Extrémne ovisnutá koža na bruchu

carla232
13. mar 2022

Ahoj žienky...mam 2 detičky staršie ma 4roky a uz vtedy mi v tehotenstva praskla doslova elascitida koze...ostalo extrémne ovisnuté bruško...a po druhom pôrode to neni o nič lepšie 1rok ma druhe dieťatko....prosím poraďte
Čo Vám pomohlo?
Ake produkty/oleje ste používali?
Prípadne nejaký suchy kartáč/maderoterapia
Alebo ako stimulovať kožu?
Nejaké striedanie studena/tepla voda?
Nejakým spôsobom obnovit,nakopnút elascitidu?
Poraďte co Vám pomohlo

Zacala som Aj cvičiť,aj sa stravuje zdravsie uz nejakú dobu a nedávno som sa začala aj o svoju pleť starať...tak rôzne kremiky,séra,oleje pouzivam na tvár, telo atď.
Cvičím,telo sa pekne risuje formuje ale to brucho nič...vobec,stale rovnake dokonca aj horsie lebo telo sa.formuje a brucho o ti viac ovísa....

Naozaj na toto len plastiku? Pridavam foto

carla232
autor
14. mar 2022

@dadis ďakujem...len.skoda ze sa ti neda nejak napnúť...este mozno skusim vnútorné nejaky kolagén...neviem....no nechcela by som pod nož...vyhla som sa 2x cisarskemu mala som prirodzene pôrody..
A teraz pod nož? No z bohom...keby bolo 2.dietatko cisarom by som mala dve muchy jednou ranou hahahah a zadarmo...srandujem...ďakujem za.nazor

veronikaszabova
14. mar 2022

@carla232 ahoj.
V prvom rade ti drzim silno palce. Das to. Treba zmenit nastavenie v hlave,zamakas, kila pojdu dole. Aj brusko sa trocha upravi. Tiez som vela schudla (-32kg), brusko tiez nie je este ako by som si predstavovala, ale co uz narobim 🙂 ked budes na cielovej vahe, uvidis ake bude brusko a ked tak si to das odstranit. Kamoska bola na abdominoplastike a nadhera ;) krasne jej to spravili.

marcellka32
14. mar 2022

Ako píšem abdominoplastika, plastická chirurgia-krasne výsledky áno finančne je to náročnejšie...na nosenie si môžeš kúpiť nohavičky s vyšším pásom (nie sťahovacie), bývajú také, čo majú prednú časť na brušku len spevnenú a namiesto tričiek tunika dole s gumičkou, pekne prekryje bruško na Bonprix majú pekné, na niektorých býva tá gumička len úzka, že ju nevidno, ako na druhej foto
https://www.bonprix.sk/style/bluzka-s-cipkou-53...
https://www.bonprix.sk/style/tricko-s-gumickou-...

carla232
autor
14. mar 2022

@veronikaszabova ano? A zotavovanie? Ako....
A dakujem.pekne....wow sikulka.si...ja sim zatial na cca -8kg za pol roka no v cm viac vidiet

veronikaszabova
14. mar 2022

@carla232 8kg za 6m je dobre 🙂
Tiez som si vravela - nenabalilo sa to na mna za mesiac, nemozem cakat, ze to za mesiac zmizne 🙂 trvalo mi to rok a uz rok udrzujem. Mne velmi pomohli kaloricke tabulky

luckajanko
14. mar 2022

@carla232 ahoj, pridaj sa do skupiny Abdominálna plastika brucha a popozerať si tam tie bruška, možno ťa to motivuje a ľahšie si spravíš prehľad čo sa dá ešte vycvičiť a na čo už je potrebná operácia

lija22
14. mar 2022

@carla232 drzim ti palce. Je perfektne a obdivuhodne, ze sa snazis. Urcite to dopadne podla tvojich predstav ❤️

carla232
autor
14. mar 2022

@veronikaszabova tiez robim kaloricke a mam vyratane aj na mieru kalorie aj vsetky makroziviny. .sama.som si vyratala....no prv naštudovala...ale popravde pri nich dvich sa mi ani nechce ratat kalorie...ale uz.mam prehlad v oku kolko coho mozem cca zjest..tiez mam uz take kazdodenne jedlaaa ako biely jogurt na ranajky s flavdobsami a ovsen.vlocky....akosi mi to stale chutii hahahha