Gynekológ - pôrodník MUDr. Miloš Paškala z Trenčína

klarisa23
16. feb 2015

Ahojte žienky, chcela by som prestúpiť k tomuto doktorovi, ktorý teraz ordinuje v NMnV a tak ma zaujímajú vaše skúsenosti s ním. Zatiaľ som počula naňho len samé chvály......Ďakujem za každú odpoveď....

1lulu1988
5. okt 2015

@radusqa20 ahoj prosim Ta robi kazdu poradnu sono ci nie? Od ktoreho tyzdna zvykne vypisivat tehu knizky ?

radusqa20
6. okt 2015

@1lulu1988 ahoj ja som dostala knizku ked som bola v 9tt a ano robi sono kazdu poradnu

1lulu1988
16. feb 2016

neviete prosim kolko u neho trva objednanie?

kristinkav
5. apr 2016

objednáva su tu:

http://gynama.sk/stranky/online-objednavanie.ph...

ja som chodila inde a teraz som prešla ku nemu a zatiaľ mám dobrý dojem veľmi príjemný, povie, poriadne pozrie neni som "vybavená" za 5 minút.....

1lulu1988
18. apr 2016

baby robil vam aj 3D sono chcem sa spytat ci sa uneho plati za to 3D cko 50e kôli tomu cdcku co napaluje alebo celkovo len za 3D ked by som napriklad chcela 3D sono ale nie s tym CD ckom len za 3D budem platit tiez 50E ?????

radusqa20
18. apr 2016

@1lulu1988 on nedava cdcko ked chces tak mu mozes doniest usb a stoji to 50 eur tak ci tak

1lulu1988
18. apr 2016

@radusqa20 dakujem za odpoved 🙂 a este sa chcem opytat objednava na to sono aj ked som jeho pacientka ? v kolkom tyzdni tehotenstva ho zvykne robit ?

1lulu1988
18. apr 2016

@radusqa20 alebo staci ked pridem do poradne poviem mu zechcem 3D a spravi mi ho hned?

radusqa20
18. apr 2016

@1lulu1988 objednava ja ako jeho pacientka som platila 40€ vacsinou objednava tak na poobedie ked tam nikoho nema uz

radusqa20
18. apr 2016

@1lulu1988 v tt akom chces ale okolo 24 az tusim 28 je to najlepsie neni som si ale 100% ista ale neskor uz nie lebo babo je velke

1lulu1988
5. máj 2016

baby stalo sa panu doktorvi niekedy ze by sa sekol v pohlavi plodu??

janette4
18. júl 2016

ahojte.Tiež uvažujem,že k nemu prejdem.Chodím ku gynekologičke u nás v meste,ale nie som spokojná s jej prístupom a spôsobom vyšetrovania.
@kristinkav prosím ťa,keď si k nemu chcela prestúpiť,ako si postupovala?Objednala si sa k nemu na vyšetrenie a vtedy sa ho spýtala,alebo si to nejako oznámila,že chceš k nemu prejsť a či ťa vezme?Kartu od pôvodného gynekologa si si pýtala ty,či si ju vyžiadal ako tvoj nový ošetrujúci lekár?ďakujem.

kristinkav
18. júl 2016

@janette4 ano prisla som k nemu s tym ze som k nemu chcela prejst od stareho dr no aktualne som mala aj problem a preto ma hned aj vysetril bez problemov... kartu od stareho dr si pytaju oni nie ty....

janette4
18. júl 2016

@kristinkav ok,ďakujem 🙂

kristinkav
18. júl 2016

@janette4 neni zac

nayla1
3. aug 2016

Bola som u neho zatiaľ iba 1x ale určite môžem odporučiť.prijemne správanie a tiež si myslím že dobrý odborník.

1lulu1988
22. aug 2016

aby ako to je vlastne chodi sa k nemu do poradne do konca tehotenstva rezpektive az pokym neporodim ci len do nejake dajme tomu 36tt a potom uz do nemocnice v ktorej budem rodit??

hwiezdicka26
7. dec 2017

Ahojte dievcata na vysetrenie pacientov iba objednava alebo sa chodi rano podla poradia? Chcela by som prejst k tomuto lekarovi Odporucate?

1lulu1988
7. dec 2017

@hwiezdicka26 mozes prist aj bez obkednania alr budes dlho cakat vlastne kolka budes na rade... Za seba urcite odporucam skvely lekar dobry odbornik s ludskym pristupom

hwiezdicka26
8. dec 2017

@1lulu1988 dakujem. Cize zoberie aj ked pridem rano lebo som pozerala ze na objednanie ma plno buduci tyzden. Iba stvrtok volne dva ale to je tam ten druhy lekar podla rozpisu.

1lulu1988
8. dec 2017

@hwiezdicka26 ano zoberie

mmackakk
29. dec 2017

Ahojte žienky, viete mi prosím poradiť ... minulý týždeň som bola na veľkom ultrazvuku v Tn ale pán doktor to podľa mňa odflákol a skoro nič mi nepovedal len si pozrel sám pre seba a potom zhodnotil, že všetko vyzerá byť ok a malý je zdravý. Dohromady som bola vo vnútri takých 5 minút čo sa mi nezdá adekvátne keď mal podrobne pozrieť malého či sa všetko vyvíja tak ako má. Ale samozrejme konzultáciu, ktorá vlastne ani nebola si zaúčtoval. Dočítala som sa, že pán doktor Paškala robí tiež 3D sono tak by som sa chcela spýtať, či s tým máte niektorá skúsenosti, a či príjme aj pacientku, ktorá ku nemu nepatrí. A ako to u neho vlastne prebieha??

1lulu1988
30. dec 2017

@mmackakk pan doktor si da vzdy zalezat ci uz na noralnom sone alebo 3D vzdy mi vsetko pekne ukazal a vysvetlil treba sa u neho objedna na 3D ...naplanuje si to vacsinou na poobedne hodiny ked tambuz nema moc pacientok .. Ci berie ajbine pacientky na 3D netusim ved ai tam skus zavolat a opytat sa aleba tam behni za opytanie nic nedas😉

evka97
2. máj 2018

Baby, neviete či mudr. Paskala robí aj morfologicke sono čo sa robi v 19tt-21tt? Alebo či niekam posiela. Prípadne či mu nebude vadiť, ked sa na to sono niekam inam objednam?

kristinkav
2. máj 2018

@evka97 robi ho pan dr Paskala v ordinacii

evka97
3. máj 2018

@kristinkav diky. Ak robí morfologicke sono zamerané na vývojové vady, tak mi je asi zbytočne objednávať sa aj inam.

kristinkav
3. máj 2018

@evka97 ano on pozera detailne vsetky organyci je vse ok netreba ist inam za peniaze navyse venuje sa pozorne

evka97
3. máj 2018

@kristinkav tak to som rada