Hľadám zubára v Trenčianskom kraji

cherry1981
9. aug 2013

Pekny den , prosim pekne o radu hladam surne dobreho zubara, s ludskym pristupom a kvalitny odbornik. Chcem chlapa zubara nie zubarku( horsie trhaju zuby) Trenciansky prip. Zilinsky kraj. Dakujem krasne

k_a_j_k_a
9. aug 2013

@cherry1981 ahoj, ja mam zubarku, ale ked bolo treba vytrhat zuby, tak ma poslala k Dr. Stanovi. Ja som spokojna. Je sice sukromnik, cize neplati ziadna poi, ale mozem odporucit. Mne od maja isli von postupne vsetky osmicky. Horne dve mi dala von moja zubarka, ale spodne sa bala, lebo nema taku silu. Tak ma poslala k nemu. Dnes som tam akurat bola a nechala im tam tu poslednu 🙂

cherry1981
autor
9. aug 2013

@activia Dakujem k Hasovi nejdem, ale na tuto apex sukromnu sa chcem ist pozriet len zatial neviem ake maju ludia s nimi skusenosti ja potrebujem ozaj kvalitneho zubara dobreho odbornika, musim si to vsetko prestudovat.
@k_a_j_k_a Dakujem krasne, ved to ,preto chcem chlapa lebo ked treba aj zub trhat, tak zubarka vacsinou nevie poriadne trhat zuby mam skusenost z pohotovsti raz nikdy viac by som si zene trhat zuby nedala 😖

cherry1981
autor
9. aug 2013

@k_a_j_k_a prosim Ta ten zubar sa vola Ján Staňo?

k_a_j_k_a
9. aug 2013

@cherry1981 a keby si si nasla kludne aj dobru zubarku, ale na trhanie isla k chlapovi? Ved Tych zubov tolko trhat nebude treba, nie?

k_a_j_k_a
9. aug 2013
cherry1981
autor
9. aug 2013

@k_a_j_k_a ano len nie tu u nas, lebo ked sa trha zub hned posielaju k mojmu zubarovi je velmi dobry odbornik zevraj ,ale teda ziaden pristup k pacientovi 😖

activia
9. aug 2013

@cherry1981 a hajas je zly?

cherry1981
autor
9. aug 2013

@activia ja som nemala dobru skusenost ale asi som jedna z mala vacsinou na neho pocujem chvalu ja som asi velmi narocna, alebo neviem 😖

k_a_j_k_a
9. aug 2013

@cherry1981 hm... Taky je o nicom, tento si pospevoval cely cas, pravidelne ma informoval, co bude robit a kazdu chvilku sa ma pytal, ci som v pohode

k_a_j_k_a
9. aug 2013

@cherry1981 inak, aj sestre trhal osmicky. Aj ta bola spokojna. Akurat, ze si to cele zaplatis.

Ked nie si spokojna, tak treba vymenit, mas na to narok 🙂

cherry1981
autor
9. aug 2013

@k_a_j_k_a ja som vytvorila dva krat tu istu diskusiu a ja ze co mi vymazali prispevky 😀 😀
mne to vobec nevadi radsej si zaplatim ako trpiet dakujem za radu 😉

pink_lady
11. aug 2013

@cherry1981 ja chodim ku Kusému a je fantasticky ... 😅 😵 a aj sa tam malo plati 😀