Extrémne vypadávanie vlasov

maria898
31. mar 2022

Viem, vecna tema. No zacal to byt u mna extrem... Dlhsie uz uzivam zinok, pridala som aj vitamin E. Viete mi poradit nieco? Mozno aj nejaky kvalitny sampon? Alebo co pomohlo vam?

guineverebeck
31. mar 2022

Mne opakovane pomohol hairburst. Pouzivam celu radu produktov

orchidea89
31. mar 2022

@maria898 mne veľmi pomáhajú Revalid kapsule. Mne veľmi vypadávajú vlasy, mala som ich co raz tak menej na hlave.
Po nie celom mesiaci som už videla zmenu 🙂

maria898
autor
31. mar 2022

@orchidea89 no ja uz m tiez poznatelne menej vlasov. U mna to nikdy nebola slava moje vlasy su jemne ale uz mi to pride extrem.

orchidea89
31. mar 2022

@maria898 chápem, ja som mala krásne dlhé vlasy a ostalo mi z nich "nic" .. ale už je to lepšie už sú hustejšie a dlhsie

riskoh
31. mar 2022

Mne velmi pomohol sampon Parusan plus tonikum s vitaminy Biotin

zubrohlavienka
31. mar 2022

@maria898 dobrý deň, tiež mám podobný problém, po prekonaní covidu mi začali vypadávať vlasy, mala som ich velmi husté, ale popri pracovných povinnostiach som to nechala v úzadí. Teraz to už riešim, kaderníčka má objednala na prečistenie vlasov a pokožky hlavy, že od parabenov a všetkého toho ,,bordelu" čo kozmetika obsahuje a potom si tam budem nanášať obyc. brezovu vodu na vlasy, údajne sa jej to osvedčilo. Prípadne dám recenziu, som objednaná ale až za týždeň. Tiež beriem rôzne prípravky z lekárne, ale mne nič nezaberá...

orchidea89
31. mar 2022

@maria898 ja som mala také vlasy

maria898
autor
31. mar 2022

@orchidea89 parada

orchidea89
31. mar 2022

@maria898 dúfam, že do konca roka budem mat také dlhé 🤣

bambulienka25
31. mar 2022

Forcapil

monimika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rachelkk
31. mar 2022

Ahoj akurát na mojom profile máš fotku že som skoro nemala už vlasy tak mi vypadali. Mne pomohla zihlavova voda.

dashenka426
31. mar 2022

@maria898 mne pomohol po covide z lekárne Dr max Revihair (užívanie tbl na 3 mesiace) + občas dám zinok
Od kožnej vodička alpicort
Zihlavovy šampón
Polovicu vlasov som dala ostrihať, nech si vlasy oddýchnu a vôbec ich nefarbim tieto 3 mesiace
A môžem povedať, že vlasy začali rásť ako divé konečne

daniela2202
31. mar 2022

@maria898 určite skús niečo brať vnútorne, napr. Vlasové hnojivo, ja som objednala teraz výrobky Milva, rašia nové vlasy 👍

petra_ko
5. apr 2022

@maria898 Ahoj ja som mala tiež podobný problem, hlavne na jar v tomto obdobi. Už nejakú dobu si aplikujem vlasovú vodičku Reparex Hair Loss, obsahuje rozne bylinky a aj kofein, ktorý je top na vlasy, ak ho aplikujes ku korienkom. Vlasy mi skoro vobec nevypadávaju. Nedam doupustit na túto vlasovú tinkturu🙏👍