Hľadám gynekológa v Košiciach alebo v Prešove

biancal
11. júl 2012

Ahojky, potrebovala by som poradiť ohľadom gynekolôoga v Košiciach alebo v Prešove, keďže bývam na rozmedzí na vidieku tak to mám narovnako . Včera som si robila tehu testík Clearblue, vyšiel pozitívny +, 2-3 týždne, tak chcem ísť čím skôr ku lekárovi. Len ťažko nájsť toho správneho/správnu :/ Nechcem ísť hneď ku prvej, tak mi napíšte Vaše skúsenosti.

Ďakujem 🙂

biancal
autor
19. júl 2012

ďakujem že si mi to objasnila 🙂 v utorok idem na UZV, tak uvidíme 🙂

sunny170
9. okt 2012

@yyyyanula chcem len reagovat na tvoj komentar a vyvarovat buduce mamicky tej chyby, aby isli k Jelenekovej. Ja som k nej sla po dvoch teho testoch s tym, ze som tehotna a zacala som spinit. ta mi hned od dveri povedala, ze to som urcite uz potratila. ja som sa hned zlozila, kedze babo bolo vytuzene. pozrela ma a povedala, ze gestacny vak je nejaky zdeformovany a ze nieje akcia srdca, Hned ma poslala do nemocnice na prijem, nech mi urobia kyretaz. S hroznym placom som si to sama do tej nemocnice odsoferovala a tam som pre slzy ani nevedela vysvetlit, co vlastne chcem. Ujala sa ma dr. Trebunova, ktora ma vysetrila a povedala, ze je to este skore tehotenstvo a akcia nieje preto, ze este nieje vyvinute srdiecko. tak ma ukludnila a poslala domov s duphastonom a ascorutinom. sice som o tri dni bola opat v nemocke so spinenim a to si ma tam uz aj nechali 2 tyzdne, kvoli comu som nestihla svadobnu cestu, ale pocas toho nam zacalo byt srdiecko, takze sme odchadzali spokojní a stastní🙂 a hned som si aj vymenila gynekologicku a momentalne chodim k dr. Matyimu. a som velmi spokojna..malicke ma dnes uz 25 tyzdnov a veselo si kopka cele dni🙂 a ja si ani nechcem predstavit, ako to mohlo cele skoncit.

yyyyanula
10. okt 2012

@sunny170 To snáď ani nie je pravda! Akoby som čítala náš príbeh... Konečne šťastná - tehotná som šla k doktorke, takisto som trochu krvácala, po ultrazvuku mi povedala, že plod je asi mŕtvy, že je to krvná zrazenina. O dva dni mi vzala krv, sama som si ju šla odniesť, už dopredu mi vypísala lístok na kyretáž, a keď som jej telefonovala, keď som si počkala na výsledky, povedala - "to nie je zdravé tehotenstvo, choďte si to dať zobrať". V tej chvíli sa mi zrútil svet, rozplakala som sa na ulici a manželovi som nebola schopná do telefónu povedať nič.... Našťastie som nikam nešla, počkala som týždeň a šla som rovno do Šace, keď mi ukázali to malinké srdiečko, rozplakala som sa rovno na stole 🙂 A dnes ma tá "krvná zrazenina" 1,5 roka a práve mi tu behá po obývačke 🙂)) Chcela som to riešiť aj inak, a ešte stále nie je neskoro. Bohvie, koľko detičiek už takto zlikvidovala... :( Držím Ti palce, nech sa bábo narodí bez problémov a hlavne zdravé 🙂

maria.vinea
15. okt 2012

@sunny170
potvrdzujem dr Trebunova je jedina schopna v starej nemocnici s ludskym pristupom a troska individualnym pristupom k pacientke lebo toto chyba vsetkym lekarom v starej nemocnici. ked som tam lezala vizitu spravili ledva od dveri ani ma nepozreli nic no ona jedina mi bola sympaticka. vela zleho pocuvam na svoju gyn., mikulovu staru a aj pocas tehotenstva sa mi viac vecami nepacila a znenavidela, po sestonedeli ju chcem vymenit no este neviem kam asi k jej dcere

sunny170
15. okt 2012

@maria.vinea ja som pocula, ze Mikulova jedine nevesta je dobra, suseda u nej uz raz rodila a v novembri bude rodit druhykrat. a dokonca si nevzala ani peniaze.

michaelahomolova85
20. feb 2013

@yyyyanula no sokovali ste ma, prave v utorok tam idem na krv, mala by som byt v 6 tt..

yyyyanula
21. feb 2013

@michaelahomolova85 Dávajte si pozor... Ja sa mnohokrát pristihnem pri tom, ako myslím na dotyčnú pseudolekárku a čo všetko mi navyvádzala. Moje tehotenstvo bola už iba posledná kvapka, dosť veľká... Našťastie som ju nepočúvla.

michaelahomolova85
21. feb 2013

@yyyyanula len nerozumiem, preco su ludia, ktory tvrdia to co vy a potom su ludia, co tvrdia presny opak..ved to nie je mozne...ako moze byt doktorka zla, ked su zeny, ktore ju vychvaluju a dakuju, ze im pomohla otehotniet a ze bola skvela...preco je to tak? a cim to je? neviem, do ktorej skupiny sa zaradit, ja som tam bola iba raz 😨

terezka1947
21. feb 2013

Ahojte, spomina sa tu Mudr.Jan Adam...ale nerozumiem, ak je primar v PO ako moze operovat v KE na Terase?juvazovala som o nom ako novom gynekologovi,ale nejako mi nikto nevie konkretne povedat,kde pracuje,resp.operuje...ma ordinaciu v KE,to viem....ale ako je to s porodmi?rodi,prip.operuje v KE?poradte,napiste...

lulu140
20. mar 2014

Chce, sa opytat na dok. Vaskovu z gynstaru, lebo rozmyslam o zmene. Mam dok. Minarikovu, som s nou spokojna, ale potrebujem niekoho, kto je blizsie. Hlavne ma zaujima jej vybavenie ambulancie, aby som nemusela lietat kade-take po vysetreniach. A pocula som na nu samu chvalu... Dakujem 🙂

jullly30
8. apr 2014

Ahojte nema niekto prosim vas cislo na pani doktorku Vaskovu?Lebo to co mam ja je nefunkcne(0517712244)
Dakujem velmi pekne

gugu56
12. mar 2016

Doktorku Vaskovu neodporucam. Tato doktorka si spravila z rodiciek busines. Klame a posiela ich na odber plodovej vody amniocentezu. Robi to preto,lebo ma z toho podiel. Ked som k nej prisla este ani sono nerobila a uz mi navrhla amniocentezu. Kedze vsetko bolo dobre na konci trosku znervoznela a povedala nam,ze babatko ma kratsiu nosovu kosticku a nepriechodnost criev ,co znamena,ze ma pravdepodobne downow syndrom,takze mam ist na amniocentezu. Znervoznela,ked som jej povedala,ze ju absolvujem,ale vBA. Po rozhovore s mojou gynekologickou som pochopila preco,tak reagovala.Bola som na amniocenteze v BA a odporucam pana Doc.Mudr Michala Ondrejcaka. Vysledky boli rychlo a zakrok bezbolestny. Mala sa nam narodila zdravucka.