Endokrinológ na západnom Slovensku

15273
11. aug 2016

Hľadám výborneho odborníka doktora endokiloga na štítnu žľazu na západnom Slovensku -nutne.Poradte mi prosím .Dakujem

hors
12. aug 2016

@15273 a nieje zac bodaj by vam pomohla :0)

15273
autor
12. aug 2016

Dakujem

15273
autor
24. nov 2016

@hors Dobrý deň,chcem sa Vám podakovať aspoň takto,dnes som bola u pani doktorky Kalaberovej a som veľmi spokojná,nakoľko má plnú kapacitu pacientou,tak ma vzala a som s ňou maximalne spokojná.Dakujem ,pekný deň

hors
24. nov 2016

@15273 Dobry den som velmi rada ,ze som poradila 🙂 ja som tam maximalne spokojna uzasna lekarka 🙂 vsetko dobre prajem dakujeme :0)

hors
24. nov 2016

@15273 taky smajlik tam mal byt 😀 zle mi tuklo som cem MT

hors
24. nov 2016

😀

15273
autor
24. nov 2016

@hors 😉

jarabadani
8. feb 2017

Ja som bola vlani v oktobri na vyšetrení v Lubochni, ale doktorka mi povedala, aby som už nechodila, lebo majú vela pacientov a aby som si hladala v blízkosti bydliska. To vravela viacerým pacientom...
Takže som vyskúšala všetkých naokolo od žiliny, Považskej Bystrice, Trenčína, Dubnice, Nového Mesta n/ Váhom, ale VŠADE ma odmietli prijať , že majú svojich pacientov dosť a dalšich neberú.
Až mi je do plaču, mám velmi poškodenú štítnu žlazu už roky aj TUMOR na nej som bez ENDOKRINOLOGA.
Viete niekto prosím poradť napr. v Bratislave, ku komu by som mohla chodiť ?
Kontroly by som mala mať aspoň raz za 1/2 roka

hors
8. feb 2017

@jarabadani ja mozem odporucit Mudr Kalaberovu ale je MA je uzasna .Ja som presla vela lekarov ale stouto som ja 100%

alusha
8. feb 2017

@jarabadani to je zvlastne, ze ta takto odbili, moj manzel bol uz druhy rok za sebou na tyzden v Lubochni a prave na opak mu vzdy odporucaju chodit kazdy rok na tyzden na pretestovanie tam...

jarabadani
26. máj 2017

LUBOCHNA UŽ neberie, VRAJ SÚ TAM LEN 3 LEKÁRI !!! aLE ANI INDE NECHCÚ BRAŤ...