• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hemoroidy / zlatá žila

4. novembra 2016 
Nečakajte s tým, všetky zázračné recepty len odďaľujú riešenie a tým je ich odstránenie. Jedinou výnimkou je tehotenstvo, ak sa vytvoria len v tomto období, len v tomto sa môžu stiahnuť. Odporúčam operovať, skalpel prepláca poisťovňa -abnormálne bolesť, laser som absolvovala o 4r. neskôr, máte pokoj. Nešetrite na zdraví, trápila som sa 15 rokov. Sú dve vychitené zariadenia: Železničná NsP v KE a Chirkoz, ja som si vybrala Chirkoz, taký citlivý prístup som nezažila, nechá vám na seba mobil, po zákroku je to znesiteľné, druhý deň som sa už šuchtala po byte namiesto výboru v zadku. Analgetiká treba ale len prvý týždeň, údajne po laserovej sa to opakuje len výnimočne. Držím palce baby. Apropo na tie maste, zázraky, detra a vynálezy som minula násobok toho, čo na operáciu laserom. Za pol hodinu ste vonku, manžel má vzal na zadnom sedadle v ľahu a chirurga máte na mobile! Neodkladajte to :slight_smile:
13. máj o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne pomohol HEMOREND, môžem len odporučiť. Na základe vlastnej skúsenosti :slight_smile:.
To END na konci celkom funguje... stačí dodržať pokyny z príbalového letáku a pitný režim. Dôležité je obmedziť alkohol, dráždivé jedlá, jednoducho ísť podľa príbalového letáku.
18. máj o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte
Uzivali ste niektora kortikoidovu mast? Vraj zaberie aj na naozaj zle stavy - stadium 3 - vie sa hemeroid vstrebat.
Ak ano, aku mast ste mali? Myslim na predpis (nie volnopredajne)
Diky
!
4. nov o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok