Gynoflor

tmavovlaskakatka
30. sep 2016

Baby poraďte, už niekoľko mesiacov trpím zápalom a pálením pošvy, najprv mi dali macmiror, pomohol len na chvíľu. Potom clotrimazol, ale tam som necítila žiadne zlepšenie. Dostala som menzes a po skončení som mala pokračovať gynoflorom. Dr. povedal, že stačí vybrať tak cca 4 tablety a zvyšné napr. po menzese, nech si odložím. Ja cítim zlepšenie, ale ešte to neprešlo. Lekárnička mi zas poradila, nech ich vyberiem všetky. Aké máte skúsenosti? Pomohol Vám? Mám ich vybrať všetky? Okrem toho beriem wobenzym, ženské čaje a nechtíkovú tinktúru ako taký doplnok. Ale beriem to len týždeň, to viem, že chce dlhodobejšie užívanie. A candivac perorálne probiotikum som vybrala prvých 10 tabliet. Predtým som 2 mesiace brala candistop, ale žiadny výsledok ☹ Ďakujem za rady.

tajomna21
30. sep 2016

@tmavovlaskakatka odporucam caj, alebo tabl. z cistus (bylinka) ak by si mala zaujem dam blizsie info

mamazem
3. okt 2016

@tmavovlaskakatka Gynex 3x5 kvapiek. Do toho sa dajú robiť výplachy pošvy s Drags Imun - dračia krv - 10 kvapiek do pol litra vlažnej vody. Ale pravdepodobne bude stačiť len gynex. Obmedziť cukor a mlieko.
Produkty nájdete u nás na mamazem.

tmavovlaskakatka
autor
3. okt 2016

@mamazem Ja som si od Vás z e-shopu minulý týždeň kúpila nechtík - tinktúru, anticandid čaj a anionové intímky. Ale tie si odložím na koniec menzesu, lebo nijaký pozitívny účinok som necítila. Myslíte, že tie gynex kvapky sú lepšie? Inak zajtra idem k dr. predsa len, lebo to nie je normálne, že ma to skoro stále páli, aj keď je pravda, že vydržať sa to dá. Ale určite to nie je v poriadku.

tmavovlaskakatka
autor
3. okt 2016

@mamazem A cukor som už dávno minimalizovala, aj som dosť schudla a na mlieko mám intoleranciu. Ale myslíte mlieko ako také? Alebo do toho spadajú aj syry, jogurty a acidko?

tmavovlaskakatka
autor
3. okt 2016

@mamazem A vidím, že ten Gynex je aj na psychiku, stres.. úzkosť je moje druhé meno, bohužiaľ. A odkedy mám tieto problémy som na tom ešte horšie. Ja by som si to aj kúpila, ale mám potom užívať aj ten nechtík a čaje čo mám doma?

mamazem
9. okt 2016

@tmavovlaskakatka
Je ťažké to odhadnúť takto na diaľku. Môžu byť napríklad oslabené aj obličky (tie sa po psychickej stránke prejavujú vo forme strachu a často súvisia s problémami vo vzťahoch). Začala by som predsa len Gynexom, s ním mám najlepšie skúsenosti v prípadoch ako je Váš. Nechtík môžete spolu s Gynexom... Ak nebude účinok dostatočný, prejdite na Renol - podpora obličiek. A obmedzte kávu. Ak to so syrmi nepreháňate a jogurty si kupujete bez kadejakého bordelu, tak je to v poriadku 🙂

tmavovlaskakatka
autor
9. okt 2016

@mamazem Ďakujem za radu a posielam ♥ Inak dr. mi dal vyrobiť také čapíky, keďže mi nič nezaberá a je ich 10. Už som vybrala 5 a mám to horšie ako predtým. Pálenie pri močení aj vnútri v pošve sa ešte zhoršilo. Som zúfalá už. Zajtra mu zavolám, či ich mám vôbec dobrať...

tmavovlaskakatka
autor
10. okt 2016

@mamazem A ešte sa chcem spýtať po akej dobe mám prejsť na Renol ak nebude účinok Gynexu dostatočný? A tiež ma v poslednej dobe občas slabo bolia obličky. Keď som povedala gynekologovi, tak krútil hlavou, že on nevie čo s tým.

tajomna21
10. okt 2016

@tmavovlaskakatka ak gynekolog nevie, pytaj sa na vysetrenie k nefrologovi (oblicky) a urologovi (mocove ustrojenstvo)

kajurka
20. jún 2021

@tmavovlaskakatka ahoj, chcem sa opýtať, čo ti nakoniec zabralo a ako si dopadla. Pýtam sa preto lebo mám podobný problém s pálením už vyše roka a brala som viaceto gyn prípravkov(polygynax, macmiror, fluomizin ...). Kultivácie mi vždy niečo ukážu väčsinou ecoli alebo klebsiella

tmavovlaskakatka
autor
20. jún 2021

@kajurka Ahoj, mne nakoniec zistil ureaplazmu, vybrala som 2 silných antibiotík a aj tak to pretvrvávalo, povedal, že mi už nevie pomôcť a poslal ma na imunologiu, tam mi nasadili nejaké lieky (už si nepamätám aké), mala som si kúpiť kvalitné probiotiká a potom to postupne zmizlo 🙏

kajurka
21. jún 2021
kajurka
22. jún 2021

@tmavovlaskakatka Ahoj, ešte som sa zabudla opýtať, či bolo vtedy keď si podstúpila liečbu na ureaplazmu, nutné preliečiť aj partnera. Ďakujem

tmavovlaskakatka
autor
23. jún 2021

@kajurka áno, predpísali mu antibiotiká