Hrčka v podpazuší

mia885
23. nov 2013

Ahojte. V podpazusi mam hrcku dost velku a boli na dotyk. Uz dlhsi cas sa mi spravi a potom zmizne a potom tak dookola zas. Co to moze byt? Treba k doktorovi? A robi sa mi to stale na tej istej strane a stale na tom istom mieste. Dakujem za vsetky rady.

vendi77
23. nov 2013

@mia885 jednozne chod ku gynekologovi,on ťa pošle na sono prsníkov s tým je spojené aj sono podpazušia...... nečakať, pre istotu....

mia885
autor
23. nov 2013

Ale z coho sa mi to moze robit, a ano pojdem teda

elenita
23. nov 2013

@mia885 Nerobi sa Ti pri chorobe, alebo nejakom zapale? Podla mna to moze byt zvacsena lymfaticka uzlina....skocila by som ale pre istotu k obvodnemu....nie hned na gyndu 😉

hradnapani
23. nov 2013

@mia885 moze to suvisiet s imunitou, nejake zapaly a tak. K obvodnemu by som aj ja isla najprv, odber krvi atd...

egyy
23. nov 2013

Ahoj. Ja som to mala dvakrat. Zapal potnej zlazy. Tyzden sa neholit a nepouzivat deodorant. To by som nevydrzala, tak ze mozem v spreji nejaky soft. Ale pre istotu skoc k obvodakovi.

mia885
autor
23. nov 2013

Nie som chora ani nemam ziadny zapal, tak preto neviem ze co

hradnapani
23. nov 2013

@mia885 nejaku pricinu to iste ma, a zapaly mozu byt aj skryte, mozno si prechodila davnejsie nejaku chorobu a teraz si to uz nedavas to suvisu

mia885
autor
23. nov 2013

No to moze byt ze prechodena choroba

kaja73
23. nov 2013

@mia885 vsimaj si suvislost s menstruacnym cyklom-cca 5 dni pred menzesom a pocas neho sa mozu zdurit zlazy a na prsnikoch a v podpazusi vznikaju hrbolce,hrcky,ktore ale potom musia zmiznut.

mia885
autor
23. nov 2013

No ano akurat cakam na menstruaciu tak asi to bude tym, ale este zatial nic

pakin
13. apr 2015

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či nemal niekto z vás hrčku v podpazuší, ktorý nesúvisí menštruáciou alebo s kojením. Lebo jedna známa mala vyše 20 rokov. Nebolelo ani nezväčšovalo doteraz. Pred 3 dňami sa jej začalo bolieť a zväčšovalo. Dneska bola u doktora, ktorý ju poslal na chirurgiu. Doktor tam jej ani nedotkol len videl ako vyzeralo a bez ničoho jej to vytrhal. Áno,vytrhal, nedostala žiadne injekcie proti bolesti. Pred zákrokom vypísal papier, že je to ateróm. Ale hrčka mala aj koreň. Teraz jej to veľmi bolí. Doktor jej nepovedal nič, ani to, že to pošle na cytológiu. V stredu má ísť naspäť na chirurgiu. Podľa vás môže to byť ateróm alebo niečo iné ☹