg
12. mar 2012

@annavi Ahoj 🙂 no tvoj grafik vyzera super, kedy si bola na iui, v piatok?? Budem ti velmi drzat palceky 😉
Ja som asi 6DPO a ako vzdy z toho asi nic nebude 😝

annavi
12. mar 2012

@kukucg ano moja..v piatok..vecer bolo cca 18... 😝 domov sme dosli o 19,30...ani sme si to nejako neuvedomovali..ze bolo nejake IUI...a ty??kde mas grafik??a preco by nebolo nic z toho??sne nesnazilkovali??či??

kukucg
12. mar 2012

@annavi No tak to budem na teba silno mysliet 😉 kedy budes testikovat?? a tu ovu si mala piatok, alebo co ti oni povedalai??
Vies co ani sme sa nejak moc nesnazili, lebo minuly cyklus som mala ovu az DC a teraz potvora ze 14dc, no necakala som ju, ale som rada ze sa to umudruje a aj som uz ovela menej krvacala cez cyklus. No ovu testy som robila, lenze mm mal akurat vtedy bolavy zub hrozne, tak vies. Sexik sme sice mali, ale len pred ovu a tak narychlo v sprhce, no tak podla mna nic 😝
http://www.fertilityfriend.com/home/3937ed