Hľadám dobrého praktického lekára v Nitre

chocholousek
30. jún 2014

Zdravím. Hľadám dobrého praktického lekára v Nitre - vedel by mi niekto odporučiť? Ďakujem.

jul11
30. jún 2014

@chocholousek Dr. Matta, Spitalska

stefka33
30. jún 2014

Mohol by si napísať čo od neho očakávaš napr. krátke čakanie, ľudský prístup, odbornosť, homeopatiká. Ťažko odpovedať, lebo každý považuje za dobré niečo iné. Poprípade v ktorej časti mesta by mal mať ambulanciu. Treba myslieť aj na to, že nie každý lekár naberá nových pacientov. A prečo nepozrieš skupinu Nitra? Tam sú diskusie na tému všeobecný lekár.

chocholousek
autor
30. jún 2014

No, aký by mal byť, toho je veľa, ale úplne stačí, aký by NEMAL byť:

- arogantný
- povýšenecký
- so slabým záujmom o problém pacienta

T.j. aký by mal byť, opak hore uvedených bodov 🙂 Ja si rád počkám v čakárni, ak nájdem doktora-profesionála.
To, že je tu aj sekcia Nitra, som nevedel 😕 Dala by sa premiestniť táto téma tam? Ďakujem.

P.S. Bývam na Klokočine

stefka33
30. jún 2014

@chocholousek Klikni si na -môj účet-nastavenia- a tam si zadaj bydlisko Nitra. Automaticky ťa to nahodí do skupiny Nitra. Tam pohľadaj v označených príspevkoch, alebo zadaj otázku.

polystyren
30. jún 2014

@chocholousek Na čo ti je doktor? Potrebuješ pečiatku? Ak potrebuješ pomoc, liečbu, od doktora sa jej nedočkáš.

chocholousek
autor
30. jún 2014

@polystyren Asi máš dosť zlé skúsenosti s lekármi... To sa na človeku podpíše. Potrebujem lekára, lebo sa sám neviem zdiagnostikovať. Pečiatku nepotrebujem 🙂

Ďakujem tým, ktorí mi poradili a Tebe Štefka33 špeciálna vďaka, už sa tu viem ako-tak orientovať 😉

chocholousek
autor
29. nov 2014

Ahojte, máte niekto skúsenosti s doktorkou Moravčíkovou? Ordinuje na Klokočine. Ďakujem.

marcelaaaa
29. nov 2014

ahoj ja mam karin holecovu a ta je velmi dobra doktorka