Hrčka pri uchu

banan313
2. feb 2019

Dobrý deň chcel by som sa opýtat už asi mesiac a pol alebo možno 2 (pochybujem) mam hrčku pri uchu ktorá neboli je celkom mala ale keď si prejdem na tomto mieste tak cítim tam tu guľku bol som s tým u doktorky ale povedala mi že si to nemám.vsimat že to nič nieje tak sa ešte pýtam tu prosím poraďte mi...

gabika279
2. feb 2019

@banan313 Dobry vecer ja to mam za uchom uz 5 rokov a doktorka povedala ze je to len podkozny tuk...bud sa to vstrebe samo alebo ak vam to vadi tak sa to da odstranit na chirurgii .Pekny vecer

banan313
autor
2. feb 2019

@gabika279 ďakujem

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucianak
3. feb 2019

@mpravda ja mam taku hrcku za uchom, na dotyk ma to boli, spravilo sa mi to druhykrat. Prvykrat mi to chirurgicky odstranili, vysledok z histologie bol granulom, ale nebolo to vybrate cele. Povedali, ze sa to moze objavit zasa. Bola som s tym v piatok na chirurgii a dr. povedal, ze tam nic neciti. A mam prist o mesiac. Ked ma to boli a aj to citim, tak to tam predsa je. Alebo mam ist za inym chirurgom?

banan313
autor
3. feb 2019

@mpravda veľmi pekne ďakujem už som spokojný 😊

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banan313
autor
5. feb 2019

@mpravda takže je to podkožný tuk nemôže to byť nič vážnejšie ta moja hrčka?

banan313
autor
5. feb 2019

@mpravda lebo síce asi pred 2-3 týždňami mi brali krv lebo som mal anginu z ruky a bolo všetko keby bolo niečo zle zistilo by sa to nie ?

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banan313
autor
9. feb 2019

@mpravda ďakujem vám veľmi pekne za všetky info no ešte chcem sa spýtať keďže má to nebolí a je to celkom malé tak môže to byť tuková hrčka ako ste povedali no nemôže to byť nebolestiva uzilna čo ho sa bojím ...?

marekjsjajajja
3. dec 2021

Zdravim mám bodovaní problém strašné to boli je to veľké gulička pri uchu snažil on sa to aj sám vitlačit von ale iba so keby voda stoho ide a je to dosť tvrdé strašné m už boli aj stoho ucho viete oči by sa mohlo jednať😏😏😏😭

hipollita
26. máj 2022

@marekjsjajajja co to nakoniec bolo?