Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Epilátor na podpazušie

11. apr 2021

Ahojte, používa niektorá z vás klasický epilátor aj na podpazušie? Ako zmiernite bolesť? Roky používam epilátor na nohy a som spokojná, chcela by som holenie podpazušia vymeniť za epilátor ale akosi neviem nabrať odvahu😅🙈

cocolino234
11. apr 2021

u mňa sa osvedčilo neepilovat dlhšie chlpy, inak to hrozne boli a dosť mi zmiernili bolesť krémy na znecitlivenie pokožky, popravde si nespomeniem aká značka ale je ich mnoho 🙂)

aurorastone
11. apr 2021

ja som to teda nezvládla ani nohy poriadne, ale mam 2 kamošky co zjavne ani nemajú prah bolesti a v pohode dávajú aj pazuchy

1xenia1
11. apr 2021

Ja používam len epilátor a pohoda proste si zvykneš. Je to len pár sekúnd čo to prejdem. Vlastne som na podpazušie žiletku ani nikdy nepoužila. Najprv vosk a potom som si zaobstarala epilátor. Najväčšia výhoda je že chĺpky potom vôbec nie je vidno vyrastať.

ivaa_
11. apr 2021

@cocolino234 prosím je to dostupné normálne v drogerke? 🙂

cocolino234
11. apr 2021

@ivaa_ kupovala som to v lekarni, teraz som to vyhladala volalo sa to emla ono je to vlastne anestetikum ale inak teraz na podpazusie pouzivam depilacny krem od veet, je fakt super iba natriem pred sprchou na 5 min a osprchujem a vydrzi mi to cca 5-7 dní

kitycat
11. apr 2021

Je to o zvyku... Prvykrat som sa spotila az na smrt... Teraz trochu postipe ale pohoda

babovka2321
12. apr 2021

Tiez to bol na prvykrat masaker, ale casom boli korienky akesi slabsie a aj to epilovanie uz tak nebolelo 🙂 mne ale zarastali chlpky po epilatore (vsade), tak ja som presla po rokoch nazad k ziletke + lumea a k epilatoru sa uz nikdy nevratim :D

andreatytler
13. apr 2021

Ja pouzivam Silk-epil7 na nohy a podpazusie. Ale ja som si nikdy podpazusie neholila. Ak si si holila uz dost vela rokov, mas tie chlpky asi silne a tuhe. To bude na prvy krat velmi boliet. Dobra sprava je, ze je to velmi rychle.
Dolezite je epilovat velmi kratke a jemne chlpky... kazde 2 tyzdne. Vtedy to boli ovela, ovela menej.