Hnedý výtok a bolesti v podbrušku

cicka456
13. aug 2021

Ahojte som tu nová a chcela by som poprosiť o radu. Mám od rana hnedý výtok a bolesti podbrušku ako pri menštruácii. Som trochu nachladená a veľa som posledný týždeň cestovala a menštruáciu mám dostať až o 12 dni. Posledná menštruácia bola od 22-27 júla.

miskamicha
13. aug 2021

@cicka456 zeby cas ovulacie a spinenie z ovulacneho spadu hornonov? 🙂 ak sa to nebude opakovat,neries... ak sa bude aj naaledujuci cyklus , tak smer gynekolog 😊

cicka456
autor
13. aug 2021

@miskamicha ďakujem zľakla som sa či by to nemohlo byt tehotenstvo prvý krát sa mi to stalo

miskamicha
13. aug 2021

@cicka456 v strede cyklu? Hmm ak si minuly mesiac mala menstruaciu normalne, tak tehu asi nebudes 🙂 pre istotu sprav test..

cicka456
autor
13. aug 2021

@miskamicha tak mala som s priateľom pred 2 dňami nechránený styk ale urobil sa mimo mna

miskamicha
13. aug 2021

@cicka456 za dva dni by sa tehotenstvo neprejavilo...skor teraz ovulacia a ak mu uslo tal tehu z toho moze byt 🙂 zdrave spermie preziju aj 5 dni.

cicka456
autor
13. aug 2021

@miskamicha tak ale teraz je asi skoro na príznaky tehotenstva ešte

miskamicha
13. aug 2021

@cicka456 ano je... uhnuezdi sa tak za 7 dni po Ovulacii.... PO

leananouvele
15. jún 2024

Ahojte, som tu nova. Mam 37 rokov. A mam taky problém... Beriem antikoncepciu už asi rok. Mam 4 deti. No a ide o to... Najprv mi meskala menštruácia asi 10 dní, robila som si tehotenský test a výsledok negatívny. Ale už asi dva týždne mam nafúknuté brucho a bolesti ako keď mám menštruáciu... Pred pár dňami som dostala menštruáciu, teda neviem ci to môžem nazvať menštruáciou... Pretože nešla zo mňa červená krv ale taka skôr do hnedá... Lenže trvalo to len 2 dní... No nafukuje ma stále aj tie bolesti mam... Môj lekár má dovolenku.. Stalo sa to niektorej z vás? Už má napadlo, ci to niesu príznaky začínajúcej menopauzy... No cítim sa divne už min 2 týždne...