Epilátory ipl - rady a skúsenosti

maxilou
1. jún 2014

Dobry den,

Chcela by som si kupit epilator ipl, konkretne rozmyslam nad remington ipl 6000. Ale mam zopar ootazok.
1. Po akej dobe po vydepilovani zacnu chlpky vypadavat?
2. Nezarastaju?
3. Videla som, ze pristroj ma najvacsiu ucinost okolo 47% , mohli by ste mi to prosim blizsie objasnit? To znamena, ze polovica chlpov vypadne a polovica stale zostava? Cize aj pri pouzivani tohto pristroja sa treba nadalej holit?
4. Da sa pouzivat aj cez leto?
5. Videla som, ze treba dokupovat ziarovky. Na kolko pouziti epilacie celych noh vystaci ta, ktora tam je pribalena?
6. Ako dlho trva epilacia celych noh?
7. Ste s nim spokojne?ak nie, ktore ine epilacne pristroje by ste odporucili?

Dakujem velmi pekne za vase odpovede. Epilacii zdar!!! 🙂

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sarinka123
1. jún 2014

Kúp si normalny depilator. Ja som chodili na IPL - 10 krat som tam bola, chlpky dodnes nemam, sem tam. Riesila som to ale v zime, kedze na slnko sa s tym nesmie.
Kúp normalny depilator a nakoniec este prejdi ziletkou, ohol si to.
Za to IPL som dala tusim okolo 500 Eur, kedysi. Trvalo to do 5 minut obidve nohy.

ukulela
1. jún 2014

ja som si IPL kupila a po 2 alikaciach som uz videla prazdne miesta.este zo 2 boli by hole nohy ... len som ostala tehotna tak som musela prestat.
berie to len tmave chlpky, pozor na to.
mne sa neprehrieval, islo to rychlo, obe nohy do 15 min.
na ziarovkach sa pise,kolko bliknuti vydrzia,ja so ozaj nepamatam a nechesa mi to vybalovat, na nete to najdes.
ja som mala s IPL najlepsiu skusenost. po ziletke/depi/epilatore mi len zarastali, krem mi tiez nevyhovoval.

maxilou
autor
1. jún 2014

@sarinka123

Asi ti celkom nerozumiem. Myslis klasicky depilator (ten vytrhavaci strojcek)? Ak ano, tak ten mam, ale nevyhovuje mi, pretoze mi chlpky zarastaju a aj ked mi nohy vydrzia s nim oholene 2-3 tyzdne, potom musim cakat dalsie dva, kym mi vyrastu, aby som ich mohla znova vydepilovat a je to na zblaznenie.

maxilou
autor
1. jún 2014

@ukulela
A mozem sa ta spytat, ktoru znacku ipl mas? Dik

maxilou
autor
1. jún 2014

@mirka_st

Dakujem za tvoj prispevok 🙂 to, ze sa prehrievaju som citala u remington ipl 5000, ale pri 6000 by to uz malo byt v poriadku. Ty si mala 6000?

ukulela
1. jún 2014

@maxilou mam remington 6000

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pralinka25
1. jún 2014

ja mm od vianoc philips jateda zmenu vidim aj kedeste to par aplikacii urcite bude chciet kym sa nebudem musiet holit uplne

maxilou
autor
1. jún 2014

@pralinka25 a ktory typ mas presne, prosim ta?

maxilou
autor
2. jún 2014

Este som nasla od braun venus naked skin . Ma ho niekto?ako ste s nim spokojni?

ada1313
2. jún 2014

mam Remigton 5000. po vypaleni jednej ziarovky "totalne odisiel" na prehriatie. Vratili mi ho opraveny,
ale stale sa prehrieva po asi 30-40 zableskoch, treba cakat min. hodinu. Takze dve nohy vidim tak na dva dni, ak nemas cely den co robit, len cakat na "vychladnutie" pristroja. Inak ale na chlpy zabera, len ta plocha zaberu je ozaj minimalna, cca 1 x 2 cm. tento urcite neodporucam, je to praca nadlho.

moonlighting
11. dec 2017

Má niekto skúsenosť s IPL z Lídlu? Majú teraz v akcii, oplatí sa?

dokina
10. jún 2018

To by aj mňa veľmi zaujímalo. Zase je akcia v lidl.

janula2511
17. okt 2018

Bauer 7500 má prosim vás niekdo?

dokina
14. apr 2019

Odskusala som philips lumea. Fakt funguje, len to chce trpezlivosť a opakovanú aplikáciu. V zime som mala dlhšie pauzy a chĺpky začali rásť, no príchodom leta budem poctivo svietiť , ta hladká pokožka stojí za to. Mne najmenej vymizli chĺpky v podpaží.